Tawerna Orłowska

Gdynia

Opinie o Tawerna Orłowska

On1234

Po przepracowanym sezonie moge polecić prace w Tawernie Orłowskiej. Atmosfera w pracy bardzo sympatyczna, uprzejmi i ugodowy kierownicy i menagerowie, ktorzy zawsze pomoga i docenią. Jest cieżko, ale to przez ruch, nie przez pracodawców, ale za to idzie zarobić na napiwkach. NajniżsA krajowa nie zacheca, ale za to jest system prowizji ze sprzedarzy specjalnych produktowi uczciwy podział napiwkow. Jedynymi minusami są: spóźnialska wypłata, zwykle o pare dni do dwoch tygodni oraz pierwsze pół godziny pracy za darmo. Ogólnie polecam

sea_bass

Odwiedziliśmy Tawernę na początku września. Zamówiliśmy flaczki z kalmarów i zupę rybną. Obydwie potrawy kelnerka przyniosła po minucie. Ale żeby szybka obsługa była w tym przypadku powodem do dumy to nie w tej restauracji! Flaczki była to zabarwiona czymś pomidorowym woda bez smaku o temperaturze pokojowej (letnia). W środku pływało kilka wygotowanych krążków kalmarów. Natomiast zupa rybna była innego koloru. Jakaś szarawa z trzema mikroskopijnymi kawałeczkami ryby. Jeśli chodzi o smak to nic nie mogę napisać bo po prostu go nie było. Byliśmy głodni i dobrze, że zamówiliśmy bułki. Żadna rewelacja - bułki jak bułki - ale biją na głowę te ich rybne "specjały". Po tym doświadczeniu zrezygnowaliśmy z dalszej konsumpcji. Po opłaceniu słonego rachunku salwowaliśmy się ucieczką, tym bardziej, że wrażenia zapachowe były na pograniczu ulotnej kanalizacji ze stęchlizną. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o Tawerna Orłowska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tawerna Orłowska