Opinie o Koszowski Jarosław Pajdex w Żarnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Koszowski Jarosław Pajdex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Koszowski Jarosław Pajdex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koszowski Jarosław Pajdex w Żarnów

Michał Nowy wpis

Gdzie dokładnie jest ta firma w Żarnowie ?

cśśś Nowy wpis

Ważna jest dla mnie odpowiednia atmosfera, ale czy premie są?

mariusz Nowy wpis

najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowalem, Boss spoko, poukladany potrafi zrozumiec kierowce. weekend rzecz swieta. nie ma juz wolnych miejsc na kierowce.

Drajwerek Nowy wpis

Super firma fajnie sie jezdzi u nich

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Koszowski Jarosław Pajdex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kieras

Witam Panowie driwer,pracownik,były,Krótko i na temat o was: Jesteście TOTALNYMI [usunięte przez moderatora]BEZ SZKOŁY.Wasz strach nie pozwala wam się podpisać swoimi prawdziwymi imionami pod bredniami, które piszecie.Poprostu jesteście słabi....

DRAJWER

NO KOLEGO WIDZE ZE NIEZLE WCHODZILES W [usunięte przez moderatora]JAK PISZESZ ZE TYLE KILOMETROW ROBILES CIEKAWE CZY WSZYSTKO NA LEGALU-Z TEGO CO MI WIADOMO TO PLACILI ZA KILOMETR I WYPLATA NA RATY... NO I TO COS SWIATCZY ZE JUZ UPADLI

ale [usunięte przez moderatora]. ja pracowałem ze [usunięte przez moderatora] i jak mi układał robote to miałem ładne kilometry i za wszystko miałem zapłacone a te przezuty po 200km i stanie na załudunek cały dzien ze miedzynarodówka upadła to tylko zasługa całego [usunięte przez moderatora] a co do [usunięte przez moderatora] to jeszcze mi sie nie zdarzyło zeby nie odebrał telefonu i mi nie pomógł jak czegos potrzebowałem

Tadix

No kolego masz racje ja tam jezdzlem troszke i wjezdzajac juz na plac w Jaraczewie to widac jaka to firma jeden wielki sklad zlomu ... Pan [usunięte przez moderatora] nie wie polowy co [usunięte przez moderatora] robi za jego plecami i jak traktuje kierowcow. magnes lub jazda bez karty to standart

BYLY

NIE POLECM TEJ FIRMY NIKOMU.... POWINNI ZMIENIC NAZWE NA SRAJDEX. CALY [usunięte przez moderatora] POTRAFI SLODKO MOWIC A W RZECZYWISTOSCI ROBI ODWROTNIE I JAK SIE ZBLIZA WEEKEND TO POTRAFI UDAWAC OBRAZONEGO I NIE ODBIERA EL.... ZAL

Firma...co sadzicie o tej firmie i o jej wlascicilach i tz kierowniczku [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Koszowski Jarosław Pajdex - Żarnów

Koszowski Jarosław Pajdex