Nytko SA

Opinie o Nytko SA

Czy w firmie Nytko SA w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Adam

przerost formy nad treścią, prezes z zawyżonym ego, pracownicy bardzo często się zmieniają bo szybko odchodzą ;/

danusia

@bikuj wymagania to jednak i ich ocena bardzo subiektywna kwestia - moze ty ich po prostu nie spełniasz- możesz w takim razie konkretNIE NAPISAĆ CO TO Są według ciebie te wymagania wysokie? z góry dzięki

Milena

Pan Prezes to przesadny perfekcjonista z zamiłowaniem do poniżania ludzi. Jak ktoś ma odporność psychiczną to można rozważać pracę dla tego Pana, w przeciwnym razie te średnie pieniądze, jakie oferuje, nie są zupełnie tego warte.

bikuj

Również nie polecam. Szkoda czasu. Wysokie wymagania a kasa marna.

dziki-bil

Te SA to tylko do prestiżu, nie polecam

Domio

porażka, a te gwiazdki to sobie chyba 'prezes' dodaje ;/

Maciek

Byłem znam, nie polecam, w 100% potwierdzam opinię przedmówcy.

marcin

szkoda czasu. ( usunięte przez administratora ). na plus jedynie ludzie.

Zostaw opinię o Nytko SA - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nytko SA