Opinie o Dms Consulting w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dms Consulting. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dms Consulting na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dms Consulting w Bielsko-Biała

;-)

żałosny zabieg, widzę tu zakompleksienie i niemoc, oby tak dalej ;-)

odpowiedź

Życzymy wszystkim wesołych świąt i całego roku ;)) w biznesie oraz życiu prywatnym ;))

wywyższana

Ściągnijcie ze swojej strony życzenia bożonarodzeniowe - wszak już końcówka lutego, niezbyt profesjonalnie to wygląda.

qqq

Jak coś sprzedasz (usunięte przez administratora) jest dla ciebie miła ale jak ci nie idzie to jesteś wyśmiewany za plecami.Pracownicy dziwnie wrogo nastawieni nawet bazę mi sprawdzali jaką mam.Brak pomocy,brak życzliwości i brak zwykłego uśmiechu od jakiejś osoby łącznie z kierowniczką.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dms Consulting. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
pracownica Uniwersala

u nas też była tragedia z tą (usunięte przez administratora), na szczęście odeszła!

byly pracownik

firma nie szanujaca ani swoich klientów ani pracowników.

nn

Atmosfera beznadziejna nie polecam tam pracy

była pracownica

Od kilku miesięcy - TRAGEDIA! W biurze nieporządek, ludzie uciekają, wszystko się sypie!

Co można powiedzieć jako osoba która przychodzi tam do pracy.Byłam ale tylko chwilę.sprzedaż szkolenia z pierwszej pomocy ale jak dla mnie nie jest to sprzedaż tylko kłamanie,(usunięte przez administratora)do klienta i wciskanie mu na siłę.Pani kierownik niby tłumaczy jak sprzedawać i co mówić ale taką metodą nic nie da się sprzedać.Potwierdzają to nawet sami pracownicy że nie warto być miłym dla klienta bo nic nie kupi.(usunięte przez administratora) wprowadza dziwną atmosferę bo niby chętnie pomaga nowym ale słychać często złośliwe uwagi i ironiczne uśmieszki.Wytyka każdy błąd w rozmowie a sama powinna jeszcze sama się nauczyć kultury w rozmowie z klientem.Atmosfera ciężka,zero profesjonalizmu i prawdziwej pomocy nowym pracownikom.A wydawało się tak obiecująco.

www

teraz juz nie tylko liderka i nie przez kierownika tylko kierowniczke!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dms Consulting - Bielsko-Biała

Dms Consulting