BOB-ROLLO

Rumia

Opinie o BOB-ROLLO

Hanna

Czy są na forum aktualni pracownicy? Jak wygląda sytuacja w firmie w tym momencie? Firma BOB-ROLLO poszukuje pracowników: http://www.bobrollo.com.pl/23/oferta-pracy dlatego na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu świeżych informacji o firmie BOB-ROLLO. Są tu osoby, które mogą się wypowiedzieć na temat tych stanowisk i czy warto aplikować?

Hanna

@Czarny co masz na myśli? Są jakieś romanse w pracy? Nikt nie zwraca na to uwagi? Może trzeba to przełożonym zgłosić, co się dzieje w firmie?

Czarny

Firma może i solidna,stolarka okienna nawet i dobra, jednak najlepiej specjalizują się w rozbijaniu małżeństw i rodzin :(

Hanna

@dexter czyli w umowie nie masz podanych szczegółów odnośnie wynagrodzenia? Jaki rodzaj akordu praktykuje się w BOB-ROLLO? Oni teraz szukają 3 osób na stanowiska: pomocnik montażysty stolarki okiennej, specjalista ds. marketingu, specjalista ds. handlu zagranicznego. Czy masz jakieś informacje jak wygląda praca takich specjalistów i jaki dostają rodzaj umowy?

dexter

Dobrze zarabiają szefowie, synowie obu szefów, specjaliści których jest garstka, kilka osób z produkcji i ci których lubi szefostwo. Reszta pracuje na akord bazujący na najniższej krajowej. Jeśli zlecenia montażystów są słabe i oparte na demontażu starych okien, obróbce okien, malowaniu, a nie na czystym montażu dużej ilości metrów to ich zarobki są naprawdę marne. 3000 netto to absolutny max i to przy założeniu, że pracują około 200 godzin miesięcznie. Akord na produkcji też powoduje, że jeśli szef nie ma zleceń to pracownicy zarabiają najniższą krajową. Nie ma tragedii, ale dobre czasy w Bob Rollo już się skończyły, bo ktoś musi ponieść koszty zakupu maszyn i hali. Firma nie daje rady konkurencji i bierze zlecenia, których nie chce konkurencja jak np. montaże na dużych wysokościach albo wymagające czasochłonnej obróbki, ale skoro płacą na akord więc koszty czasochłonnych prac biorą na klatę pracownicy, a nie właściciele. Ogólnie napewno można powiedzieć, że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje się wiele, ale szybko prawda wychodzi na jaw. Przykład? Kierownik mówi, że 3000-3500 netto to absolutne minimum, a okazuje się, że to jedna z lepszych wypłat.

Hanna

Na stronie internetowej firma publikuje aktualne oferty pracy: http://www.bobrollo.com.pl/23/oferta-pracy Które stanowisko Was zainteresowało?

lolus

Za granicą @KOT zawsze wyciągniesz lepsze pieniądze. Ale normalnie też nie jest źle, te 3000 netto to jest absolutne minimum jakie można zarobić właśnie w tej firmie

KOT

W Bobrollo pracuje się na akord, podobno za granicą można wyciągnąć nawet do 6k, ale to podobno i jest to cały m-c za granicą. Byłem tam na rozmowie ale warunki mnie nie satysfakcjonowały bo praca u nich oznaczała ciągłe wyjazdy.

AH

Obecnie poszukują montażysty z komunikatywnym Szwedzkim

Franciszek

Wykwalifikowani zarabiają tam dużo pieniędzy, oczywiste, że zaczynając tam pracę nie będzie się zarabiało nie wiadomo ile. Jest umowa, ubezpieczenie, wypłaty w terminie. Jak robi się coś porządnie, bez "cwaniakowania" praca jest naprawdę w porządku! Polecam!

hamer

@kotek dostałem ofertę pracy na montażach,możesz mi coś więcej powiedzieć?

horny

ogólna chała panowie B bracia to pracownikow maja za szmaty i traktują ludzi jak bydło liczy sie kasa i rodzinka kibel omijac szerokim łukiem .

Keram
@horny 12.03.2015 16:54

Dostałem od nich ofertę pracy na montażach, możesz mi coć więcej powiedzieć na temat tej firmy? Dzieki

obcy

akord za grosze i sami (usunięte przez administratora)

@obcy 02.01.2015 14:22
akord za grosze i sami (usunięte przez administratora)

studynt, obcy i lesniczy, sadzac po sposobie wypowiedzi to ta sama osoba. tak ci zalezy na oczernianiu firmy? konkurencja?

jak sie nic nie umie to trudno oczekiwac od razu kokosow. specjalisci zarabiaja tu sporo

obiektyw

firma solidna, można dogadać się co do ceny, oferują duże rabaty. polecam.

ziki

Jako klient unikałbym ich bo strasznie przycinają na cenach

Bagno

(usunięte przez administratora)niepolecam nikomu !!!!!

Zorro

Bagno

studynt

firma kicha niepchal bym sie tam pracowalem przez 1/2 roku duzo obiecuja a malo daja pozdro

Zostaw opinię o BOB-ROLLO - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOB-ROLLO