Opinie o Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o. w Ożarów Mazowiecki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy można liczyć w Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

ola

Przeczytałam wypowiedź Januszka o firmie.Smutna.Jesteś rozgoryczony ale dlaczego od razu obrażasz.Pracuje w tej firmie od roku,może to nie Wersal ale nigdy nie słyszłam aby ktoś miał komuś obciagać.Można nie darzyc kogoś symaptią,ale czy trzeba od razu być wulgarnym,po co ?Zmiany o których napisałeś są wprowadzonane od niedwana, na ich podstawie jeszcze nikt nie miał okazji mieć odliczonych pieniędzy od pensji.Poczekaj aż tak się stanie i dopiero skomentuj,oceń.Po co nakręcasz się przed czasem ?Jak się stanie to walnij pięścią w stół,poprzyj to argumentami i zawalcz o swoje.Sam albo wszyscy razem.Jesteśmy zgranym zespołem i kiedy trzeba potrafimy stanąć za sobą murem.A teraz słowa które skierowałam bezpośrednio do Ciebie ale w sumie doszłam do wniosku że szersze grono tez może je przeczytać.To cos pod czym podpisuje sie z pełną odpowiedzialnością.Sylwek uważam za bardzo wartościowego Człowiek.Tak jest wymagający,ale tak to właśnie wygląda kiedy organizujesz pracę,rozliczasz z jej wykonania i nie chcesz aby jedni pracowali za drugich.Nie zauważyłeś tego ?On rozlicza nas,nasi Prezesi rozliczaja Jego.Jeżeli ktoś chce może się od Niego bardzo dużo nauczyć.Pracowac z Nim to zaszczyt,uczyć się od Niego to niesamowite szczęście.Tak jak od wszystkich z którymi obecnie pracuje.Pracowałam w wielu miejscach,ale nigdy z Ludźmi tak wspaniałymi,mądrymi,inteligentnymi.Każdego dnia chylę przed Nimi głowę,przed ich wiedzą,doświadczeniem,przed tym czego mnie uczą.To naprawde ogromny zaszczyt i szczęście.Szkoda że tego nie udało sie Tobie zauważyć.Zmiany są i tego nie unikniemy,nie my o nich decydujemy.Wiem tylko że jeżeli będziemy trzymali się razem to poradzimy sobie ze wszystkim.I tyle.A dla Ciebie Januszku coś co może zabije rozgoryczenie i pomoże Ci się uśmiechnąć.To słowa Marka Twaina : \\\\\\\" Tańcz jakby nikt nie patrzył ;Kochaj jakby nikt nigdy Cie nie zranił ; Śpiewaj jakby nikt nie słuchał ; Żyj jakby niebo było na Ziemi \\\\\\\". Powodzenia ! ola

@ola

Wlasne zdanie nie jest mile widziane bo mozna dostac karę taka prawda.

Pędzel Nowy wpis
@ola

Tak ty stajesz murem Haha chyba w (usunięte przez administratora)....każdego

Jakie są warunki zatrudnienia w Olesiejuk?

Nick Nowy wpis

ŻADNE

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Olesiejuk?

Jakie narzędzia jak ludzie sami sobie muszą buty kupować nie mówiąc już że nie można się doprosić o kamizelki. Przecież to należy do firmy żeby zapewnić ubrania robocze. Znów wychodzi nie kompetencja osoby zajmującej się tym

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Bittner Packaging
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ożarów Mazowiecki
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Eli

Absolutnie nie..Pracownik ktory zglasza problemy jest traktowany jak trędowaty wrecz daje sie mu to odczuc ze jest nie miła jego obecnosc na zmianie..Coz najlepsi to sa ci co powtarzaja wszystko co uslysza robia zdjęcia innym i pokazuja kierownictu. I obserwuja innych moze cos zobacza i poleca do kierownika podpieprzyc.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o. - Ożarów Mazowiecki

Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Poznańska 91
    05-850 Ożarów Mazowiecki
  • NIP: 5272381941 REGON: 015209754 KRS: 0000123900

Wydawnictwo Olesiejuk Sp. z o.o.