Bank Millenium SA(Promax Pharma)

Poznań

Opinie o Bank Millenium SA(Promax Pharma)

wiber
użytkownik zarejestrowany

a to sa praktyki wydaje mi się nie tylko Millenium banku @krys. Słyszałam, ze w innych bankach tez tak jest

gruba ryba

ta kwota nie jest odstraszająca, pytałam się, zawsze pytaj to nie boli i stresu sie pozbędziesz a w tej pracy to podstawa.

Laura

dostalam propozycje pracy w tym banku. na poczatku było super,pieknie mowili, obiecywali, tak jak zreszta w każdej innej pracy.... Zostalam zaproszona na 2,5 tyg. szkolenie do warszawy i tu zaczely sie problemy...przed tym szkoleniem zostalam telefonicznie zmuszona przez przyszlego kierownika do zalozenia konta w tym banku !!!! Niby to nie jest konieczne, ale podczas rozmowy tak mnie zmuszal i dawal znaki, ze jak nie zaloze to bedzie nie mila wspolpraca ;/ taka jest polityka firmy zeby zmuszac do konta ??? !!!!! pozatym za szkolenie podpisujesz umowe lojalnosciowa,ze przez dwa lata bedziesz pracowala dla banku, bo inaczej ponosisz koszty szkolenia .... i tu jest kolejny problem, bo ta kwota zwrotu jest owiana tak wielka tajemnica, ze nikt nie chce udzielic informacji o jaka kwote chodzi. Uwazam,ze tylko cos co jest tak tajnione w tej firmie musi stanowic duuuuuuuuuuuzy problem ( duza kwota). o niej sie dowiesz dopiero jak pojedziesz do warszawki i sprawdzisz na umowie, ktora jest podpisywana przed samym wejsciem na szkolenie. ZREZYGNOWALAM Z TEJ OFERTY!!!!! Po zatym na internecie roi się od neeeeeeeeeeeeeeegatywnych opinii na temat pracy w tej firmie.NIE POLECAM !!!!!

Zostaw opinię o Bank Millenium SA(Promax Pharma) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Millenium SA(Promax Pharma)