Teatr im. Juliusza Słowackiego

Kraków

Teatr im. Juliusza Słowackiego

Opinie o Teatr im. Juliusza Słowackiego

Kasia

Nie wspominam dobrze rozmowy kwalifikacyjnej do działu księgowości. Panie przed rozmową plotkowały o różnościach, w tym z następną osobą, która też miała uczestniczyć w rekrutacji (od razu było widać że znajoma). Gdy przyszła na mnie kolej, Panie tylko przejrzały szybko CV, choć miałam udokumentowane doświadczenie, stwierdziły, że skaczę po firmach, że nie pasuje im. Spuściły mnie po sznurku w ciągu 2 minut. To po co w ogóle zapraszały na rozmowę i traciły mój czas? Przecież wcześniej widziały CV. Nie polecam. Szkoda czasu, chyba, że masz znajomości.

Evitka

Jesteście świetni,ale musicie się bardziej promować.istnieją płyty mini CD.Zbieram takie.Niech pracownicy nagrywają tam np.repertuar czy coś w tym stylu.Dyrekcja może się wykazać czytaniem opowiadań czy recenzji spektakli.Nie zabraknie pola do popisu dla aktorów,którzy mogą tam nagrywać całe spektakle.Następnie przewiążcie komplet takich płytek wstążką i rozdawajcie widzom.Moja klasa jedzie do Was na wycieczkę 12 kwietnia,toteż postarajcie się do tego czasu zdążyć z tą promocją po to,aby przekazać te płytki mojej nauczycielce.pani Wilczyńskiej,aby mi przekazała.Wytłumaczcie jej,żeby przekazała je bardzo słabowidzącej uzennicy ,która uczy sie najlepiej.Ona będzie wiedziała,że to o mnie chodzi.

Zostaw opinię o Teatr im. Juliusza Słowackiego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teatr im. Juliusza Słowackiego