Opinie o ABB Sp. z o.o. w Łódź Aleksandrowska 67/93

ABB jest liderem w dziedzinie technologii energetyki i automatyki, dzięki którym klienci z sektora usług komunalnych i przemysłu mogą doskonalić poziom własnej działalności obniżając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne. Firmy Grupy ABB działają w około 100 krajach i zatrudniają około 130 tys. osób. W Centrum Systemów Informatycznych ABB (Information Systems Delivery Center - ISDC) pracuje ponad 300 specjalistów z branży IT. Programiści, analitycy, szefowie projektów, specjaliści baz danych i projektanci aplikacji internetowych, odpowiedzialni są za funkcjonowanie globalnych systemów komputerowych ABB.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABB Sp. z o.o. w Łódź Aleksandrowska 67/93

nonukr

Ukrainiec koordynator lubi manipulować i dominować, nie szanuje innych pracowników

Czy pracodawca ABB Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

LWCT

Motywuje, motywuje. Daje nakazy pracy w godzinach nadliczbowych, każe się tłumaczyć dlaczego pracownik nie przyszedł do pracy w dzień wolny, aaa jeszcze za wykonany plan pracownik może liczyć na babeczke.

Przemysław
@LWCT

Chociaż dobrze płaci za te godziny nadliczbowe? Stawka jest wtedy wyższa? Jaka?

mały

mnie mobingowali lm12 mam dowody lm12 prosze o adres zurich szwajcaria

Czy w ABB na aleksandrowskiej w łodzi jest galwanizernia ?

Aplikowałeś do firmy ABB Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ABB Sp. z o.o.?

Podejście jest mniej więcej takie jak szlachty do chłopa w czach pańszczyźnianych.

nowy

Ile tam można wyciągnąć jako nawijacz? Ile zmian?

Samuraj12

Witam! Pracowałem jako magazynier na dziale Z1 ogólnie jeden wielki chaos. Kierownik tego działu wyrzucił mnie po kilku dniach za to, że wygiąłem paletą bramkę. Pomimo tego że dopiero się wdrażałem w pracę i byłem zestresowany. Dał mi czas na naukę miesiąc a wyrzucił mnie po 4 dniach. Jeszcze z groźbą że wezwie ochronę kiedy chciałem im to wytłumaczyć! (usunięte przez administratora) i układy! Zero szacunku do pracownika!

emeryt

A dlaczego on chce badania grafologicznego?

Może rozwiniesz bardziej temat i przybliżysz całą historię. Do czego pracodawcy były w ogóle potrzebne Wasze zapiski i dlaczego przekazał je do badania grafologicznego? Inni użytkownicy przeglądający ten wątek na pewno także będą Ciekawi o co może tak naprawdę chodzić.

Andrzej 1
@Marta

Bo napisem obrażono "ucho" szefa produkcji.

?

A w firmie jest duża rotacja?

admin

Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ABB Sp. z o.o. ? Czekamy na nowe opinie.

Kandydat_Inż
@admin

Potwierdzam opinię Kandydata. Dodam jeszcze, że Pani z HR skłamała. Powiedziała, że dadzą znać o wyniku rekrutacji tak, czy inaczej i cisza... Poza moimi za wysokimi kwalifikacjami szły za wysokie wymagania finansowe. Myślałem, że firma ma renomę ale firmę tworzą ludzie. W Polsce - Polacy. Pozdrawiam.

NICK
@admin

Do kolegi po rozmowie już nigdy się nie odezwali z żadną informacją

Co teraz dzieje się w tym momencie w ABB Sp. z o.o.? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

No generalnie dramat jeżeli chodzi o transformatory dystrybucyjne.

@123

- Brak jakichkolwiek spotkań integracyjnych. - Brak współpracy między działami. - Mnóstwo tabelkowego zarządzania. - Brak myślenia długofalowego a jedynie gaszenie pożarów wbrew temu co mówią strony internetowe i wydawany przez ABB magazyn. - Outsourcing rdzeni z Turcji, który generuje dziesiątki problemów. - Problemy z kadrą w biurach. - Oszczędności na wszystkich szczeblach które niestety widoczne są już od lat. - Dyrektor i kierownik sprzedaży w funkcji p.o. na tą chwilę. Kierownik produkcji pełni 2 funkcje. - Potężne kary za czas dostawy liczone w milionach PLN. - Od 3 lat krążą plotki o sprzedaży całej dywizji, wcześniej PP, która po przepychankach zniknęła i powstał nowy twór PG. Teraz pewnie PG pójdzie pod młotek.

Gosc

Jak na razie mało informacji

kandydat

Uczestniczyłem w rekrutacji na stanowisko specjalisty od IT. Pierwsza rozmowa była techniczna, panowie byli bardzo skofundowani zadając mi pytania, w rzeczywistości sami nie wiedzieli o co pytają. Potem była druga rozmowa z menedżerami, którzy zadawali kretyńskie pytania "dlaczego u nas akurat chciałby pan pracować?". Po przeczytanych opiniach w necie nie spodziewałem się, że mogą być tak bezczelni. To oni powinni zachęcać do pracy specjalistę z 13-letnim doświadczeniem ale odwrócili role i przegrali na tym. Także wniosek jest taki, że dobrego specjalistę traktują jak śmiecia, bo oni są najlepsi i najważniejsi. Szczerze odradzam komukolwiek męczyć się z nimi, bo potem i tak mówią, że nie ma pan motywacji do pracy. Z takimi pytaniami od nich to nikt nie będzie miał motywacji żeby z taką kadrą menedżerską pracować.

@kandydat

Ja tez bylem na rozmowie. Takiego tupedu i buty dawno nie widzialem

@kandydat

Bardzo mało informacji przez telefon

Jaka atmosfera jest między działami w ABB Sp. z o.o.?

Gosc

W IT raczej słaba jest taka kapowniczka co podpierdziela do szefa z bo sama nic nie potrafi a chce się wykazać i podlizać

Joda
@Gosc

Faktycznie plotki krążyły ale ponoć jest już w innym dziale poszła wyżej

Zmiany

Co ze zmianą nazwy ABB na Hitachi ktos wie kiedy pojawi się nowe logo?

Dodatek

Ktoś z pracowników FF wie jak często jest ustalany grafik zmian?

Kto wie jakie są godziny pracy na produkcji?

Czy występują nadgodziny ? Jeśli tak to jak są one zgłaszane i monitorowane ? Jak jest zliczany czas pracowników biurowych ? Jak ma się sytuacja z odbieraniem nadgodzin ?

Czy w firmie były odnotowane przypadki mobbingu na pracownikach ?

Gosc

Jaki dodatki firma przewiduję dla pracowników bony? Opieka zdrowotna? Wczasy pod grusza?...

Gosc

Czy ktoś wie jaki jest plan na miejsce pracowników biurowych należących do ABB na ulicy Aleksandrowskiej?

Zostaw merytoryczną opinię o ABB Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ABB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABB Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABB Sp. z o.o.