Opinie o Polan w Żabno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Polan o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polan w Żabno

Anita

Ludzi do pracy brakuje wszędzie nie tylko tu. !

Była sezonowa

Teraz płaczą że nie ma ludzi a wcześniej co robili jak traktowali ludzi gdzie byli wtedy tak się darli jak stare prześcieradło I teraz jest efekt odstraszyli ludzi . Że sami z dnia na dzień rzucali wszystko na ziemię i szli do domu.

Wiki

Może trzeba tak zrobić.

Kwiatuszek

Lepiej iść zbierać truskawki niż robić w sobotę za 20 zł . I nie mieć wolnego wolnego dnia bo strasza cie zabrana premia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Polan? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bolo

Czy jest jakaś zmiana w firmie na lepsze? Warto aplikować?

Mmmm

(usunięte przez administratora) najlepszych pracownik jaki znam.

Czy macie jakiś powód, że nikt od dawna nie pisze?

Pracownik najemny

Nie płaci a jak już to bardzo słabo. Dlatego nie ma chętnych do pracy. Liczy że może się uda kogoś złapać. Ludzie nie dajcie się nabrać.

Była pracownica

Pracuje się w 35 stopniowym upale bez dodatkowych przerw. Płace są tak dobre że nawet Panie z Ukrainy podziękowały po miesiącu i spakowały się i wyjechały . Dobrze się zastanów zanim pójdziesz tam do pracy. Odeszłam sama nie żałuje to jest wyzysk dziwie się że inspekcja pracy pozwala na to wszystko.

Jsrhfshrfshrhf

I stali długoletni pracownicy odchodzą . I więcej planuje odejść . Ludzie liczyć potrafią . Można zdzwić ile ludzi mówi że szuka pracy .

babazbuj

nasz pan dyr. to niezły kobieciarz jest.bardzo podobają mu się ukrainki.nie wiem czy mu dają czy nie.ale chyba tak bo pomału już mu brakuje na jedzenie dla nich.każe nam się z nimi integrować i na obiady je zapraszać.nam obiadków pan d. nie daje.a jak chce sobie złapać za cycka to niech uważa żeby się naciął na niego bo to już prawie jak mo,,,,,,,,,,,,,anie.

jjrntjrmfmt

witam jako osoba długo pracujaca w polanie stwierdzam ze to jakas wielka pomylka a nie firma dla ludzi.teraz we wrześniu pracujemy na akord a dniówka wychodzi nam 10 do 20 zł bo kierowniczki cały czas wysyłają te same osoby do najgorszych prac za grosze a lepsze prace robią panie Ukrainki i zarabiają sporo kasy bo robią byle jak i tylko na ilość a nie na jakość ale oczywiście nik im nic złego niemówi bo to ulubienice szefa a my polki które pracujemy po kilkanaście sezonów jesteśmy traktowane jak najgorsze zwierzęta,pomiatają nami,pyskują i wyrzucają z pracy a sprowadzają kolejne Ukrainki.zyzce powodzenia polanowi jak będzie miał takie pracownice.w Polsce bieda jest i wyzysk a polan wywyzsza i uwielbia Ukrainki.nic dziwnego ze młodzi ludzie uciekają za granice jak takie rzeczy się dzieją.no i jeszcze kwestia wyplaty,niby za sierpień było dużo pieniędzy tylko tyle ze niektórzy dostali za mało niewiadomo dlaczego ?

Koronka

Praca po 10 gdz . Jest wykańczająca na upale . Wiele osób planuje skrócić umowy . - 12gdz UK

qwerty

też pracowałam na sezon,też liczyłam na to że zostanę dłużej,ale zostają tam zamiast młodych które chcą pracować same stare paniusie, emerytki i rencistki które za kurki,jajka, czekoladki,ciasteczka i placuszki nawet swoje córy i synów sprzedałyby by zostać w tej elicie polanowskiej.takie to są wredne pindy.Własciciele i ich rodzinka są nielepsi.ZAmiast dawać pracę młodym to robią na odwrót

momento
@qwerty

Ta i się dziwić że młodzi spierdzielają z tego kraju jak stare wygi zabierają im prace . Chociażby miała iść na kolanach to i tak nie odda pruchwa stara :)

fghjhklk;/lkkhgxdcg

ja czuje się bardzo skrzywdzona przez polan bo liczyłam ze zostane na dłużej ale jak widać w polanie licza się tylko układy.i mam nadzieje ze wszystkie te paniusie co obgadują innych zapłacą za to kiedyś i to dość sporo.

tfhjjif

niema ukrainców teraz pstatnio były zwolnienia w październiku,a na listopad zostały same lizusy które są pierwszy raz w tej pracy,ja byłam tyle razy na sezonie a mnie nie zostawili iciekawa jestem kto usunął to ze jest syf w polanie skoro to bła prawda,zal mi ludzi którzy pracowali w polanie bo tam niema wogole wdziecznosci.

ciekawy

Prawda to, że w polanie zatrudniają już Ukraińców?

wwdp

Idąc do pracy w Polanie myślałam, że będzie to praca w miarę lekka i przyjemna. Jak większość - pomyliłam się. Te parę miesięcy było najgorszym okresem w moim życiu. Kierowniczki drą się jakby znajdowały się w stajni, traktują ludzi z niezrozumiałą wyższością. Wszyscy, którzy pracują na akord rypią ile mogą, a potem i tak na tym nie wychodzą, bo nie zawsze wszystkie słoiki są zapisywane. Nie zgadzam się tylko z opinią o pani Bogusi, bo dla mnie to była najbardziej życzliwa kobieta, którą tam poznałam. Wracając do wścibskości osób, to panie kierowniczki wyżej s....niż d... mają. Wie to każda pracownica, która miała "przyjemność" rozmowy z którąś z nich czy to przez próbę wcześniejszego zwolnienia się z pracy bądź powiedzenia, że nie ma się już siły robić ... Trudno uwierzcie mi, wytrzymać w miejscu, gdzie panuje 34 stopnie celsjusza i nie ma klimatyzacji! Niestety taka jest prawda...tak wygląda (usunięte przez administratora) w Polanie, gdzie człowiek za przeproszeniem zdycha z upału. Woda, która powinna być postawą w zakładzie pracy, tutaj nie jest! Trzeba się o nią prosić. Jak już ktoś łaskawie ją przyniesie to jest zaledwie 6 butelek i.... dziel się nią człowieku z resztą biednych pracowników. " Mistrzyni produkcji", która pokazuje jak nakładać warzywa do słoika jest miła, gdy chce się po prostu od Ciebie czegoś dowiedzieć, na domiar złego nieraz poprawia warzywa nałożone do słoika przez nią samą, a potem wmawia, że to nie ona robiła. Jak wspomniałam na początku myślałam, że będzie to praca w miarę lekka - a tego nie można powiedzieć. Mężczyźni wkładają do słoików nieraz przyprawy, a kobiety noszą skrzynki i słoiki. Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie - wszystko zaczyna być robione na picuś glancuś, gdy spodziewana jest kontrola, wtedy nawet panie kierowniczki nakładają czepek...;) ach... jak to wszystko ładnie wygląda na pokaz.

ioko'lp'jughli

pozdrawiam wszystkich którzy pracowali w polanie na sezonie.

jkrffekkoe

przeżyjemy w polanie bo musimy,

Zostaw merytoryczną opinię o Polan - Żabno

• Jak się pracuje w Polan?

Zobacz opinie na temat firmy Polan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polan?

Polan