Mini Max

Józefów

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 195 ocen.

Opinie o Mini Max

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Max

Estera
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to szukają przedstawicieli mobilnych aktualnie, ale przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem co to

Małgorzata

@sensej i tymon nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Nikt w Polsce nie oferuje chałupniczego składania długopisów, gdyż byłby to interes całkowicie niaopłacalny. To przekręt znany już od kilkudziesięciu lat. Polega on na tym, że zamiszcza się masowo ogłoszenia o naborze chętnych do takiej pracy, a zgłaszającym się kandydatom podaje się numer konta bankowego, na które to konto kandydat na chałupnika ma wpłacić jakąś kwotę - od kilku do kilkudziesiąciu złotych jako kaucję za materiały lub koszty kuriera, czasem na ubezpieczenie i inne tego typu "koszta" Po wpłaceniu albo kontakt się urywa, bo ogłoszenie zamieścił oszust na fikcyjne dane jakiejś firmy, albo też tak jak to jest w przepadku opisywanej tutaj firmy Mini-Max Katarzyna Kulka za wpłacone 90 zł (słownie: dziewięćdziesiąt złotych!) dostaje się przesyłkę z jednym rozkręconym długopisem oraz poradę, że jeżeli chcemy zarabiać pracując przy długopisach to mamy sobie założyć własną firmę, znaleźć sobie producenta części, poskładać i na własny rachunek sprzedawać. Pomimo wielu ostrzeżeń w necie i nawet TV wciąż jeszcze tysiące ludzi się nabiera wpłacając na konta cwaniaczków i oszustów nieraz ostatnie pieniądze przeznaczone na życie.

tymon
użytkownik zarejestrowany

to zalezy przy tym skłądaniu długopisów to byłbym ostrożny tak naprawde, trzeba dokładnie przeczytać umowe, niby praca nie wymagająca ale za to czasochłonna bardzo, może są tutaj jakieś konkretne uregulowania że np. do jakiegoś czasu się nie wyrobisz to masz tam jakas kare, tak czasem bywa z tego co wiem.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

sensej
użytkownik zarejestrowany

ok, tylko składanie długopisów to chyba raczej taka typowo domowa robota, którą wykonywać może każda Pani domu na macierzyńskim... Zawsze wydawało mi się , że taka osoba dostaje materiały za które potem od razu jest rozliczana. Ciężko w sumie o jakieś oszustwa w tak prostym i bezpośrednim biznesie .

uczciwy

( usunięte przez administratora )iszą co innego i robia inaczej prosze uwazajcie na nich pozdrawiam

Gosia

Mam pytanie, czy warto podjąć współpracę z firmą Mini-max? Czy jest to firma uczciwa? Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. P.S. Wszystkiego dobrego z Nowym Rokiem 2014.

?

DOBRA

roman

j tak szybko sie nie poddam na pierwszym liscie odnich pisze jak byk zwrot ja nie bede czekal tylko zglosze w prokuratuze wyludzenie co 90 dych za dlugopis co kosztuje 050 groszy umnie to cyrk spadnie jej ten usmiech nie wie zaraza co chanys potrafi

kasia5312

Firma bardzo nieodpowiedzialna. Bogacą się na czyiś pieniądzach. Albo nie odbierają telefonu,albo się w trakcie rozmowy rozłączają. Mnie tak zwodzili przez 2 miesiące. Nie wiem jak tak można być bezczelnym i kłamcą. Nigdy już nie zaufam takim ludziom i powinni jak najszybciej zrezygnować z takich ofert póki ktoś ich nie nauczy uczciwości.

poznan

wielkopolska nie podaruje MINI-MAX-owi

Zostaw opinię o Mini Max - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mini Max