W.W Lifter

Zabrze

W.W Lifter

Opinie o W.W Lifter

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w W.W Lifter. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

kk

Firma? jedno wielkie dno... nie szanuja w ogole pracownikow...na umowie daja minimalna krajowa, reszte pod stolem i wydaje im sie ze sa bogami... tylko jednej pulchnej, cycatej sekretareczce dali normalna umowe, widocznie szefowi przypadla do gustu ale to tez tylko kwestia czasu. Szefowa? szkoda slow, niekometentna a przy tym wiecznie naburmuszona, zlosliwa i niezadowolona z zycia. Szef wydaje sie ok ale to tez tylko pozory, do czasu az sie nie wnerwi wtedy pokazuje swoje oblicze.

kimze ja jestem

Dolaczam do zacnego grona. Szefowa wyniosla i z usmiechem na twarzy wypowiada uszczypliwe uwagi. Pokazujac jaki czlowiek jest nie domyslny... Pozyskiwanie klientow do takiego stopnia, zeby juz kazdy kto podnosi sluchawke i slyszy Lifter mial dosc. Najgorszy jest szef. Z dnia na dzien zwalnia pracownika bez zadnego powaznego swiadomego przewinienia. Manipulujac i zastraszajac go w najbardziej okrutny sposob. Szczerze nie polecam. Na szczescie sa jeszcze firmy ze liczy sie i zysk i pracownik a nie tylko to pierwsze.

Popieram poprzednie opinie, praca nudna.....a szefowa.- hm.. -bez komentarza!!!!!!

mis2012

Firma Porażka przez duże P.... popieram koleżankę Amandę.... Szefostwo okropnie traktuje pracowników, co chwilkę zmienia ludzi, wypłaty też porażka najniższa krajowa na konto reszta na czarno, w ogóle sposób pozyskiwania klientów też żenada, najlepiej wszystkim dawać łapówki i nic więcej, delegacje w ogóle nie rozliczane, nie dość że się jeździ to jeszcze nic się za to nie ma.... kiedyś można było zjeść obiad, a potem było tylko gorzej. Nawet oferty drukowało się na jednej już wcześniej zapisanej stronie "oszczędność szefowej". W tej pracy można się dorobić jedynie garba i zszargać sobie nerwy.

Zostaw opinię o W.W Lifter - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.W Lifter