Opinie o Georyt Krzysztf Witkowski w Łagów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Georyt Krzysztf Witkowski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Georyt Krzysztf Witkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Georyt Krzysztf Witkowski w Łagów

Marek Nowy wpis

Zmiana trenera może uratować Łagów, trener obecny nie ma pojęcia o prowadzeniu drużyny

Janusz Nowy wpis

(usunięte przez administratora)pracuje (usunięte przez administratora) na urlopach podczas zmiany gra na telefonach przy kontroli spożywa śniadanie sam święty nie jest a rzuca podejrzenia na innych. Uważac na niego.Moze się ktoś weźmie za niego .A do sztygarowania nie ma pojecia

Sztygar S.Sz gnębi pracowników a sam śpi na nocnych zmiach podczas pobytu na chorobowym pracuje na czarno i nikt się nie odezwie.

Mateusz Nowy wpis

Jeśli chodzi o jakość kruszyw, georyt Lagow jest jedna z czołowych kopalni w województwie świętokrzyskim

Firma Georyt Krzysztf Witkowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Zuzanna

@Ja co masz na myśli mówiąc, że w firmie jest obecny mobbing? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają w firmie miejsce? Firma ma obowiązek przeciwdziałać ich występowaniu. Czy próbowałaś je zgłaszać?

Zuzanna

Pracujesz w Georyt? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

@Zuzanna

Przede wszystkim można liczyć na mobbing. Na pewno nie zarobisz pieniędzy bo zabiorą ci premie.Były podwyżki a zarabiamy mniej niż przedtem.

cycek

I jeszcze pozal się Boże ta drużyna piłkarska i stadion potrzebne to Niecieczy jak drzazga w (usunięte przez administratora) pracownicy dumni z tego nie so i hotel jeszcze budujo

erd

Pewnie, że współpraca z nimi się opiera się na dośc dobrych relacjach, bo nawet atmosfera dopisuje. Ciekawe tylko czy wypłata jest w terminie, może wiecie? O dobre stawki jest dość trudno Dzięki za odpowiedź

robol

Byłoby dobrze choć praca ciężka bo dla właściciela liczą sie tylko zyski a zdrowie i życie pracownika go nie obchodzi.Pamiętam jak pracowali pod przymusem na wielkim upale w wozidłach.Ale najgorsze jest kablowanie i anonimy do prezesa.Wg mojej oceny są to chłoporobotnicy bo tylko oni lubią trzymać dwie sroki za ogon.Dodając do tego datki płodów rolnych,leśnych,wodnych ma się obraz jakie szanse ma człowiek który zagraża komuś stratą pracy.

kursk

Jak tam jest obecnie? Są nadgodziny (płatne)? Jakieś dodatki? Na ile można liczyć na start (stanowisko robotnicze)? Generalnie atmosfera w miarę dobra? Zastanawiam się czy warto się w to pchać

"ol"skoro piszesz że nie zgadzasz się z moją opinia a za chwilę piszesz że każdy ma prawo wyrazić swoją to coś tu jest z tobą chyba nie tak A tak na marginesie to zobaczysz jak się będzie kurzyć za ludźmi jak tylko otworzy się PISKRZYN a wtedy chyba posypią sie głowy (ale trochę wyżej)

Wszystko co tu jest napisane zarówno pozytywne jak i negatywne opinie są prawdziwe z tą różnicą że pozytywne opinie są napisane przez tzw. DUPOWŁAZÓW I SPRZEDAWCZYKÓW którzy za kilka procent premii, złotówkę do stawki lub awans na sztygara (bez pojęcia) doniosą albo ERNIEMU albo TWIXOWI każde przewinienie normalnie harującego człowieka, jedynie im wszystko wolno: wylać kilkaset litrów ojeju czy rozwalić kilka ładowarek Dziwię się tylko prezesikowi że trzyma jeszcze takie kierownictwo które przez kilka lat władzy nic się nie nauczyło że (glyny sie ne mele) ale cóż jak prezesa interesują tylko cyferki na koncie (oby nie zostały tylko same zera) a nie opinia o nim i jego firmie JEGO CYRK JEGO MAŁPY. Ciekaw jestem czy kiedyś ktoś nie wytrzyma i wygarnie prosto w oczy K.W. co myśli o tym wszystkim. POZDRAWIAM WSZYSTKICH BYŁYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY SIĘ JUŻ UWOLNILI OBECNYCH MAJĄCYCH KLAPKI NA OCZY I PRZYSZŁYCH NIEWIEDZĄCYCH CO CZYNIĄ

RWEEC

Fajne rzeczy piszecie ale nie tylko na waszym oddziale jest tak strasznie na innych zakładach przyjmuję się ludzi którzy sra...ą na firmę zwalniają się bo jest im tak strasznie żle, a nagle jest wrócił i co?. Wmawia się nam siedżcie cicho nic się nie odzywajcia bo was zwolnimy. No gdzie te obiecanki my tu wszyscy wiemy że musiał się sam zwolnić, nagle grril, dziczyzna, bimber, ryby i gość wraca jak nigdy nic. SAM NIEMA JAKIEGOKOLWIEK HONORU A GDZIE W TYM WSZYSTKIM KIEROWNIK MYŚLI ŻE TEGO NIE WIDAĆ KAŻDY TO WIDZI A A JEMU WIDOCZNE(JAK KTOOŚ WYGLĄDA JAK ŚWI..A TO I TAK SAMO SIĘ ZACHOWUJE-TYLKO SZKODA TYCH BIEDNYCH ZWIERZĄT MIANEM KTÓRYCH SIĘ TAKICH LUDZI OPISUJE. Pozdrawiam

ernest
@RWEEC

Dobre dobre racja zgadzam się masz rację święta prawda tak jest jak piszesz. Innych na bruk a świnie przyjąć ha ha i to jeszcze sprzedać się za wałuwę hi hi tak żeby wszyscy wiedzieli.

kutas

a jak z R.Ch zwolnił się bo co roku się zwalnia. Raczej nie skąd by dobierał olej do kombajna. ciekaw jestem czy w tym roku choruje na żniwa. ??????????????????

kutas

uważajcie na M.Sz W.Ch złodzieje. a was za to zwolnią jak mnie.

kuuuu
@kutas

Mówisz o ludziach utrzymania ruchu

kutas

(usunięte przez administratora) konfident i jego paczka

student

Witam was, przeczytałam wszystkie Wasze komentarze o tej firmie.. i oto moje pytanie czy wybrać tą firmę jako cel BEZPŁATNYCH praktyk zawodowych na studiach inżynierskich? Jestem kobietą i jestem spod Tarnowa..nie chcę tracić czasu,

szfagier

kierowniki są spoko

hahl

Czy są tu byli i obecni pracownicy Georytu? Mam pytanie odnośnie atmosfery w pracy. Ważne, aby się dobrze pracowało. Jest tak tam ?

szwagier
@hahl

w odpowiedzi na twe zapytanie napiszę ci prawdę jak tam jest bo już mi na tej firmie nie zależy pracowałem w paru firmach ale to co jest w georycie to absurd pomyśl tylko ma wewnętrzny odział zajmujący się tylko kontrolingiem pracowników już samo to mówi jaka tam może być atmosfera ogólny mobing to normalka choć mobing to nagonka na pojedynczego pracownika to tu jest mobing ogulny na ludzi nie wywodzących się z okolic Tarnowa jesteś ze świętokrzyskiego to napewno jeste (usunięte przez administratora) nierób i trzeba cię pilnować ogólne firmy gdzie jest premia równa lub powyżej 50 procent to jest oszustwo mamią wysoką premia wiesz stawka nie duża ale premia wysoka tylko że premi nigdy nie widzisz bo za byle co ci zabiorą a zostaniesz na niskiej stawce bo np zima premi ni ma bo sprzedaż do kitu premi ni ma bo kamerka cię złapała jak się obijałeś to jak premję zabiorą to dobrze inaczej od górnie przyjdzie i wylecisz a kiedy to też ciekawe oczywiście wylecisz póżną jesienią gdy nigdzie pracy nie znajdziesz znam przypadki gdy ludzi wyżucano na boże narodzenie czy przed samą wielkanocą jakby tydzień w te czy w te robił im jakąś różnice myślę iż te pare wiadomości pozwoli ci podjąć decyzje co do typu tej firmy

haha
@szwagier

Masz rację WYDZIAŁ WEWNĘTRZNY ma tylko brzuchy i myśli że jest ważny i na wszystkim się zna a tak naprawdę to na każdym kroku to "b..... takie wełniane zwierzę" nie wychowany zero kultury osobistej bo potrafi tylko kląć i wyzywać i jakie to my nie są matoły scyzoryki kapeluchy i c...(to co w spodniach)a najlepsze to to -myśli że nikt tego przez ścianę na szatni nie słyszy. Bez pojęcia o robocie w kruszywie, wywali brzuch cygara zapali i udaje fachowca od wszystkiego po prostu Georyt mu życie uratował bo na pewno nawet dołka nie potrafi dobrze wykopać a gdzie logiczne myślenie i prowadzenie zmiany i podejmowanie decyzji.WIELKI SZTYGAR bo papiery wystarczy mieć od kierownika ruchu,myśli tylko jak wykazać się przed prezesem (prawdę wyżej ,,nick; pracownik'' pisze o tym jak obgadują prezesa przy nas, a później lecą się podlizywać)pojadą na szkolenia targi i sympozja i gadają jak się za.... imprezowało (HIHI BOOOOOOOOOOOOO za DARMOOOOOOOOOOOOOOOOO HIHI) a w głowach dalej pustka nic co ważne nie wdrażają. I co chwilę objazd z brzuchem po kopalni i polowanie komu ile premii i za co zabrać.A jazda oczywiście jak najszybciej bo frajda rozbijać się samochodem prezesa a póżniej stoi bo zawieszenie urwane albo przód rozbity ale jak TY byś nie przesmarował maszyny to premia zabrana a im wolno. jak by nie pracownicy to nic pojęcia tylko tu albo tam podsłyszy co mówimy i nagle jego pomysł jego rozwiązanie. Jak przyjdziesz porozmawiać o robocie to wychodząc i zamykając drzwi po rozmowie słyszysz tylko "a po c....on tu przyszedł niech s.......... zwolni się go i przyjmie następnego". ITD ITD ITD.......

ks.
@hahl

PRACOWAŁEM I NIE POLECAM ZDECYDOWANIE NIE...

joka

Jak dla mnie to opinie pomagają i coś w tym może być, ja osobiście nie zaryzykowałbym, ale faktycznie większość pewnie przesadzona.

Zostaw merytoryczną opinię o Georyt Krzysztf Witkowski - Łagów

• Jak się pracuje w Georyt Krzysztf Witkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Georyt Krzysztf Witkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Georyt Krzysztf Witkowski?

Georyt Krzysztf Witkowski
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • 150
    33-240 Łagów