Opinie o BRAINBOX SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BRAINBOX SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BRAINBOX SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRAINBOX SP. Z O.O. w Kraków

Tym Nowy wpis

Totalny organizacyjny chaos. Szef o mentalności trzylatka, dookoła którego wszyscy skaczą. Czy znajdzie dziś czas na feedback? Czy nie wywali wszystkich pomysłów do kosza? Żeby dobę przed prezentacja zmuszać ludzi do pracy w nocy. Nadgodziny? Zapomnij. „Taka branża”. Dyrektor zarządzająca pozbawiona empatii. Umowa o prace? Zapomnij. Będą Ci chcieli wcisnąć B2B. Jak się nie zgodzisz - śmieciówka. Bardzo niezdrowe, rozplotkowane i pełne zawiści środowisko, gdzie prawa pracownika są zbywane szyderczym śmiechem.

heya Nowy wpis

proces rekrutacyjny długi, trwający nawet kilka miesięcy, trzeba uzbroić się w cierpliwość aż w końcu ktoś zadzwoni, bo zazwyczaj nie ma czasu, jak to w agencjach

Maria Nowy wpis

Przeraziły mnie te informacje ze preferują B2B to znaczy co mam specjalnie działalność otwierać?

Krzysiek

Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, masz szansę sporo się tam nauczyć. Ale tylko przy odpowiedniej motywacji i samodzielności, ponieważ w firmie nie ma żadnego wsparcia ze strony przełożonych, wytyczonej ścieżki kariery, „opiekunów” odpowiedzilanych za pracowników, nic. Uczysz się jedynie na swoich błędach. Jeśli błędów będzie zbyt dużo lub tempo nauki niesatysfakcjonujące, po prostu Ci podziękują. Nie ma również żadnego budżetu na szkolenia dla pracowników. Na kursy chodzi jedynie grupa wybranych. Z kolei jeśli masz już doświadczenie, nie masz czego szukać w tym miejscu. Warunki finansowe średnie, umowy łączone lub B2B. Do tego konieczność pracy po godzinach, w weekendy, bez żadnej gratyfikacji, czy możliwości odbioru nadgodzin. Brakuje także jakiegokolwiek pozafinansowego systemu docenienia pracowników. Pełna kontrola dwóch osób zarządzających firmą, brak przestrzeni na samodzielne decyzje. Konieczność pełnego dostosowania się do kalendarza zarządzających i ich aktualnego humoru. Osoby z doświadczeniem po prostu marnują tam swój potencjał.

Renata Nowy wpis
@Krzysiek

Bardzo pomocny komentarz, dziękuję! Chociaż z jednej strony piszesz, że nikt nie nadzoruje i uczysz się na własnych błędach, a potem, że nie ma przestrzeni na samodzielne decyzje. To jak to w końcu jest? Niżej pisali, ze są benefity, karta Multisport, nie proponowali tego?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BRAINBOX SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czym w BRAINBOX SP. Z O.O. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Aa

Jest Multisport (pracownik musi dopłacić ok. 70 zł) oraz opieka medyczna. Niestety na dodatek w formie "umowie o pracę" nie można już liczyć.

Stefan
@Aa

Jak to nie ma umowy o pracę? A czy sama praca nosi znamiona pracy na etat? Jeśli tak, to jak rozwiązała to firma?

Ala

Dostałam ofertę pracy, ale zrezygnowałam z rozmowy kwalifikacyjnej, gdy zobaczyłam ile w oknach agencji wisi plakatów ideologicznych i w jaki sposób wypowiadają się pracownicy w mediach społecznościowych. Stąd moje pytanie, czy rzeczywiście w firmie widać i czuć presję związaną z poprawnością polityczną i galopującym liberalizmem?

Kamila

@2 a mógłbyś/mogłabyś podać jakieś przykłady tego co napisałeś/napisałaś? Bo nie za bardzo rozumiem

Nie polecam tego miejsca nikomu kto ma jakieś ambicje lub talent. Brak tam jakiejkolwiek struktury promującej te cechy. Należy się także przygotować na dezinformację oraz złą organizację pracy skutkującą dużą ilością niepotrzebnych i darmowych nadliczbowych godzin. Sprawdzą się tam osoby, które mają bardzo grubą skórę i kompetencje nabyte w lepszych miejscach, ale po co miały by tam pracować?

Jak tam jest?

Dzień dobry, ktoś pracuje w Brainbox? Jak tam jest? Polecacie czy odradzacie ?

ludzik

szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o BRAINBOX SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w BRAINBOX SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BRAINBOX SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRAINBOX SP. Z O.O.?

BRAINBOX SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Rynek Dębnicki 10 lok. 4
    30-319 Kraków