Bar Chata

Wejherowo

Opinie o Bar Chata

Ole

Zamawiałem ostatnio 2 kebaby czas oczekiwania była godzina,dopiero jak zadzwoniłem po 2 godzinach powiedzieli ze właśnie zamówienie wyjeżdża, jak dla mnie porażka, ost jadłem pizze i była mdła, mało składników, nawet na 1 nie zasługują

Klint

W chacie juz nie jest tak smacznie. Zamawialam ulubiona pizze teraz ciasto jest bez smaku, myslalam ze raz sie zdarzyło ale niestety nie... Czasami tez zamawiam makaron penne z kurczakiem, to ostatnio makaron przegotowany. Szkoda

Klient

Ostatni raz zamawialiśmy z chaty. Tak trudno poinformować, że zamówienie będzie opóźnione? Dzwoniliśmy po czasie, kelnerka stwierdziła że kierowca wyjechał 8min temu. Przyjechał po 30min . My pytając się czy jest ciepłe stwierdził, że dopiero co wyjechał. Bułki były zimne i gumowate. Wstyd żeby takie jedzienie dowozić. Już nigdy u Państwa nie zamówimy!!

Aleksandra 1908

Ja nie rozumiem tego hejtu??? Jestem razem z moja rodziną klientami od lat. Zawsze jest smacznie. Czasami trzeba trochę dłużej poczekać ale to normalne szczególnie w dni świąteczne lub weekend. Wszędzie trzeba. Ale to chyba dobry znak!! Bo jest smacznie i milo!! Ludzie będzcie ludźmi a nie zawistnymi kanaliami... 5+

Klient

Tragedia odradzam. Czas oczekiwania 40min dotarlo po 2godzinach. Zimne nie dobre pies by tego niezjadl. Dzwonie aby poinformowac ze zimne i chyba nie tak jak zamawialem a gosciu mowi ze ma wyje...e i sie rozlaczyl. Dobra rada lepiej hot doga z zabki lub zupke chinska. Stanowczo odradzam

Chata Wejherowo
@Klient 07.11.2017 22:13

Przepraszam bardzo ale wszystko co Pan napisał jest nieprawdą!. Czekał pan nie dłużej niż 1,5 godz. sprawdzamy rozmowy przychodzące. Ponadto to pan nie dał pracownikowi dość do głosu( zdążył tylko powiedzieć Dzień dobry). Nie przeklnął i nie padło żadne inne słowo. A kebab nie jest daniem gorącym, ponieważ polane jest zimnymi sosami z bemarów , które umieszczone są w lodówce.

@Chata Wejherowo 07.11.2017 22:28

Kpiny z waszej strony. Odradzam wszystkim omijajcie to miejsce

brak słów

brak słów... pizza spalona, przyjechała po dwóch godzinach. gumowa pizza zimna mięso i dodatki gumowe. pizzę można łamać a nie kroić. więcej nie skorzystam

Edyta

@Xxx, wczesniej pytałam o warunki pracy ale nikt sie do nich nie odniósł. Nie wiem czy pracownicy w ogole nie wchodzą na to forum? Ale odnośnie tego kebaba, próbowałeś go reklamować?

Xxx

Tragedia! Kebaby w chacie to jakas pomylka.Bulki mokre,jeden pomidor,dwa ogorki,a mieso jest jedynie na powierzchni zeby wydawalo sie ze jest go duzo I chyba z pol kilo kapusty pekinskiej.W dodatku sos ostry jest nie do zjedzenia.Uwielbiam ostre I to mocno ale to juz gruba przesada,psuje caly 'smak'.Musialam jesc na raty bo jezyk palilo niesamowicie.Co wiecej,bulka wypelniana jest ledwie do polowy.Malym kebabem kot by sie nie najadl.Sos czosnkowy to sama woda (dlatego tez bulki sa wiecznie mokre).Wole zdecydowanie kebaby z dworca (ch nasze),gdzie kebaby sa az ciezkie,jest duza roznorodnosc warzyw I pelno miesa I w dodatku sa tansze o zlotowke.Kebaby z chaty sa najgorszymi,jakie kiedykolwiek jadlam.

Henryk

Ostatnio byłem w Barze Chata na obiedzie z żoną. Jedzenie było smaczne, ceny umiarkowane a obsługa bardzo miła. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i zawsze byłem zadowolony. Polecam Henryk

Były stały klient

Bardzo lubiłam tam chodzić ale od pewnego czasu spadaja na psy. Obrzydza mnie to jedzenie. W zeszłym miesiącu mąż miał w daniu włosa obsługa chciała go wyciągnąć po kryjomu - nie wyszło zabrała talerz i przyniosła po kilku sekundach ten sam (tego dnia nie tyło mąż miał w obiedzie włosa bo klient zamawiający przed nami tez go miał ) dzisiaj moj ulubiony obiad o znowu to samo włos w devolaju. 1/4 devolaja i większą połowa frytek została odniesiona obsłudze mąż usłyszał tylko przepraszam i obsługa uciekła do kuchni.

basia

mają genialny durum kebab, polecam z całego.. żołądka;)

Michał R.

Fatalne. Czekałem na kebaba półtorej godziny, a gdy zadzwoniłem z pytaniem kiedy będą, pani odpowiedziała mi, że po co się tak sr*m. Beznadzieja.

Michał R.

Alex

Nie mam pojęcia ile w Chacie zarabia personel, ale z doświadczenia wiem, że wszystko jest oki, gdy Mały jest na miejscu, ... gdy go nie ma, to jest totalna olewka, więc osoby z obsługi nie powinny zarabiać za dużo, bo mają wszystko i wszystkich w nosie. Byłam świadkiem, gdyż czekałam na realizację zamówienia, gdy pani zza baru jawnie flirtowała z nowym kierowcą, a kilka osób czekało na złożenie zamówienia... no i z tego rozbawienia i rumienienia się, pani nie zapakowała mi części zamówionych produktów, za które zapłaciłam, więc może w ten sposób sobie dorabia?? kto wie?

kicha

kicha porażka

stała

Jestem klientką Chaty od samego początku. Kiedys to było miejsce godne polecenia, niestety z czasem sama zauważam jak schodzi na psy, i nie jest to okaz frustracji jak niektórzy sądzą. Czas oczekiwania koszmarnie długi, 1,5 h to lekka przesada, zwłaszcza, że jedzenie i tak przyjeżdża zimne, porcje coraz mniejsze i niestarannie wykonane(4 kowałeczki miesa na cały placek, surowy placek nie raz, słony kebab, stare surówki...). Niestety przed chwila odebralam zamówienie, schabowy przypalony a miał być dla dziecka, gdy zadzoniłam z reklamacją pani zachowala sie bardzo nieuprzejmie. I to był zapewne mój ostatni raz, po tylu latach...

pan kotlecik

nie narzekajcie na kucharzy, oni trzymają się receptur poprzednich i okreslonych standardów, ten zawód to praca mocno zespołowa wbrew pozorom a nie kariera artysty solowego. ja natomiast jestem tego jako kucharz świadomy, umiem ograniczyć na potrzeby zaowodu stłamsić swoją indywidualność. czy mam obecnie szansę na prace w Bar Chata?

niktos

Przeciez to BAR a nie restauracja,a kucharki nie są niczemu winne ino jaka płaca taka praca i to fakt.

...

Zamawialam kebaby i byly po prostu tragiczne. Wygladaly jakby wymoczono je w wodzie,a te niby DUZE frytki za 5,50 to po prostu śmieszne. Chyba nie wiedza jak wyglądają duże porcje. Dodam jeszcze, ze na zamówienie czekalismy prawie 2h, wiec radze wszystkim jeść na miejscu bo dowoz w tej restauracji to jakas pomylka.

buliwwo

Niestety tak już jest, że zawsze znajdą się malkontenci. Jadam tam dość często i Focaccia Beef PETARDA 9/10 pozdrawiam

nikita

Po roku przerwy ponownie odwiedziłam chate i musze stwierdzić ze nic się nie zmieniło.. jedzenie mało smaczne ceny rosną w górę ech... a szkoda..

paw

Długi czas oczekiwania, dłuższy niż obiecano. Dostawa miała być max za godzine, byli po 85 minutach i do tego zimna pizza.

oksymoron

Jedzenie średniej jakości za zbyt wygórowane pieniadze, brak gustu w wystroju, obsługa przeciętnie mila widać ze zmeczona, długi czas oczekiwania.

emi

Dzisiaj zamówiłam kebaby i okazaly się wielkim niewypałem!!! Mięso przesolone!!!!!Jakas porażka!!!Chata schodzi na psyyy!!!!

klientka

A ja czytając te wpisy, to mam wrazenie, że to miejsce stało się "zlewem" na wasze frustracje!!! Jestem klientką Chaty od wielu lat i może raz miałam zastrzeżenia, poza tym nidgy!!! Tu chyba pisze sama konkurencja chcąc zyskać klientów CHATY.Bardzo miła obsługa, jedzenie najlepsze w mieście a po remoncie to już REWELACJA.:):) ZAPRASZAM I POLECAM

zjadacz

Miejsce powoli staje się tym czym było kiedyś----WC

?

Złożyłam zamowienie na które niedość że czekałam 50min to jeszcze nie dojechało bo mają kierowce który nie ogarnia kompletnie nic i jest głuchy jak pień bo nawet adresu na dowóz dobrze nie dosłyszał i pojechał gdzie indziej. A co najlepsze pierwszy raz sie spotkałam z czyms takim ze zamawiam jedzenie a musze dzwonic do kierowcy "Ja - klientka" bo on nie ma nic na koncie. Gdy zamawiam jedzenie to chce miec je dostarczone pod drzwi a nie ze musze chodzic i szukac swojego jedzenia. DRAMAT!. Kierowca do zwolnienia. Bezczelny i chamski pajac!. Jak mozna powiedziec do klienta zeby sie ogarnał?.

niezadowolony klient

Zamówiłam dzisiaj dwa kebaby burito oraz taco i to był mój bląd!burito i taco niczym się nie różniły!wszędzie pękło kapusty pekińskiej a miała być sałata!mięso było słone a reszta dań było suche!tak traci się klientów!życzę powodzenia z tak bardzo niskim poziomem!!

Marsuch

ola - 2012-03-08 22:52:02 maly to oszust ma koszmane zarcie okropnego pryszzatego kierowce i lachociaga za barmanke dramat!!!!!!!!!Dzisiaj zamówiłem kebaby, które były z samą kapustą pekińską bo \"burakom\" na zapleczu nie chciało się warzyw poszatkować(nie, sorry - stało zaplecze i paliło na zewnątrz) i barmanka nie miała co włożyć do buły więc dołożyła pekinki i pół plastra pomidora - żenada.Obsługa i klienci potencjalni - idźcie do konkurencji w Wejherowie np. przy dworcu głównym- najecie się za mniejsze pieniądze a za fetę i oliwki nie będziecie musieli dopłacać. I schowajcie w Chacie pojemnik na napiwki - ZAAAA CO miałbym Wam je dać?Moja ogólna ocena - mniej niż ZERO!!!!!!!!!

ola

ola

Koszmarna obsługa

Na zamówiony zestaw obiadowy ( który okazało się że był gotowy w bemarach ! ) czekałem aż 45 min ! Nie polecam ! W RESTAURACJI jest lepsza , szybsza i bardziej uprzejma obsługa !

Zostaw opinię o Bar Chata - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Chata