Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska

Franciszek Nowy wpis

Czemu taka opinia? Firma innymi słowami się zachwalała. Dwa lata temu, gdy szukali Kierowcy w ruchu międzynarodowym C+E. Pisali raczej, że trasy długie, że załadunek/rozładunek 1do 1. Czy o atrakcyjnym i terminowym wynagrodzeniu (400 zł dniówki) + premia od km + dodatek za ekonomiczną jazdę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Szukam informacji o tym, jak wygląda praca tu jako dyspozytor transportu międzynarodowego? W internecie firma miała rekrutację, napisali, że trzeba języka angielskiego lub niemieckiego wykorzystywać w codziennej pracy. Wymagają angielskiego B2, a czy już jako pracownik dostaje jakieś kursy doszkalające, aby uzyskać poziom C1? Czy pracownik sam musi się doszkalać za swoją kasę?

Mariusz

Dziad trans jakich mało!!! Wydzwaniają do byłych pracowników I straszą

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska na stanowisko Dyspozytor Transportu Międzynarodowego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika @LEX

07.12.2023 10:12

@LEXikona wywiad

Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z tą firmą.

@LEXikona wywiad

Pracowałem na stanowisku kierowcy C+E. Realizowałem przewozy kabotażowe, głównie na terenie Niemiec.

@LEXikona wywiad

Niejasne zapisy w umowie o pracę oraz sposób traktowania mnie przez przełożonych, na przykład wywieranie presji czasowej, spowodowały, że postanowiłem zakończyć współpracę przy pierwszej okazji.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

@LEXikona wywiad

Pracowałem w tej firmie niecałe dwa miesiące.

@LEXikona wywiad

Brak należnego szacunku, lekceważące traktowanie przez przełożonych, wywieranie presji czasowej, szukanie powodów do konfliktu.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

@LEXikona wywiad

Nie mogę wypowiedzieć się w tym temacie, ponieważ na stanowisku kierowcy pracuje się w pojedynkę. Nie miałem styczności z innymi współpracownikami.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

@LEXikona wywiad

Atmosferę między pracodawcą i kadrą zarządzającą a pracownikami oceniam negatywnie. W moim odczuciu wymagania przełożonych są wyolbrzymione, szukają też pretekstów do nałożenia kar. Czułem się traktowany lekceważąco.

@LEXikona wywiad

Nie otrzymałem odzieży ochronnej, do czego pracodawca w tym zawodzie jest zobowiązany.

CACEK94

Byłem na rozmowie u nich w biurze. PŁACĄ 450 netto dniówki,ale za pauza 45h 0zł. Auta 2 3 letnie daf,man scania,volvo. Kto co szuka, pozdrawiam.

Czy w Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska występują paczki/bony świąteczne?

A ile udało Ci się przepracować i czemu twierdzisz, że tak krótko? Przez ten czas, który pracowałeś miałeś uop?

Janusz

Widzę po forum, że koledzy kierowcy zadowoleni i z aut i z kontaktu z dyspozytorem i z kasy. Czy przyjmują tu teraz ludzi do jazdy i czy dniówka 400 zł + premia od km + dodatek za ekonomiczną jazdę, nadal obowiązują? Tak to przynajmniej podano w ogłoszeniu sprzed ponad pół roku dla kierowcy w ruchu międzynarodowym C+E.

Zofia

Jak to nie wypłaca? Długo ci zalegają? Jakieś problemy finansowe ma firma, czy co się stało?

Papaj
@Janusz

Żadnych premii. Jest tylko różnica czy jeździsz z windą czy bez. Ale z windą nie polecam. Będziesz robił na "dystrubucji"

Eniek

Witam .Jak wygląda praca w tej firmie ? Firanki chłodnie? Windy palety wymienne ? Niby 400zl płacą umowę o pracę doją od razu ?

Michu

Cześć. Szukam informacji na temat firmy Julkowscy Gniezno . Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku kierowca C+E międzynarodowy?

driver
@Michu

jest ok, świeże zestawy, kasa na konto

XTomaszG
@Michu

Robota zaplanowana i ogarnięta na poziome a jak się coś wysypie to kontakt z biurem i dispo zawsze jak zadzwonisz a nie jak u moich poprzednich „pracodziadców” ze radź se sam.. polecam

Lesio

@Zawiedziony to czego można się tu spodziewać jako kierowca?

Szofer89
@Lesio

Systemy pracy do wyboru, świeże auta, kasa na czas TO NAJWAŻNIEJSZE.. generalnie Git - jestem od niedawna i jestem mile zaskoczony. Polecam !

Olo

@KierowcaXXX a jak z czasem pracy ?

Szofer89
@Olo

Robota za dnia, żadnych nocnych jazd… bez przegięć tacho

Tomasz

Podpowiecie czy warto aplikować do firmy? Jak atmosfera jak szefostwo?

@Tomasz

Wszystko Ok, praca ułożona, wynagrodzenie zawsze na czas... Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska - Gniezno

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Firma Handlowo-Usługowa Julkowscy Wioletta Julkowska