Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.

Lila Nowy wpis

W ofercie dla piekarza, nazwa stanowiska jest ujęta w formie męskiej, a kobieta też może aplikować? Odpowiada mi, że w ogłoszeniu napisana jest jedna zmiana, ale napiszcie jakie to dokładnie godziny. Co to znaczy, że praca jest w wolne dni, bo tego nie rozumiem?

Xyz

Czy do podstawowej pensji można liczyć na premie i dodatki nocne np w przypadku magazyniera?

olcja
@Xyz

Nie ma nic, tylko goła pensja, nawet kawałka ciasta na święta :(

@olcja

A na święta nie dają żadnej premii albo chociaż upominków? To jak w tej firmie motywowani są pracownicy? Czy osoby pracujące w cukierni mają jakiś deputat miesięczny przykładowo ciasta, które mogą sobie wziąć do domu?

Xyz
@olcja

Uu to słabo. Nic dziwnego że ogłoszenie wisi miesiącami..

Wiki Nowy wpis

Hm, no ale jeśli mam już doświadczenie to mógłbym dostać coś więcej niż najniższa pensja? Trudno mi sobie wyobrazić, że każdy miałby zarabiać tyle samo. Na wszystkich stanowiskach tyle się zarabia, choćby w cukierni? Bo jak tam lepiej to moze się przebranżowię na sprzedawcę ;)

Klient Nowy wpis
@Wiki

Niestety, ale tak jest, Wszyscy, oprócZ szefostwa, sa na równych prawach- ŻADNYCH PREMII, ZADNYCH NAGRÓD, A JEŚLI MA SIĘ NADGODZINY, TOO ODBIERA SIĘ JE, JAKO DODATKOWY DZIEŃ WOLNY

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Witam,a jako kierowca jakie warunki?

Cukierenka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Witam ukazało się ogłoszenie do pracy w sklepie.Polecacie?

Brałeś udział w rekrutacji do Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c. odbywa się również w języku angielskim?

Jaki jest wkład kierownictwa Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jola

Potwierdzam

Izabela
@Jola

Czyli widzę, że z atmosferą ciężko... A jak z zarobkami w tej firmie?

Jola
@Izabela

Najniższa krajowa

@Jola

Sama, goła? A dodatki jakieś czy coś? Szczerze powiem ze mnie interesuje mocno multisport

@Marta

Co najwyżej zrypka, nic, nawet starego ciastka nie wolno wziąć, bo to kosztuje (usunięte przez administratora)

Rysiu

Jakoś rok temu w urzędzie pracy było aktywne ogłoszenie dla pracowników do krojenia pieczywa. Ile miałby trwać okres próbny, bo taki był podany i jakie umiejętności podczas tego czasu trzeba by się nauczyć? To krojenie to jest ręczne czy za pomocą maszyny?

W jakich godzinach odbywa się praca w piekarnio cukierni? czy są nocki?

Stary

Załoga od lat ta sama, ponad 90 % starzy pracownicy, ludzie czasem odchodzą i wracają po miesiącu czy dwóch. Ludzie liczą, że przyjdą do pracy posiedzieć w towarzystwie, a robota sama się zrobi. Zaskoczenie, że w pracy się pracuje. A trend taki, że "czy się stoi czy się leży tyle samo się należy".

Marzena
@Stary

No to ekipa chyba zgrana skoro macie tam samych starych wyjadaczy :D A pensje chociaż regularnie rosną?

Dorota

Cześć, mam jedno pytanie na temat specyfiki pracy w tej piekarnio-cukierni w Tarnowie. Czy praca ta jest bardzo ciężka fizycznie? Powiedzcie, jak to jest z wymaganiami pod kątem siły fizycznej itp. Bardzo dziękuje za każdy komentarz i pozdrawiam.

Czy uważacie ze ekipa w firmie jest zgrana?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c. - Tarnów

• Jak się pracuje w Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.?

Piekarnia - Cukiernia Tyrka s.c.