Brotex

Myszków

Brotex

Opinie o Brotex

flip

Pracowałam w tej firmie przez ok.3 lata.Bardzo dobrze wspominam atmosferę panującą w zakładzie.Ładny zakład,b.dobre maszyny i fajne szefostwo,które umie docenić pracownika.Oczywiście były też momenty nerwowe,ale można było to przeżyć.Pracują tam fajni ludzie.Jeżeli jeszcze kiedyś będę szukać pracy najpierw udam sie do nich.

Zostaw opinię o Brotex - Myszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brotex