Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. w Ostrzeszów

wkurzony pracownik

W tej firmie dzieją się rzeczy nie bywałe ludziom nie chca dać na podwyżki innych robót nie szukaja konstruktorzy i technolodzy pytają się operatorów jak to zrobić bo oni sami nie wiedza a dostali sie do firmy przez rodzinkę i w dodatku inna grupa (pracowanicy wiedzą kto ) okrada firmę a Prezes nic z tymi faktami nie robi....Ciężkie czasy czekają spółkę

nowy
@wkurzony pracownik

Czy na dzień dzisiejszy trwa rekrutacja? ktoś wie jak z warunkami pracy i płacy. ? jak z systemem podwyżek? jak się pracuje ile godzin dziennie ? czy więcej nadgodziny i ile ?

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

wkurzony pracownik

cnc enginerr Nowy wpis
@wkurzony pracownik

uważaj żeby jeszcze firma nie musiała płacić odszkodowań oskarżonym pracownikom

nowy Nowy wpis
@wkurzony pracownik

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Szymon Nowy wpis

Tak

Bardzo dobra firma.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dramat

To już nie można nazwać śmiechem tylko żalem. Jak ta firma ma pozyskać nowych pracowników jak nawet parking nam zabrali... Na nowe maszyny pomiarowe kasa jest a na parking do pracowników nie !!!??? Niech osoby które ta firma rządzą się obudzą Żal patrzeć na to wszystko :(

walczyk

Pod każdym względem dobra firma więc szukanie przysłowiowej dziury w całym nic nie da. Firma z 30 letnią tradycją.

Szymon

Nadszedł kryzys w firmie lecz morze zaczną się nie długo wolne piątki,a tym co mają wygasnąć umowy to ich zwolnią. Po to by udziałowcy (czyli emeryci mieli prace)bo im się strasznie jak to mówią żle się żyje mając emeryturę oraz pensję i udziały, ale pytam kto ma podnieś tą firmę by zaczęła na siebie zarabiać jak nie ludzie bez udziałów, którzy dadzą dochód tej firmie a nie udziałowcy, którzy by tylko chcieli brać. Już nie wspominając o personelu biurowym gdzie połowa za kładu na produkcji a biurowych się pokrywa. ("Motto" ) jak taka firma może egzystować i gdzie ma mieć zyski, jak tam jest państwo w państwie.

Nick..
@Szymon

Przecież ta firma daleko nie zajedzie... Tam jest chyba z 50 udziałowców, większość starszych panów +70- +80

ceni

Frezowanie CNC, toczenie to dużo ofert, bądź czujny

albert

za duzo madrych ale tylko od brania pieniedzy bo w rzeczywistosci to brak slow

Rafal

A ja znow slyszalem ,ze pracownicy zarabiaja bardzo dobrze ,a jak jest nie wiem zanajac zycie to pewnie ktos upiekszyl historie jak to dobrze i super w firmie tej. Ogolnie wszedzie dobrze ,gdzie nas nie ma. Drugi znow mowil ,ze lipa totalna.

bartek

a skąd ty wiesz jak jest we fumo z opowieści, a jeżeli pracujesz we Fumo to się zwolnij i poszukaj sobie lepszej pracy tam gdzie nie będziesz musiał robić na \(usunięte przez administratora) i udziałowców\". Nikt ciebie do pracy nie zmusza a jeżeli chcesz pracować to musisz przyjąć takie warunki jakie są

sylwek

witam wszystkich na poczatek mozna powiedziec ze firma wyglada ok ale to co sie dzieje juz w srodku to juz inna historia w tej firmie z pracownikow licza sie tylko ci ktorzy umieja(usunięte przez administratora) klamac a pracownik ktory ma angaz operator cnc a sam programoje ustawia maszyne opracowuje technologie to jest uwazany za gorszego niz pracownik ktory umie np tylko przyjsc do pracy bo jest synem majstra faktem jest rowniez ze w tej firmie jest wiecej umyslowych niz produkcyjnych i jak firma wdrozyla system ktory ma usorawnic dzialanie firmy ktorym prezes sie tak chwali to musial zatrudnic nowych(usunięte przez administratora) to dziala a udzialowcy chca aby zysk wiec zarobki od 10 lat stoja w miejscu wiec jak chce ktos pracowac w tej firmie to tylko na(usunięte przez administratora) bo na produkcji bedziesz robil na siebie(usunięte przez administratora) i udzialowca beda cie rozliczac z kazdej minuty a to juz taki los fachowcow w tej firmie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 25
    63-500 Ostrzeszów
  • NIP: 6220005988 KRS: 0000165847

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fumo Ostrzeszów Sp. z o.o.