Opinie o Peugeot Prasek w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Peugeot Prasek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Peugeot Prasek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peugeot Prasek w Radom

GroupFuhrer

Pami prezes? to jakies zmiany ostre zaszły bez mojej wiedzy?

@GroupFuhrer

Tak Pani prezes żona Pana prezesa. Ciężkie to jest do pojęcia?

Klo
@Marek

Pani Monika to nie ma pojęcia jak wygląda koło A myśli że zna się nad wszystkim i posiadała wszystkie rozumu, kazać pracownikom pracować po 9,10 godziny ale niebawem odpowiednią instytucją się tym zajmie.

Fryderyk

Mechanik w Lublinie fenomenalny skasować skasować i tyle(nie polecam)

Klo
@Fryderyk

Wymieniacze tam pracuja

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Peugeot Prasek uległy zmianie?

Wojtek

Zarobki się zmniejszyły ,a wymagania zwiększyły nie polecam.

risio

Zatrudniają i atmosfera z tego co mi wiadomo jest dobra, mają oni wiele aut, bardzo ciekawych, no a same ceny są atrakcyjne, z tego co słyszałem, to samo zatrudnienie odbywa się na zasadzie umowy o pracę, a pracownicy dostają podstawę plus do tego premię

Pkot
@risio

Dobra atmosfera? Wolne żarty... Każdy kto tam jest zatrudniony myśli żeby jak najszybciej uciekać (rotacja ogromna). Umowa o prace jak najbardziej ale to co ustalisz na rozmowie o prace nijak ma się do późniejszych warunków. Podstawa + premia - też się zgadza :) tylko że premia uznaniowa i raczej mało kto ją widział ale wszyscy słyszeli :). Mało co tam jest zgodne z prawem pracy. Nadgodziny - nie istnieją według Pani prezes a rzeczywiście masz tyle pracy że zasuwasz nadgodziny non stop za free ;). Soboty pracujące - ale za soboty nie odbierzesz dnia wolnego ani też nie wypłacą ci ekstra... tylko jak umówisz się z nimi na 2300 netto to na umowie Ci wpiszą 2000 netto a te 300 będziesz miał rozpisywane że niby to za soboty :P I jeszcze wiele smaczków tam się znajdzie... Ogólnie UNIKAĆ (usunięte przez administratora)

Karol
@Pkot

Nie polecam wyzysk i oszukiwanie pracowników połowa pracowników Pana (usunięte przez administratora)pracuje w Toyota u Państwa (usunięte przez administratora)i tam nikt nie narzeka ,jak się nie chcecie rozczarować to tam nie idźcie wielki Pan kierownik obiecuję kokosy ale tylko w slowach

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Peugeot Prasek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Karol

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje pracowników? Wiem, że to dobra firma i może ktoś podpowie.

@Karol

Jak chcesz być posiadany i pracować po 8,5 godziny to tam idź.

KAROL

Słabe zarobki rejstrują na pół etatu a każą pracowac po 8,5 godziny żeby zaoszczędzic na składkach tylko do sądu pracy z nimi.

Mieczysław

Peugeot Prasek, prowadzi obecnie rekrutację na stanowiska: pracownik biurowy i specjalista do spraw ubezpieczeń. Oferuje stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole i rozwój. Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikacją? @Andrzej, wypowiadasz się w tym wątku. Czy mógłbyś napisać więcej o warunkach zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w pracy i jakie są relacje ze współpracownikami? Czy jesteś z nich zadowolony? Można liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie lub szkolenia? Czekam na Twoją opinię.

Może trzeba mieć umiejętność elastycznego podejścia do klienta? Nie można wszystkiego ustalić na papierze i ściśle robić!!!

Remek

Na premię trzeba sobie zapracować a jak to jest w waszym przypadku tego nikt nie wie. Może jest powód, że nie ma premii?

proletariusz
@Remek

Powiem Ci tak Remku: gdy czytam wymagania dla kandydata to już widzę, że chodzi o osobę "do wszystkiego". Najbardziej rozbawiło mnie wymaganie posiadania prawa jazdy w połączeniu z "witanie klientów"... znaczy się tym prawem jazdy trzeba machać przed nosem Klienta? Jestem agentem ubezpieczeń majątkowych (w tym komunikacyjnych) i doskonale wiem jakim zasobem wiedzy trzeba dysponować, aby dopasować zakres polisy do wymagań Klienta. Fakt, tzw. pakiety dealerskie są dość "sztywne", ale oferta indywidualna to już inna historia. Ktoś, kto jednocześnie ma witać Klienta z prawem jazdy w ręku ;) obsługuje recepcję, pilnuje właściwego obiegu dokumentów, zarządza korespondencją i jednocześnie obsługuje kredyty & leasing... jest "Alfą i Omegą". Ja takiemu pracownikowi zapłaciłbym nie mniej niż 5 tys. netto oczywiście pod warunkiem że wszystkie te czynności wykonuje rzetelnie. Oni płacą 2 tys, czyli nawet nie połowę tego! Rozumiejąc jakie wymagania obowiązywać będą od listopada br. jestem pewien, że w tej firmie nie będą one przestrzegane... po prostu ta/ten "Specjalista ds. Ubezpieczeń - Pracownik Biurowy" nie będzie miał czasu na utworzenie wszystkich wymaganych dokumentów. Zrobi to w oparciu o "sztampowy wzór", najczęściej nijak nie odzwierciedlający istoty wymagań Klienta. Każdy kto tam poważnie i rzetelnie podejdzie do pracy na stanowisku specjalisty ds. ubezpieczeń, bardzo szybko zostanie stamtąd wywalony, albo nabawi się nerwicy i sam z tej roboty zrezygnuje. Wcale mnie nie dziwi, że w tej firmie prawdopodobnie jest duża fluktuacja kadr. Robisz "wszystko" a płacą jak za etat portiera! ...witamy w małej polskiej firmie, w której właściciel chce nic nie robić, zarobić i jeszcze odpocząć. Doskonały etat dla studenta pragnącego dorobić w czasie wakacji i "coś" wpisać do CV. Tyle że taki student w "głębokim poważaniu" ma prawne wymagania dot. zawierania ubezpieczeń, "w plecy" zaś będą Klienci. ...ale co to obchodzi właściciela tej firmy, analizującego wyłącznie stan konta bankowego?

Madddi

Jako osoba z wieloletnim stażem za kółkiem i były właściciel ponad 20 samochodów, serwisu nie polecam. Brak kompetencji pracowników recepcji. Mam wrażenie, że mierzą klientów swoją miarą czego efektem jest uważanie posiadaczy aut za idiotów.

Atmosfera fatalna właściciele nie wiedzą co tam się dzieje, Jedni zarabiają spore sumy inni grosze ,rotacja ogromna .

Marek.

Nie polecam. Atmosfera fatalna, pracownicy którzy tam już trochę pracują wywyższają się. Pani Prezes bardzo niemiła. Ogólnie praca dno.

Jan

Porąbana pani w serwisie u Praska (w Lublinie) sztucznie się przymila a kompetencji zero.

art

co ty o atmosferę pytasz, jak jesteś wrażliwy to możesz długopisy skręcać w domu. też praca - tylko (usunięte przez administratora)się nauczysz - A tam to chociaż się wykształcisz. A że pracować trzeba to nic dziwnego.

taki

Nie polecam!!!

P.

Malo profesjonalna firma, nie polecam. Ps. [usunięte przez moderatora] umowy, zlecenia, podpisuja sie za obcych ludzi itp. co chyba nie jest zgodne z prawem.

Zostaw merytoryczną opinię o Peugeot Prasek - Radom

• Jak się pracuje w Peugeot Prasek?

Zobacz opinie na temat firmy Peugeot Prasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Peugeot Prasek