Opinie o PERSONALSERVICES24 w Bremen

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PERSONALSERVICES24. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PERSONALSERVICES24 o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERSONALSERVICES24 w Bremen

Mario

Firma wyplacalna i konkretna, to dla mnie najwazniejsze. Do biura zawsze przyjemnie zadzwonic, panie pomocne i mile. Pozdrawiam.

@Maja

Widać poziom tej firmy i pracowników, co sami piszą dobre opinie, a ten komentarz idealnie pokazuje jaka jest firma, tylko straszyć potrafią najpierw kłamstwa na temat kontraktu a jak chcesz zjechać z kontraktu miny to straszą karami itd. NIE POLECAM Z NIMI WYJEŻDŻAĆ

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w PERSONALSERVICES24? Dodali nowe ogłoszenia 20 września na Pracuj.pl.

Karolcia
@Kkkk

5 osób w małym pokoiku? Jak przy tym integracja obecnie wygląda? Czy pracownicy po pracy w jakikolwiek sposób wspólnie się organizują? Albo czy firma daje im tego typu możliwości? Jeśli tak to jakie?

Nie widziałam jeszcze w żadnej ofercie dla opiekunki z agencji by była przyzwana premia a widzę po komentarzach, że ktoś o nią wprost spytał, ciekawe na jakiej podstawę. Ja się chciałam dowiedzieć czy jest tu tak, że kasę na koncie masz dopiero miesiąc po minionym zleceniu czy może dałoby rade dostać zaliczkę już w trakcie?

Grazyna Nowy wpis

Premię dostają tylko osoby „wtajemniczone” osobą która jedzie pierwszy raz i nic nie wie że jest premia nikt jej o tym nie powie, (usunięte przez administratora) opiekunki

@Grazyna

Jak to możliwe, że ktoś nie ma pojęcia o tym, że występuje premia? Ona nie jest wprost podpisana na umowie? pytam, bo zastanawiam się jakby inaczej mieli być zobligowani do jej wypłacenia Opiekunkom

PaweŁ S. Nowy wpis

Pierwszy raz wyjechałem do pracy jako opiekun z firmą PERSONALSERWICE 24 z Warszawy . Mój dwumiesięczny pobyt i praca u podopiecznego minęła bez większych problemów a co za tym idzie nie musiałem często kontaktować się z agencją i prosić o jakąkolwiek pomoc . Mogę stwierdzić że agencja moje przejazdy tam i z powrotem zorganizowała prawidłowo , niestety niektóre agencje z którymi współpracowałem miały z tym poważny problem . Panie z PS24 w rozmowie ze mną były zawsze przyjazne i sympatyczne i przypuszczam że w wypadku jakiś problemów próbowałyby mi pomóc . Mam nadzieję że dalsza współpraca z tą firmą będzie dla mnie możliwa i będzie przebiegać dla mnie i dla agencji prawidłowo i bez problemów .

Wynagrodzenie nie jest super? Tak przynajmniej teraz ktoś napisał. nie znam ujęcia liczbowego, widzę także ze opinii od miesięcy w zasadzie nie było. czy jest tu teraz ktoś kto pracuje od początku tego roku? czy docelowo cos miało się zmienić w warunkach albo już cos weszło?

Witajcie, czy ktoś może mi wyjaśnić jak to w końcu jest, że w kontekście tych wspomnianych kiedyś składek są takie rozbieżności? Czy to możliwe, żeby ktoś miał wszystko normalnie opłacane a ktoś inny już nie...? Bezpośredni pracownicy biura jakie by mieli co do tego odniesienie? Zauważyłam, że z rok temu ktoś był do niego potrzebny w tym przypadku z językiem niemieckim. Czy cała rozmowa jest w nim prowadzona? nie widziałam także wzmianki o premii czy tez prowizji, to jak jest się rozliczanym od kandydata?

;)

Tam co chwilę ktoś jest potrzebny bo ludzie odchodzą z tego (usunięte przez administratora) Żadnych premii nie ma a wynagrodzenie też nie jest super. Nie polecam

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mario

Oliwka
@Mario

Firma bynajmniej placi pelne skladki. Uwazam, ze sa wiarygodni i mozna ja polecić na wyjazd. Pozdrawiam. Oliwka????

@Oliwka

opinia wrzucona dwa lata temu i do dziś nic się kompletnie nie zmienia od tego okresu? długo się tu zatrudniasz już? wszystko jest identycznie jeśli o warunki na umowie chodzi czy było to zmienne w czasie? każda jest taka sama czy podchodzą elastycznie do opiekunki?

@Oliwka

Nie płaca składek!!! Uważajcie!

Maja
@Marzena

Pracuję z nimi już od 3 lat, sprawdzam na bieżąco moje składki i są opłacone, jak można tak obrzydliwe kłamstwa wypisywać, na szczęście zawsze można sprawdzić, kto jest taki życzliwy. Powodzenia Koleżanko.

@Maja

Klaudia

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tamtym roku. Rozmowa przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Kameralne miejsce pracy dla osób, które nie lubią klimatu open space :)

Lidka
@Klaudia

Biuro samo w sobie jak od środka wygląda? Jak jest wyposażone i czy jest nowoczesne? Można mieć przy tym dostęp do własnego pomieszczenia jeśli faktycznie nie jest to OS?

Kkkk
@Lidka

W starej kamienicy, nie jest nowoczesne, z tego co widziałam to na pewno nie ma własnego pomieszczenia, biurko jedno obok drugiego i chyba 5 osób w małym pokoiku.

Karolcia
@Kkkk

Banda (usunięte przez administratora) DARUJCIE SOBIE TA AGENCJE.

Joanna

Również nie jestem zadowolona ze współpracy z opisywaną firmą. Na początku wsyztsko cacy, ale jak się okazało panie były miłe tylko dlatego żeby wepchnąć kogoś na kontrakt. rozumiem, ze na tym polega ich praca, ale jakis szacunek opiekunkom się należy, w końcu to tylko na naszej ciężkiej pracy się dorabiają. Firma się chwali że zapewnia dojazd i powrót, nie trzeba się martwić o bilet, ale jak się okazało że musze zjechac wcześniej niż było to planowane, to był jeden wielki problem. o bilet do domu musiałam się prosić wielokrotnie, na moje maile nikt nie odpowiadał, a przez telefon mnie zbywano. Dopóki pracujecie pod ich dyktando to sa mili, ale jak coś wam się nie podoba to traktują was jak śmiecia. Darujcie sobie tę firmę, na rynku jest wiele o wiele lepszych.

Nivea
@Joanna

Jaką firmę poradzisz,jaką masz sprawdzoną?Obawiam się,że wszędzie jest tak samo.Problemy z busami,wypłatami,kłamstwami na temat zdrowia podopiecznego,przyjazdem zmienniczki....Pa

Grazka
@Nivea

Ja jeżdżę z ps24 i jakoś nie ma problemów ani z wypłatami ani z busikami, polecam fajna elastyczna firma. Pozdrowienia dla sasiadeczek z Etlingen, do jutra przy skwerku. Grazyna

Iwon
@Nivea

Najlepiej dać swoje ogłoszenie na Poloniuszu i niemieckie rodziny same same się odżywiają na podany przez nas kontakt, tel lub mail. Oczywiście pod warunkiem, że zna się niemiecki na tyle, że można się swobodnie dogadać. To są najlepsze zlecenia, najlepiej płatne i co najważniejsze, że niemieckiej rodziny mówią prawdę o stanie zdrowia swoich rodziców, a te pseudo firmy zawsze oszukują żeby tylko wysyłać pracownika na kontrakt, a na miejscu czasem masakra. A tak samemu się wybiera i nie ma żadnej niespodzianki.

Majami69
@Joanna

To podaj mi numer do lepszej chętnie zmienię na inną bo już też miałem nieprzyjemności z tą firmą. Za małe pieniądze na moje doświadczenie i znajomości języka niemieckiego. Podobny miałem problem ze zjazdem. Miałem zarezerwowany termin na 27.09.2019 a później okazało się że muszę jechać dzień później. I być w niedzielę w domu dopiero kiedy miałem zarezerwowane już terminy spotkań na 28 września. I wszytko trzeba było odwołać. I teraz HIT!!! Gdy już odwolalem 26 września przyszedł sms z biletem jednak na 27 ponieważ panie z łaski swojej odsuchaly rozmowę w której było wyraźnie powiedziane kiedy i jakim transportem chcę jechać do Polski. No by to Ch.. j strzelił. Co te kobiety tam robią za tymi biurkami. Oj im przydałaby się taka praca. Na ulotkach ściema że 1700 euro netto miesięcznie można zarobić a ja znam perfekcyjnie niemiecki od dziecka mam ogromne doświadczenie w opiece i medycynie oraz fizjoterapii i nie zarobilem tu nigdy 1400 nawet. Porażka PS24 z Wami. Pani Joanna J. i Pani Justyna K. weźcie się za robotę bo to aż wstyd takie akcje ludziom odwalać!!! Serdecznie nie pozdrawiam

grzesiek
@Majami69

+48 666 176 100, to nr do firmy pflegerin zuhause 24, z którą współpracuję 3 lata i nie mam zastrzeżeń, 1400 netto, tyle można wyciągnąć i ew. jak robisz w BN i WN. firma załatwia przejazd lub jeśli chcesz sama, dostajesz zwrot udokumentowanych kosztów. jeśli ci się uda kogoś zwerbować do pracy extra setka, jak nowego podopiecznego 200 i tyle, natomiast płacą wysoki ZUS (od średniej krajowej) lecz w rozliczeniu 2- miesięcznym. nie miałem żadnych problemów a zdarzyła mi się konieczność nagłej zmiany terminu wyjazdu, koordynatorki grzeczne, szefowa, z którą negocjowałem zarobki, również, wszystko, jeśli zechcesz się zatrudnić, podaj moje nazwisko, wpadnie mi obiecana setka. pozdrawiam grzesiek kozyra

Beti76
@Majami69

Ja teraz jestem z Personalservice na stelli 7 tyg.i mam chora psychicznie 85l ome bezdzietna.Ma zmiennosc humorow i nie chce sie kapac!

Ivette
@Beti76

Do zdrowych nas nie potrzebują. Musimy o tym pamiętać. Moja podopieczna też nie chce się kąpać. Właśnie dziś siedząc już w wannie zaczęła wrzeszczeć że nie chce kąpieli. Wystraszyła się prysznica i musiałam ją polewać wodą ze dzbanka żeby ją umyć. Na to się o dziwo zgadza. Ale to już takie uroku szteli.

Irena
@Ivette

@Ivette, dziękuję Ci za wyważoną opinię. Rozumiem, że Ty pojechałaś na tę sztelę z PS24? Co mogłabyś dodać o koordynatorach, stawkach, czasie pracy? Będę wdzięczna za pomoc.

Alona
@Joanna

Jakie są lepsze? Chętnie się dowiem, bo szukam akurat pracy w opiece.

myśląca
@Iwon

niemieckie rodziny mówią prawdę o stanie zdrowia swoich rodziców??? NO BŁAGAM.. chyba na opiece nie byłaś, jak babcia (usunięte przez administratora) po pachy to niemiec Ci na pewno nie powie, a najlepsze było jak kazali mnie zmienić po cichaczu, do mnie się uśmiechali a do firmy prosili że zmiana, a wszystko dlatego bo im popsułam niechcący młynek do kawy!!! a żegnali mnie z naręczem kwiatów i bombonierką - żal, dobrze ze firma miała inny kontrakt niedaleko dla mnie i przejechałam, miejcie swoj rozum we wszystkim...

elka
@Beti76

Jestes zdania, ze gdyby urodzila, bylaby psychicznie zdrowa? Tez nie mam dzieci, ale czy to powod, zeby kogo ``naznaczac``?

nowaP

Firma ma dobre opinie. Wyjechałam z nimi, jest wszystko OK.

witam
@nowaP

skoro byla Pani niedawno z ta firma, to moze Pani tu napisac jak wyglada u nich test na wiadomego wirusa, oplacony bus w obie strony oraz ktorego dnia wplywa od nich wyplata? szukam sprawnej firmy...

Opiekun

Jestem kompletnie w 100% NIE ZADOWOLONY z firmy Personalservice24. Rekrutacja OK, wyjazd w miarę ich potrzeby bardzo szybki, ale co później się dzieje to przechodzi jedną wielką katastrofę. zatajanie informacji o stanie podopiecznego to norma. Z umowy robią sobie co chcą. Twierdzą że trzeba być elastycznym. Dla mnie zmieniali 4 razy termin powrotu do polski, co z moim 5 letnim stażem pracy w opiece spotykam się pierwszy raz. Ludzie opamiętajcie się. Ta firma pracuje tylko dla siebie nie dla nas. Panie które siedzą za biurkiem regularnie zbywają opiekunów/ki, przełożona wydaje mi się że to osoba nie pasująca do danego stanowiska ani kultury ani obycia w czasie. Jednym słowem groźbami pieniężnymi zmuszają do pozostania na miejscu wykonywania zlecenia. W reliach globalnego zagrożenia zakażenia??? Nic z tego nie rozumiem jakim trzeba być człowiekiem bez serca i rozumu aby człowieka w taki sposób zmuszać groźbami do wykonywania powierzonych mu czynności. Ja ogólnie nie mam problemu z wykonywaniem swoich czynności w zakresie podpisanej umowy ale tutaj to mnie przerosło. Pozdrawiam zainteresowanych i przestrzegam przed tą firmą.

Korona
@Opiekun

Kolego, z umowy trzeba się wywiązywać!!!! A korona virus nie od dzisiaj jest i już wszędzie, ostatnio zmienialelem takiego kolesia, zjechał sobie a babkę zostawił na pastwę losu, broń Boże przed takimi.... tylko nam opinie psują!!!!

Xxxx

Moja opinia jest pozytywna , tzn to prawda co opisano i zgadzam się w 100%

Aga
@Opiekun

Przestrzegam przed tą firmą, (usunięte przez administratora). Sztela niezgodna z opisem. Na miejscu okazuje się że babcia ma nie jedną tylko cztery poważne choroby. Nie szanują opiekunek w niczym nie pomogą. Trzymają stronę klienta niemieckiego. Najbardziej zakłamana jest p.Joanna oraz p.Justyna. Nie można wyjechać z Niemiec w terminie bo nie ma opiekunki na zmianę. Płaca słaba. Nie polecam nikomu tej firmy.

Iga123
@Opiekun

Cześć. Ja wyjechałam pierwszy raz z tą firmą i muszę przyznać Ci rację. To mój pierwszy i ostatni raz z nimi. Informacja bardzo skąpa i nie taka jak rzeczywistość. No cóż, po prostu porażka. Pozdrawiam.

Ada
@Opiekun

Mam podobną opinię, są próżne,wyniosłe i aroganckie, manipulują i grożą, mnie też takie postawy przerastają. Jestem już na emeryturze, pracowałam z innymi firmami i nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką podłością, zadowoleni są tylko ich niewolnicy

HW
@Ada

To kłamstwo!!!!!!!!! Panie są zawsze miłe i będę ich borniłą moja pani Joanna i druga pani, ktoś usunął mój wcześniejszy komentarz!!!!!!!!

Chichi

....to jak jest w domach pacjentów i jak oni wyglądają to jest wina opiekónów...to że rodziny oszczędzają -popatrzcie w kraju...trzeba być operatywnym...ja pracuję z ps24 i z rodzinami nie narzekam (są wycieczki,kawiarnie itd) więc przestańcie chrzanić!to że nie ma oferty to znaczy że rodzina nie wybrała ciebie-proste...

Tosia
@Chichi

Już nie bądź taka mądra, czasem mogą kogoś wybrać nie wybrac bo mają kompleksy i nie chca ani za mądrej ani za ładnej bo by się sami źle czuli , dlatego biorą takie grazynki po 50 bez języka bo łatwiej taka rządzić, Nie wiem czy to taki powód do dumy

Morelka
@Chichi

Jakie restauracje jakie kawiarnie, ja jeżdżę już 3 lata a nigdy się na rodzinę co do kawiarni zabiera nie natknęłam, tobie się raz trafiło i piszesz bajki że większość opiekunek tak ma, z moim znajomych łatwiej znaleźć taka co nie dojada na szteli niż taka której się od dobrobytu w pupie przewraca , pamiętaj że jednostka to nie wszyscy

Opiekunka
@Morelka

Takze naleze do tych opiekunek, ktore regularnie zapraszane sa do restauracji na obiady, kolacje, o kawie i ciachu nie wspomne. Poza tym, teatry, kina, festyny, koncerty, wycieczki rozne, np. statkiem po jeziorze, wjazd koleja na najwyzszy szczyt niemieckich Alp. Jakby tego bylo malo, dodac musze roznego rodzaju prezenty. I nie mam tu na mysli tanich podarkow. Mozesz nie wierzyc w ten opis, ale to juz jest Twoj problem. Wedlug mojej oceny, na dobre traktowanie trzeba po prostu sobie zasluzyc.

Nora
@Opiekunka

Koleżanki, teraz z tymi kawiarniami, teatrami i restauracjami to i tak raczej ciężko, więc po co te nerwy :) W jednym się z Tobą Opiekunko zgodzę, że jak rodzina jest zadowolona, to potrafi się odwdzięczyć, oj potrafi... więc ja staram się robić tak, żeby byli zadowoleni ;)

elka
@Opiekunka

Morelka, chce byc Twoja zmienniczka. Tez mialam podobne miejsce pracy, ale niestety, moj Podopieczny po wielu latach mojej tam pracy zmarl. Pozdrawiam

Czy pracodawca PERSONALSERVICES24 motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dorota

Niestety nie

Bolcia

Którego dnia miesiąca płacą wynagrodzenie?

madejka

Firmę oceniam dobrze są długo na rynku więc myślę że sa stabilni nie zastanawiam sie gdzie sa moje pieniadze i kiedy je dostane, a dla mnie to wazne, Bo sie raz pojechałam, niby niemiecka agencja, a sie nacielam, reise musialam zaplacic... Ja nie miałam żadnych problemow, a kilka zlecen im zrobilam. Kazdemu zalezy na czym innym, polecam. A zlecenia takie same jak wszedzie.

Firma jak firma slabe zakwaterowanie Ale duzo potracaja 500 eu zmienniczce I mi tez jakies 150 eu Dlatego nie polecilabym A napewno takich pan bylo wiecej Pomimo ze czekasz na zmienniczke!!!!!!!! Rodzina miala prawo zkrecic grzejniki 15 stopni Zima nikt z agencji nie zadzwonil Rodzina miala prawo wyrzucic mnie na autobus o 3 po poludniu ZIMA!!!@@@ AUTOBUS O 11 W NOCY GRUBO NIE CHALO PRAWIE TRZESLAM SIE ZE ZIMNA WSZYSTKO POZAMYKANE TRZEBA PRACOWAC W PRZERWY JEZELI TEZ WAM NIE ZAPLACILI PISZ saturn300718@gmail.com Jezeli jest nas wiecej moze cos da sie zrobic prawnie gdzies zglosic

obiektywny

nie rozumiem skad tyle jadu w co po niektorych...... firma jest DOBRA i nie ma na co narzekac, ja na linii firma-opiekun problemow nie miewam, a troche juz z nimi wyjezdzam... sytuacje sa rozne, wiadomo, ale zawsze udaje mi sie z nimi dogadac i dla mnie to duzy PLUS

Rosa

Właśnie wyjechałam z nimi po raz pierwszy, jestem zadowolona, opis zgodny ze zleceniem, umowa jasna i przejrzysta. Polecam.

Zniesmaczona

Opinia dotyczy pracy na stanowisku rekruter/ pracownik administracyjny z j.niem. W firmie panuje duza rotacja, ogloszenie praktycznie co miesiac sie pojawia, brak profesjonalnego dzialu hr, ogolny balagan w organizacji pracy, na tak powazna i duza firme brak systemu, wszystko na starodawnym exelu. Szukaja idioty za 2000 zl ktory bedzie uzeral sie z opiekunkami albo slyszalam tez ze czasem jedziesz pol miasta na rozmowe a oni nie potrafia powiedziec nic na temat wynagrodzenia i przeciagaja decyzje badz nie powiadamiaja o decyzji. Jednym slowem zenada, nie polecam.

Dziunia
@Zniesmaczona

KTOŚ nie dostał roboty, no słabo, żenada, a skoro nie informują o wynagrodzeniu to skąd te 2 tysie :) fantazja i to chyba bujna, pomocy .... :) D.

Zniesmaczona
@Dziunia

Pani Malgorzato akurat ja prace dostalam, ale nie przyjelam stad wiem o 2 tys. Slyszalam od kolezanek, ktore pojechaly tam na rozmowe, ze firma jest tak ,,profesjonalna i na poziomie,, ze nie potrafi powiedziec o jakiej stawce jest mowa. I to jest wlasnie zenada. A potem dzwonienie i pytanie po 2 tyg czy dana osoba jest jeszcze wolna, bo jednak przyjeli kogos ale juz ktos odszedl...i co miesiac szukaja frajera, bo nikt juz nie chce u nich pracowac,zreszta kto by wytrzymal taka niekompetencję. Proponuje zebyscie zatrudnili sobie chociaz profesjonalny dzial hr...

PFLEGERIN
@Zniesmaczona

użerał z opiekunkami??????? dziecko dobrze że tam nie pracujesz, mam nadzieję że w żadnej innej agenturze też nie, bo jako opiekunka nie chciałabym mieć do czynienia z taką "KONSULTANTECZKĄ"!!!! mieli nosa albo duże szczęście ze Cie tam nie ma, a Tobie polecam trochę szacunku i pokory!!!

Elzbieta

Uwazam ,ze sa ok .umowa,pieniazki na czas.Pozdrawiam..:)

Ted1
@Elzbieta

Umowa ok.? Czyli nie mają klauzul niedozwolonych? Pracownik delegowany, czy praca naprzemienna z ulotkami? ZUS od średniej krajowej i za każdy przepracowany miesiąc? Niech pani poda jakieś info.

do Ted1
@Ted1

moja synowa jest prawniczką, czytała ich umowę przed moim wyjazdem i ok

Krissi

Jest wolny rynek, można pracować gdzie się chce, mnie np. odpowiada, pieniądze lepsze niż w mojej byłej, jedna umowa, a nie 2-3 jak w innych agenturach, a co najważniejsze kasa na koncie zawsze terminowo albo przed, ja polecam, a do promedika to im daleko, przed paru laty 2 stele u nich zrobiłam ale płacili słabo. Miłego dzionka i pozdrowionka z Bonn. Krystyna

Dorka
@Krissi

Krystyna to po co jechalas 2 razy z promedika. Przeciez jest wolny rynek. Po kolejne nigdzie nie dostaje sie '2-3' za takie pieniądze nikt by nie wyjechal jako opiekunka. A odnoszac sie do personal services z umowy nie wynika ile sie zarabia faktycznie. W umowie Nie ma informacji na temat premii świątecznych a klamia ze je dają. Nie ma informacji o tym ile nalezy mi sie przerwy w pracy czyli pracuje 24 godziny na dobe. Nie ma pomocy ze strony firmy. Szkoda gadac. Lepiej omijac.

@Dorka

To nie gadaj i omijaj :)

Dorka
@Krissi

Krissi to jak nic pracownik firmy. A pisze zeby inni wiedzieli.

@Dorka

Odkrylas kochana tajemnice przeciez pisalam, ze jestem w bonn;-) pozdrowionka dla Kolezanki :-o

Madzia
@Dorka

Umowa tak nafaszerowana karami że włosy dęba stają 10 tyś za to 10 tyś za tamto ...szkoda gadać,po samej umowie widać że firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem...Omijać z daleka!

Teresa
@Madzia

No tak jak ktoś ma coś na sumieniu to i kary straszne, potem pojedzie taka i tylko wstyd dla innych co pracują sumiennie, a dobrze trzeba karać ostatnio jak przyjechałam to pokój po koleżance tak śmierdział alkoholem ze upić się można było od oddychania , wstyd i hanba

Hela
@Teresa

Karać takie i do sądu z nimi, jedna taka mi mi ona babcie prawie na śmierć zaglodzila, ja bym na takie i 100000 kary nałożyła jak chce pić to u siebie w domu, potem człowiek po kątach chodzi bo się wstydzi, i się chwali że w za granicą pracuje

Tosia
@Teresa

Za darmo pokój zdezynfekowany i jeszcze źle. :D

Zostaw merytoryczną opinię o PERSONALSERVICES24 - Bremen

• Jak się pracuje w PERSONALSERVICES24?

Zobacz opinie na temat firmy PERSONALSERVICES24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERSONALSERVICES24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERSONALSERVICES24?

Kandydaci do pracy w PERSONALSERVICES24 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERSONALSERVICES24