Centrum Informatyki Grupy PZU S.A.

Opinie o Centrum Informatyki Grupy PZU S.A.

kania

Jako informatyk to pewnie duża stawka a jeszczew PZU to chyba tym bardziej. Muszą miec bardzo sprawne systmy informatyczne przeciez baza klientow to podstawa by naie padła i wogole cały system.

Tomek

A o jakich zarobkach mowimy w PZU w dziale informatyki - stanowisko Team Leader + Wintel Administrator?

bene

Wybierz każdą inną tylko nie pzu. Narobisz się jak głupi a twoją premii dostanie dyrektor. W pzu nie ma żadnych zmian, jest gorzej. Cała "odmiana" to pic na wodę. Uciekaj do zagranicznej korporacji.

witam, ostatnio mam dylemat czy PZU czy HP. obie niby fajne i rozwojowe a realia tp jak wszyscy wiemy, różnie. czy możecie coś opisać, polecić?

Zostaw opinię o Centrum Informatyki Grupy PZU S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Informatyki Grupy PZU S.A.