PERSONALSERVICES24

Bremen

Opinie o PERSONALSERVICES24

Aśka

Również nie jestem zadowolona ze współpracy z opisywaną firmą. Na początku wsyztsko cacy, ale jak się okazało panie były miłe tylko dlatego żeby wepchnąć kogoś na kontrakt. rozumiem, ze na tym polega ich praca, ale jakis szacunek opiekunkom się należy, w końcu to tylko na naszej ciężkiej pracy się dorabiają. Firma się chwali że zapewnia dojazd i powrót, nie trzeba się martwić o bilet, ale jak się okazało że musze zjechac wcześniej niż było to planowane, to był jeden wielki problem. o bilet do domu musiałam się prosić wielokrotnie, na moje maile nikt nie odpowiadał, a przez telefon mnie zbywano. Dopóki pracujecie pod ich dyktando to sa mili, ale jak coś wam się nie podoba to traktują was jak śmiecia. Darujcie sobie tę firmę, na rynku jest wiele o wiele lepszych.

Madzia

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Agata

@Madzia - a czy możesz napisać więcej o rodzaju podpisywanej umowy i o warunkach jej zawarcia? Dlaczego Twoim zdaniem świadczy ona o nieprofesjonalizmem firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Agata

@Opiekunka - czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia? W sieci pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac k/m - czy warto na nie aplikować? Te informacje pomogą osobom, które szukają stałego zatrudnienia.

Opiekunka

Beznadziejna firma i tyle, nigdy wiecej szkoda opisywać ale pojawiają się dokładnie te same akcje co w powyższych wypowiedziach. Olo myślę że nie warto

NiePracownicaBiura

Chciałam zasięgnąc opinii na temat tej firmy, widze ze wiekszosc osob piszących pozytywnych opinii to pracownice biurowe firmy. Również wpisałam nazwe firmy w wyszukiwarke i rzeczywiście ciągle kogoś szukaja do pracy biurowej. Wniosek jeden sie nasuwa raczej nie warto. Co za opiekunka napisze 'do jutra na skwerku'. Jezeli pracowinice biurowe tak sie zachowuja to oznacza to z moje doswiadczenia ze ta firma może byc pomyłką

Hahaha

Co 3 lub 2miesiace szukaja pracownika administr bo nikt nie chce u nich pracowac to jest firma haha

Joanna

Opiekunka

Nie polecam. I nie polecam na swieta. Pojechalam do niemiec jako opiekunka i po kilku dniach wrocilam. Co innego mi powiedziano ze bede robic a co innego zobaczylam na miejscu. Sama musialam wrocic za swoje pieniadze. Z firma praktycznie zerowy kontakt. Mowia ze osoba do ktorej sie jedzie jest w dobrym stanie a tak naprawde to wrak czlowieka. Kit wciskaja w szczególności na swieta. Dopiero po tym jak pomogl mi prawnik dowiedzialam sie jak zrezygnowac z firmy. Klamia prosto w oczy. Podejrzewam ze dobre opinie to rekruterzy. Bo mnie kolezanka przestrzegala przed firma ale zdecyfowalam ze jednak z nia pojade i zaluje. Nie dosc ze stracony czas pieniądze to jeszcze nerwy. Pozdrowienia dla rekruterek ktore pisza dobre komentarze. Lepiej zajmijcie sie jakoscia swoich usulg a nie klamaniem prosto w oczy.

Teresa

Co osoba to opinia, ja tam dzwoniłam i oferte mają dla mnie super, dodatek też fajny,rozmawaiłam z moją kolezanką, która z nimi jeździ, jest zadowolona i ja z nimi z pewnością pojadę, a o Hiszpanie tez się dowiadywalam, wiadomo, że trzeba sie sprawdzić aby wyjechać do Hiszpanii, ale warto, trochę odwagi Pani Aniu :)

Anka

Ja tam wole jechać do niemiec, zawsze jezyk sie jeszcze poprawi, no i człowiek już przyzwyczajony i zna trochę regiony, gdzie tam do hiszpani. Zadzwoniłam w końcu do innej firmy, którą poleciła mi kolezanka i za 2 dni wyjeżdżam ;D I mam dużą premie świąteczną, ciesze się bardzo, bo z tgo co pisaliście to w tym personal24 premie na świeta to jakaś ściema. Koleżanka mi mówiła, ze w tej firmie traktuja opiekunki jak idiotki, byleby wyjechaly, bo firma zarobi.

Gabi

Ja tez chce do hiszpanii pewnie trzeba znac hiszpanski lub angielski, ja znam angielski btroche ale warto probowaca co tam.

Krystal

Ostatnio mieli oferty do Hiszpanii, ja dzwonilam, ale potrzebowali faceta, ale bede probowac w styczniu, mila odmiana by byla od tyvh niemiec. Krystal

anka

Planowałam zadzwonić do nich jutro i zapytać czy mają jakieś zlcenia od zraz, bo na święta mogę też jechać, ale czytając te opinie chyba tego nie zrobie. A jakie inne firmy polecacie?

Gabi

Michalina zazdroszczę. Bo czegos takiego nigdzie nie widzialam. Przez okres 2-3 tygodni nie moglam sie dogadac w sprawie busa. Nie wiem kto u nich ogarnia busy ale totalne nieporozumienie. Osoba ogarniaca dojazd to chyba te busy z marsa bierze. Bo twierdzi ze ich nie ma. A wiem ze sa bo sama dzwonilam do przewoźników. Mowia o premii swiatecznej a w umowie nic o tym nie ma. Nie wspomne o tym ze jak odwiedzilam firme zeby zobaczyc czy to nie firma krzak. To podczas rozmowy z jedna z pracownic slyszalam jak inne pracownice wysmiewaly sie z 'glupich opiekunek'. Co jeszcze po rozmowach jakie przeprowadzilam z rodzinami i uslyszeniu ile oni placa za moja opieke. To okazywalo sie ze ja dostaje 30 % tego co placi rodzina. Mysle ze kazdy kto czyta sam wyciagnie wnioski.

michalina

Czesc, a ja zmienilam firme i teraz zaluje, w personalu bylo o niebo lepiej a dziewczyy z biura zawsze pomocne i dzwonia i nteresuja sie, busika mialam podstawionego pod drzwi, a teraz bieda sama musialam wszystko zalatwic a jak przyjechalam to rodzina nawet nie wiedziala,ze ma mi oddac za busa, wyciagnelam reke a oni zdziwieni, potem zaplacili ale do tej pory czuje sie to w domu, patrza na mnie z podelba, ee szkoda gadac, dobrze ze chociaz przed swietami bede w domciu, jakos przezyje te dni, misia

Krissi

Jest wolny rynek, można pracować gdzie się chce, mnie np. odpowiada, pieniądze lepsze niż w mojej byłej, jedna umowa, a nie 2-3 jak w innych agenturach, a co najważniejsze kasa na koncie zawsze terminowo albo przed, ja polecam, a do promedika to im daleko, przed paru laty 2 stele u nich zrobiłam ale płacili słabo. Miłego dzionka i pozdrowionka z Bonn. Krystyna

Teresa
@Madzia 15.09.2017 09:19
Umowa tak nafaszerowana karami że włosy dęba stają 10 tyś za to 10 tyś za tamto ...szkoda gadać,po samej umowie widać że firma...

No tak jak ktoś ma coś na sumieniu to i kary straszne, potem pojedzie taka i tylko wstyd dla innych co pracują sumiennie, a dobrze trzeba karać ostatnio jak przyjechałam to pokój po koleżance tak śmierdział alkoholem ze upić się można było od oddychania , wstyd i hanba

Hela
@Teresa 24.09.2017 15:34

Karać takie i do sądu z nimi, jedna taka mi mi ona babcie prawie na śmierć zaglodzila, ja bym na takie i 100000 kary nałożyła jak chce pić to u siebie w domu, potem człowiek po kątach chodzi bo się wstydzi, i się chwali że w za granicą pracuje

Magda

Firma z rodzaju "promedica". Płaca słaba, składki ZUS od najniższej krajowej 1850zł chociaż w ogłoszeniach piszą "pełne składki ZUS" i myślą że opiekunki są, aż tak ciemne. Na umowie zawsze jest dłuższa data niż ustalona ( bo, to nie ma znaczenia mówią) a jak przychodzi koniec zlecenia to trzeba się upominać o zmianę i załatwienie dojazdu, bo przecież w umowie stoi że pracujemy jeszcze np. miesiąc. Ogólnie NIEPOLECAM

GGG

nie polecam tej firmy!!!! opiekunka się dla nic nie liczy, tylko i wylącznie rodzina. Są dużo lepsze pod względem zarobków i bardziej ogarnięte firmy na rynku.

Prawdomówna

Widze ze Dziunia to pracownik ktory sam rekrtuowal. Podwojna zenada i brak profesjonalizmu.

Zniesmaczona

Opinia dotyczy pracy na stanowisku rekruter/ pracownik administracyjny z j.niem. W firmie panuje duza rotacja, ogloszenie praktycznie co miesiac sie pojawia, brak profesjonalnego dzialu hr, ogolny balagan w organizacji pracy, na tak powazna i duza firme brak systemu, wszystko na starodawnym exelu. Szukaja idioty za 2000 zl ktory bedzie uzeral sie z opiekunkami albo slyszalam tez ze czasem jedziesz pol miasta na rozmowe a oni nie potrafia powiedziec nic na temat wynagrodzenia i przeciagaja decyzje badz nie powiadamiaja o decyzji. Jednym slowem zenada, nie polecam.

Rena

Koleżanko, nie rób z ludzi idiotów, jeżdżę z nimi już drugi rok, umowa ok, a stawki może należałoby okularki sobie machnąć, ale dokładnie są napisane, każdy wie, że dniówki są na reke i nie wciskaj kitu, bo ja sobie nie dam wcisnąć czegos, czego nie chce!!! Boże chron przed takimi.... Pozdrowionka z Kolonki. Rena

Monika

Uwaga na tę firme! Przyjżyjcie się umowie, którą wam wyślą. Stawka - dniówka - nie jest napisane netto czy brutto. Chcecie chodzić potem posądach za pieniędzmi? Niech wam przyślą wzór umowy, sami to zobaczycie. I nie piszą na poleceniu wyjazdu stanu podopiecznych. Jednym słowem wcisną wam, co się da. A wypłata niepewna, skoro umowa nie określa czy suma jest netto czy brutto.

efw

Warto brać pod uwagę @natuś, bo zobacz, że ostatnio nawet nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy co jest dowodem na to, że jednak rotacja wśród pracowników nie jest na porządku dziennym.

informator

czytam dzis ogloszenie Oferta pracy w Luksemburgu Opieka i wsparcie dla PANI chcialam sie zapytac od kiedy ? ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO są w Luxemburgu? bo dla pracowników niewykwalifikowanych. wynosiła rok temu 1923 euro, dla wykwalifikowanych – ponad 2300 euro. a jak sie wysyla z PERSONALSERVICES24 to dodatkowo nalezy sie dieta za delegacje , no chyba ze PERSONALSERVICES24 ma siedzibe w luxemburgu .

bemol

Witam,kusi mnie wyjazd z Personalservis24,ale jak większość opiekunek w de,wyjazd z nową firmą budzi podejrzenia.Napiszcie panie,ktoś wyjeżdzał z nimi,rzetelna firma i co z wypłatą,pieniążki są czy trzeba się upominać.Pozdrawiam

Darina

Czesc, bylam z nimi, firma z warszawy. jak dla mnie bylo dobrze, szybki kontrakt, pieniadze na czas, dobra kaska. pacjent spoko, chociaz tam juz nie wracam, bo chcialam cos na polnocy, a oni teraz nie maja tam akurat. pozdro, Darinka

Elka

Witam. Byłam z nimi 2 razy co prawda nie wiem czy mowa jest o tej samej firmie, ja bylam z firmą z warszawy, sama jestem z zielonej, było ok, panie sympatycze, odpowiadały na pytania, zorganizowali wyjazd, zapłacili za przejazd, wcześniej jak byłam z firmami to płaciła mi za przejazd rodzina i zawsze cos gorką było, ale tutaj wszystko napisali, wiec ok, kaska tez ok, miałam 1100 e, moja babcia była fajna, ale przy drugim razie się jej zmarlo, potem kolezanka mi zalatwila zmianę za siebie, no a teraz pewnie poświetach będę czegoś szukała. jak byś miała pytania to teraz się nudze w domu i czasmi zaglądam.

Agata

Witam. Nie znalazłam żadnej opinii na temat tej firmy. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź. Mam dostać od nich w najbliższych dniach umowę. Dzięki serdeczne!

Zostaw opinię o PERSONALSERVICES24 - Bremen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERSONALSERVICES24