Opinie o MNC.PL (TPNETS) w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MNC.PL (TPNETS). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MNC.PL (TPNETS) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MNC.PL (TPNETS) w Łódź

Marek Nowy wpis

Dlaczego nikt nie zagląda na to forum?

Marcin .s Nowy wpis

Uważam Ze to strata czasu dla ludzi co posiadają doświadczenie i jakieś uprawnienia . Młodzi mogą się czegoś nauczyć , jednak niech nie liczą na super zarobki . Pracowałem w tej firmie i podwyższałem sobie kwalifikacje , poszedłem po poprosić o podniesienie mojej pensji. otrzymałem figę z makiem , dałem sobie spokój , obecnie posiadam wszystkie uprawnienia a stanowisku podobny do tego w tp nets , otrzymuje konkretne wynagrodzenie i wykonuje to czego się nauczyłem w przeszłości bez tracenia czasu na wysłuchiwanie głupot i cwaniakowania , wielu się przez tą firmę przewineło i co z tego zostało . ?

klient Nowy wpis

Nie mam zastrzeżeń. Telewizja działa bez zarzutów.

klient Nowy wpis

Ciągłe przerwy w dostarczaniu usług ( telewizja zawiesza się co chwilę , brak fonii i wizji to udręka która jest normą w tej sieci) wymiana pilota który raz po raz przestaje działać jest godna opisania w komedii . Przy zwrocie pilota i prośby o wymianę na nowy osoba za biurka twierdzi że będą obserwować pilot oddany a mi przekazuje używany po kimś . kpiny i żary . ta firma jest godna pożałowania . takie problemy słyszę od innych użytkowników również

Jest to słownikowa definicja "polskiego biznesmena". Firma zatrudnia ok. 7 osób, w tym 2 szefów, 1-2 handlowców i reszta to instalatorzy/monterzy internetu. Są 3 osoby wśród monterów, które pracują powyżej 3 lat (co jest zaskakujące), reszta to pracownicy rotacyjni, głównie studenci, którzy mają płacone najniższe stawki z możliwych. Na rozmowie kwalifikacyjnej pan [usunięte przez moderatora], bardzo szczegółowo sprawdzi wiedzę kandydata i udowodni mu, że wie za mało - jest to doskonałe narzędzie manipulacji, bo sprowadzona do parteru osoba, nie będzie chciała dalej dyskutować, tym bardziej jeśli to student. Oczywiście jest mowa o szkoleniach, o szansach na rozwój, ale tak naprawdę to jest wierutne kłamstwo. Firma działa momentami na pograniczu prawa, często je łamiąc - zasady bhp - nie wyposaża pracowników w ochronę uszu, gdy pracują z 1500W wierarkami, tylko na specjalne życzenie. Nie dają ubrań na zmianę do pracy w ciężkich i brudnych warunkach - instalacja od podstaw nowego osiedla. Jeden z szefów [usunięte przez moderatora] próbuje być koleżeński i żartować ze współpracownikami, ale bardzo szybko prowadzi to do prób manipulacji i wykorzystywania pracownika - niepłatne nadgodziny, ale polecenie jego jest "Mnie to nie obchodzi, to musi działać, więc nie wiem co zrobisz, ale wiedz, że firma straci 2000 jak to nie zadziała". Pracownicy angażowani są w różne "fuchy" szefów, które nie mając nic wspólnego z podstawowymi obowiązkami - np. pomoc w sprzątaniu placówek PCK, zakładanie instalacji prądowej w domu u jednego z szefów. Infrastruktura woła o pomstę do nieba, notoryczne przypadki spaleń urządzeń po burzy, które też powodują spalanie urządzeń u klientów, którym później sprzedaje się kartę sieciową wartę 30zł za 100zł, mimo że wina jest po stronie MNC, bo szkoda im przejść na inf. światłowodową.

Zostaw merytoryczną opinię o MNC.PL (TPNETS) - Łódź

MNC.PL (TPNETS)