Opinie o PERSONALSERVICES24 w Bremen

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PERSONALSERVICES24. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PERSONALSERVICES24 o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERSONALSERVICES24 w Bremen

NiePracownicaBiura

Chciałam zasięgnąc opinii na temat tej firmy, widze ze wiekszosc osob piszących pozytywnych opinii to pracownice biurowe firmy. Również wpisałam nazwe firmy w wyszukiwarke i rzeczywiście ciągle kogoś szukaja do pracy biurowej. Wniosek jeden sie nasuwa raczej nie warto. Co za opiekunka napisze 'do jutra na skwerku'. Jezeli pracowinice biurowe tak sie zachowuja to oznacza to z moje doswiadczenia ze ta firma może byc pomyłką

Olo
@NiePracownicaBiura

Ale zabawa, a negatywne pisze konkurencja i sfrustrowane laski :) i komu wierzyć?????????

Hahaha

Co 3 lub 2miesiace szukaja pracownika administr bo nikt nie chce u nich pracowac to jest firma haha

Jacha
@Hahaha

Wolny rynek mogą szukać ile chcą, wiele firm szuka, może rosną i co wszystko wszystkim przeszkadza, jak chcą to szukają ja też szukam pracy ale mam angielski a oni potrzebują niemiecki i tyle.

Opiekunka

Nie polecam. I nie polecam na swieta. Pojechalam do niemiec jako opiekunka i po kilku dniach wrocilam. Co innego mi powiedziano ze bede robic a co innego zobaczylam na miejscu. Sama musialam wrocic za swoje pieniadze. Z firma praktycznie zerowy kontakt. Mowia ze osoba do ktorej sie jedzie jest w dobrym stanie a tak naprawde to wrak czlowieka. Kit wciskaja w szczególności na swieta. Dopiero po tym jak pomogl mi prawnik dowiedzialam sie jak zrezygnowac z firmy. Klamia prosto w oczy. Podejrzewam ze dobre opinie to rekruterzy. Bo mnie kolezanka przestrzegala przed firma ale zdecyfowalam ze jednak z nia pojade i zaluje. Nie dosc ze stracony czas pieniądze to jeszcze nerwy. Pozdrowienia dla rekruterek ktore pisza dobre komentarze. Lepiej zajmijcie sie jakoscia swoich usulg a nie klamaniem prosto w oczy.

Teresa

Co osoba to opinia, ja tam dzwoniłam i oferte mają dla mnie super, dodatek też fajny,rozmawaiłam z moją kolezanką, która z nimi jeździ, jest zadowolona i ja z nimi z pewnością pojadę, a o Hiszpanie tez się dowiadywalam, wiadomo, że trzeba sie sprawdzić aby wyjechać do Hiszpanii, ale warto, trochę odwagi Pani Aniu :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Anka

Ja tam wole jechać do niemiec, zawsze jezyk sie jeszcze poprawi, no i człowiek już przyzwyczajony i zna trochę regiony, gdzie tam do hiszpani. Zadzwoniłam w końcu do innej firmy, którą poleciła mi kolezanka i za 2 dni wyjeżdżam ;D I mam dużą premie świąteczną, ciesze się bardzo, bo z tgo co pisaliście to w tym personal24 premie na świeta to jakaś ściema. Koleżanka mi mówiła, ze w tej firmie traktuja opiekunki jak idiotki, byleby wyjechaly, bo firma zarobi.

Gabi

Ja tez chce do hiszpanii pewnie trzeba znac hiszpanski lub angielski, ja znam angielski btroche ale warto probowaca co tam.

Krystal

Ostatnio mieli oferty do Hiszpanii, ja dzwonilam, ale potrzebowali faceta, ale bede probowac w styczniu, mila odmiana by byla od tyvh niemiec. Krystal

anka

Planowałam zadzwonić do nich jutro i zapytać czy mają jakieś zlcenia od zraz, bo na święta mogę też jechać, ale czytając te opinie chyba tego nie zrobie. A jakie inne firmy polecacie?

Gabi

Michalina zazdroszczę. Bo czegos takiego nigdzie nie widzialam. Przez okres 2-3 tygodni nie moglam sie dogadac w sprawie busa. Nie wiem kto u nich ogarnia busy ale totalne nieporozumienie. Osoba ogarniaca dojazd to chyba te busy z marsa bierze. Bo twierdzi ze ich nie ma. A wiem ze sa bo sama dzwonilam do przewoźników. Mowia o premii swiatecznej a w umowie nic o tym nie ma. Nie wspomne o tym ze jak odwiedzilam firme zeby zobaczyc czy to nie firma krzak. To podczas rozmowy z jedna z pracownic slyszalam jak inne pracownice wysmiewaly sie z 'glupich opiekunek'. Co jeszcze po rozmowach jakie przeprowadzilam z rodzinami i uslyszeniu ile oni placa za moja opieke. To okazywalo sie ze ja dostaje 30 % tego co placi rodzina. Mysle ze kazdy kto czyta sam wyciagnie wnioski.

michalina

Czesc, a ja zmienilam firme i teraz zaluje, w personalu bylo o niebo lepiej a dziewczyy z biura zawsze pomocne i dzwonia i nteresuja sie, busika mialam podstawionego pod drzwi, a teraz bieda sama musialam wszystko zalatwic a jak przyjechalam to rodzina nawet nie wiedziala,ze ma mi oddac za busa, wyciagnelam reke a oni zdziwieni, potem zaplacili ale do tej pory czuje sie to w domu, patrza na mnie z podelba, ee szkoda gadac, dobrze ze chociaz przed swietami bede w domciu, jakos przezyje te dni, misia

Magda

Firma z rodzaju "promedica". Płaca słaba, składki ZUS od najniższej krajowej 1850zł chociaż w ogłoszeniach piszą "pełne składki ZUS" i myślą że opiekunki są, aż tak ciemne. Na umowie zawsze jest dłuższa data niż ustalona ( bo, to nie ma znaczenia mówią) a jak przychodzi koniec zlecenia to trzeba się upominać o zmianę i załatwienie dojazdu, bo przecież w umowie stoi że pracujemy jeszcze np. miesiąc. Ogólnie NIEPOLECAM

GGG

nie polecam tej firmy!!!! opiekunka się dla nic nie liczy, tylko i wylącznie rodzina. Są dużo lepsze pod względem zarobków i bardziej ogarnięte firmy na rynku.

Prawdomówna

Widze ze Dziunia to pracownik ktory sam rekrtuowal. Podwojna zenada i brak profesjonalizmu.

Rena

Koleżanko, nie rób z ludzi idiotów, jeżdżę z nimi już drugi rok, umowa ok, a stawki może należałoby okularki sobie machnąć, ale dokładnie są napisane, każdy wie, że dniówki są na reke i nie wciskaj kitu, bo ja sobie nie dam wcisnąć czegos, czego nie chce!!! Boże chron przed takimi.... Pozdrowionka z Kolonki. Rena

Uwaga na tę firme! Przyjżyjcie się umowie, którą wam wyślą. Stawka - dniówka - nie jest napisane netto czy brutto. Chcecie chodzić potem posądach za pieniędzmi? Niech wam przyślą wzór umowy, sami to zobaczycie. I nie piszą na poleceniu wyjazdu stanu podopiecznych. Jednym słowem wcisną wam, co się da. A wypłata niepewna, skoro umowa nie określa czy suma jest netto czy brutto.

efw

Warto brać pod uwagę @natuś, bo zobacz, że ostatnio nawet nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy co jest dowodem na to, że jednak rotacja wśród pracowników nie jest na porządku dziennym.

informator

czytam dzis ogloszenie Oferta pracy w Luksemburgu Opieka i wsparcie dla PANI chcialam sie zapytac od kiedy ? ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO są w Luxemburgu? bo dla pracowników niewykwalifikowanych. wynosiła rok temu 1923 euro, dla wykwalifikowanych – ponad 2300 euro. a jak sie wysyla z PERSONALSERVICES24 to dodatkowo nalezy sie dieta za delegacje , no chyba ze PERSONALSERVICES24 ma siedzibe w luxemburgu .

bemol

Witam,kusi mnie wyjazd z Personalservis24,ale jak większość opiekunek w de,wyjazd z nową firmą budzi podejrzenia.Napiszcie panie,ktoś wyjeżdzał z nimi,rzetelna firma i co z wypłatą,pieniążki są czy trzeba się upominać.Pozdrawiam

Darina

Czesc, bylam z nimi, firma z warszawy. jak dla mnie bylo dobrze, szybki kontrakt, pieniadze na czas, dobra kaska. pacjent spoko, chociaz tam juz nie wracam, bo chcialam cos na polnocy, a oni teraz nie maja tam akurat. pozdro, Darinka

Elka

Witam. Byłam z nimi 2 razy co prawda nie wiem czy mowa jest o tej samej firmie, ja bylam z firmą z warszawy, sama jestem z zielonej, było ok, panie sympatycze, odpowiadały na pytania, zorganizowali wyjazd, zapłacili za przejazd, wcześniej jak byłam z firmami to płaciła mi za przejazd rodzina i zawsze cos gorką było, ale tutaj wszystko napisali, wiec ok, kaska tez ok, miałam 1100 e, moja babcia była fajna, ale przy drugim razie się jej zmarlo, potem kolezanka mi zalatwila zmianę za siebie, no a teraz pewnie poświetach będę czegoś szukała. jak byś miała pytania to teraz się nudze w domu i czasmi zaglądam.

Zostaw merytoryczną opinię o PERSONALSERVICES24 - Bremen

• Jak się pracuje w PERSONALSERVICES24?

Zobacz opinie na temat firmy PERSONALSERVICES24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERSONALSERVICES24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERSONALSERVICES24?

Kandydaci do pracy w PERSONALSERVICES24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERSONALSERVICES24