Opinie o Elektrom Śmigielski Romuald w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Elektrom Śmigielski Romuald, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Elektrom Śmigielski Romuald o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrom Śmigielski Romuald w Gniezno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Obecnie Elektrom Śmigielski Romuald do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Elektryk. Na Lento.pl dodano ogłoszenie 27 kwietnia.

Aleksandra Nowy wpis

Widzę że chwalicie firmę, no moze oprócz jednego komentarza, ale gdzie znajdzie sie teraz praca bez stresu i nerwów? Sporo wymagają, rozumiem. Ale konrektnie czego? :) Wynagrodzenie jest adekwatne do tych "wymagań"?

Urszula Nowy wpis

"Wymagają nie mało" - to znaczy czego wymagają? Możecie powiedzieć?

Pytanie Nowy wpis

Czy zdarzają się nadgodziny w Elektrom Śmigielski Romuald?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk w firmie Elektrom Śmigielski Romuald? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kelner, kelnerka, barman
JM Solutions Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
logo firmy Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
Gniezno
Tex Year Europe Sp. z o.o.
(75 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Columbus Elite S.A.
(152 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
stówka

masz 10 lat doświadczenia i czekasz na oferty? jak firma Ci się podoba, to dzwoń, pisz, jedź- sami znajdą dla Ciebie wolne stanowisko, tak mi się wydaje :)

JS

ponad 4 lata doświadczenia w tej firmie, na wynagrodzenie nie można narzekać chociaz wymagają nie mało. Ogolnie ujmujac dla chcącego nic trudnego a i płacą fajnie:)

stefan

pracodawca spokojny, lojalny, uczciwy. Złego słowa nie moge powiedzieć.

Bartłomiej

Nie polecam . Nerwica , stres , nie szanują ludzi , patrzą tylko na swój interes .

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrom Śmigielski Romuald - Gniezno

Elektrom Śmigielski Romuald
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ks. Antoniego Ludwiczaka 32B
    62-200 Gniezno
  • NIP: 7841026970 REGON: 630843452

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elektrom Śmigielski Romuald