Opinie o Dms Consulting w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dms Consulting. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dms Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dms Consulting w Bielsko-Biała

a i najważniejsze, kase można bardzo dobrą zarobic, ale muszą byc efekty w sprzedazy :)

zorrina

pracuję czwarty miesiąc i nic takiego jak kolega/koleżanka opisuje nie dostrzegłam. Załoga zajefajna, klienci trudni ale zadowoleni , praca niełatwa bo i produkt złożony i sporo trzeba się uczyć. To moje czwarte callcenter i tu jest najlepiej.Może w innych oddziałach jest inaczej, ale tego nie wiem.

W każdej firmie są lepsze i gorsze dni, w każdej firmie twój kierownik ma dobry humor albo lepiej nie wchodzić do biura :) Jeżeli jesteś pracowity cierpliwy i uczciwy to na pewno się odnajdziesz.

@były pracownik

Uczciwy? Tam nie może pracować uczciwy. Dla osoby z zasadami, nie ma tam miejsca.

zorrina

nowy oddział w Zabrzu, rozmowa dosc sympatyczna i konkretna , zadnych cuduw-wiankow , widzialam ze kilkanascie osob pracuje. Poradzcie, warto ? Wyglada niezle ale juz tyle razy sie sparzylam. Pracuje ktos?

bedzie sie działo

Nie polecam pracy w tej firmie, odradzam wszystkim którzy chcą tam startować. Ogłoszenie o prace pojawia sie non stop, obiecują cudawianki a kończy się na niczym - tak jak widać kończy się całą ta firma.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dms Consulting. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
www

czemu nic nie odpisujecie? juz wam odcieli tam prad za marne obrociki?

zeus

chyba Was boli nasza zajebistosc i trzy razy lepsze wyplaty

lolek

tragedia jest w tym dmsie, pracuja 3 osoby hahahah trzeba bylo dbac o pracowników !!!!!

?

Cześć otrzymałam propozycję pracy ale w placówce DMS Finanse. Prosze o info ile można zarobić na początek i jak jest szkolenie trzeba podpisywac jakąś lojalke?

Sorry

Sorry, przez przypadek trafiłem na to forum i mam pytanie MB Format zamykają bo chciałem tam startować a nie wiem teraz czy warto... Dziękuję za odpowiedź.

...

umowa o prace jak najbardziej, wczesniej dają zlecenie lub dzieło, musisz pokazać co potrafisz, wtedy dostajesz umowe o pracę

eee

To samo co z mbformat!!!A G.W juz nie bedzie taki madry.

mickie

i zamknęli oddział...

xyz

ups ... a jednak już nie są tacy odważni jak byli wcześniej ... :P

potencjalny pracownik

serio jest aż tak źle ?? aż taka masakra czy to jakieś wewnętrzne rozgrywki pracownikó z szefostwem ??

www

oj, to chyba wrócimy się wtedy do nagrań z wypłat z 2011 roku....

odpowiedź

no ja mam taką nadzieję, założę odświętny strój ;))

flopek

widzieliście, jak (usunięte przez administratora)z DMS dał życzenia na stronę?

do poprzednika

Może i zostałyśmy lizuskami .. ale wiemy która ręka nas karmi, a szkalowanie nas i firmy w której pracujemy uważam za głupie. Masz pomysł na biznes.. powodzenia.. aaa no tak nie masz pomysłu... cieszę się.. bo my zarabiamy a wy piszecie na forum.. super ;)) pozdrowienia dla najlepszych handlowców z konkurencji ;))

a13

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

;-)

Tak na marginesie szanowna firmo konkurencyjna z Bielska czy jak Ci tam, zajmijcie się sprzedażą a nie wymyślaniem bzdur, bo przynosicie wstyd całej branży, a o tak wysokim standardzie jaki jest w DMS możecie jedynie pomarzyć sprzedając te szkolenia BHP 2-go stopnia. Żeby cokolwiek sprzedać podszywacie się pod nas, nie macie już żadnego pomysłu na sprzedaż??? Oby tak dalej ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Dms Consulting - Bielsko-Biała

Dms Consulting