counter
4 65 25 5 1
Konrad Nowy wpis

Fajnie czytać tak miłe opinie od klientów ale interesuje mnie praca a pracownicy nic tu nie zamieszczają, dlaczego?

Tośka Nowy wpis

Jestesmy z mężem super zadowoleni z podłogi.Żadnych wątpliwości po prostu rewelacja.Napewno waszą firmę polecimy znajomym

Jan Nowy wpis

Świetna firma, rozwijająca swoje działania. Spokojnie można polecić pracę!!

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje ludzi?

Krzysztof
@Zainteresowany

Mozna podjechac i zapytac z tego co wiem firma się dynamicznie rozwija.

Mietek Nowy wpis
@Zainteresowany

Tak ale pracujących nie łażących cały dzień.Jeden taki wystarczy na ktorego trzeba pracować.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Maja

@gonzalez, czy możesz napisać coś więcej z perspektywy pracownika? Jak się pracuje? Jakie są warunki zatrudnienia w Mad Dawid Maćkowiak? Czy są prowadzone obecnie jakieś rekrutacje? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy można liczyć na premie i benefity? Każda wyczerpująca wypowiedź pozwoli osobom na forum znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania.

Zenek

Czy coś dzieje się nowego w firmie??

gonzalez
@Zenek

cały czas coś się dzieje super ludzie super atmosfera. Pozdrowienia dla szefostwa i tam pracujacych

Stary znajomy

Bywam tam często i nigdy Pan Dawid nie wypowiedział sie źle o swoich pracownikach a wręcz przeciwnie jest zadowolony z nich.Zresztą mogę śmiało stwierdzić że Szef to dusza czlowiek.Także nie ma co sugerować się wypowiedziami jakis podstawionych ludzi co im w życiu nic nie wyszlo,tylko popytac wśród zalogi p.Dawida jak jest naprawdę.Tam naprawde od ładnych paru lat jest stała załoga,tak ze tam rotacja jest bardzo mała.Jak by bylo tak źle jak opisują moi niektorzy przedmowcy to kto by tam pracowal dluzej niz rok?Pozdrawiam serdecznie

Remik

Czy pracując w świetnej firmie możecie to docenić?

Krzysztof
@Remik

Mój kolega tam pracuje świetna firma płaca dobra i na czas szef- lepszego już chyba mieć nie można.Szkoda że również mam dobrą pracę.Pewnie bym się tam zatrudnił

Kpina

Największe machlojki to przeprowadzał pan M. bo chyba przez to rozstał się z firmą "A" legendy do dzisiaj o nim krążą wystarczy pojechać popytać. Typowy prywaciarz wiecznie płacze że nie ma no bo przecież skąd on ma mieć. Z tego co mi wiadomo dwójka wyleciała bo za dużo wiedzieli i byli dla szefostwa niewygodni. A co do kradzieży to miały one miejsce każdego miesiąca przy wypłacaniu pensji !! Tyle w temacie .

kpina to ty jesteś
@Kpina

Ty się zastanów co piszesz zbyt pochopnie rzucasz oskarzenia debilu

Obecnie pracujący
@Kpina

Jeśli mówimy o tej podupadajacej firmy z Krobi to faktycznie to wiarygodne źródło xD Wtedy z Panem M. Odeszło chyba 8 osób którzy chociaż trochę trzymali ta firmę w ryzach i widać jak teraz idą, czołówka krajowa hahahhaha. I źle Ci wiadomo, bo miałem wielka nieprzyjemność pracować z tą dwójka, i to była masakra. Sam jako pracownik nie miałem już sił, a co dziwić się komuś kto jeszcze za taka "prace" miał płacić. Od tamtej pory nikt nie został zwolniony ani nie odszedł, oprócz jednej osoby, która wyjechała za granicę. Przypominam też, że komuna już mnieła, i chodź wiem, że niektórzy nieudacznicy nie potrafią pracowac i chcieliby mieć wszystko za nic, ale te czasy minęły. Czekać tylko aż wyginiecie i wtedy może przyjdą lepsze czasy :D

Gburek

Zajebista atmosfera w pracy! Pozdrowienia dla pracowników i szefostwa

Janek1979

Polecam na wakacje sezonowo, ciągle kogoś potrzebują. Płacą na czas i dość uczciwie, czasem wymagają nadgodzin, ale gdzie teraz tego nie wymagają. Poki co pracuje za granicą, ale gdy wrócę to myślę że zajrzę czy nie potrzebują kogoś z doświadczeniem w branży, fajnie gdyby wypowiedział się ktoś z pracujących tam teraz? Widziałem, że są ogłoszenia o pracę, ale pytanie jak to będzie po nowym roku. Mam nadzieję że przez te półtora roku nic się nie zmieniło i będzie tam praca na stałe

Paekeiciarz odbiorca

Z strony oceniającej warunki pracy ludzie zawistni z konkurencją na czele zrobili sobie tutaj jakieś miejsce na swoje zawistne wymiociny. Z 6 pracowników na stałe których przewinęło się przez zakład z tego co wiem nadal pracuje tam 4, a dwójka została zwolniona za machlojki i kradzieże. Jeśli to taki obóz pracy to faktycznie dwójka która nie sama odeszła, a została zwolniona z własnej winy przez tyle lat, to chyba ktoś tu kłamie. Materiał układalem nie raz, nigdy nie miałem problemu, a gdy pojawiały się wątpliwości były rozwiązywane od razu. Polecam oceniać produkty firmy po tym jak się rozwija, a warunki pracy poprzez rotacje pracowników. Ludzie myślący to wiedza.

qaz
@Paekeiciarz odbiorca

Maćkowiak sam ma dużo na sumieniu i niech nie ocenia innych przez pryzmat samego siebie.

ewa

czy ktoś wie czy na serio podłoga tworzy mikroklimat od nich?

oburzony

Firma produkująca buble, jak chcą wcisnąć towar to pan M. skacze dookoła i zachwala co sie da, gdy dzwoni sie z reklamacją nie jest już tak kolorowo, jakieś wzdychania do słuchawki i tego typu rzeczy to u nich normalka. Nie polecam generalnieie.

stolarz

Widzę że wiele ciekawych rzeczy można dowiedzieć się z tego portalu. Ja na szczęście tam nie pracuje, mam własny zakład i czasem wpadam do maćkowiaka po drewno, przypatrzcie się w jaki sposób on mierzy deski albo nadaje klasy!! Deska same sęki ale dla niego to pierwsza klasa!! Na dodatek te jego głupie teksty jak na desko mówi "masło" żenada!! Cały magazyn nie ogrzewany, później jak się przywiezie drewno do domu to się wszystko skręca od zimna. Na szczęście będę jeździł po drewno gdzie indziej. Nie podam nazwy firmy ale tam pracują ludzie którzy znają się na rzeczy i wiedzą w jakich warunkach powinno się magazynować towar [usunięte przez moderatora]

jacek

Masz rację . [usunięte przez moderatora] . Nic gorszego w życiu nie widziałem.

Były Pracownik

Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w firmie "Mad" Dawida Maćkowiaka. Praca sama w sobie jest nawet ciekawa jednak szef a mianowicie [usunięte przez moderatora] to już zupełnie inna bajka. Idzie się do pracy na 7 rano i nie wiadomo o której człowiek skończy, przeważnie pracuje się po 11 lub 12 godzin dziennie włącznie z sobotami. Pracownik nie ma prawa się odezwać że chciał by prędzej skończyć bo zaraz jest awantura. [usunięte przez moderatora] liczy się tylko zysk i pieniądze, za złotówkę leciał by do Berlina! [usunięte przez moderatora] NAPRAWDĘ ODRADZAM!!

stały klient
@Były Pracownik

No chyba za dobrze nie znasz reali panujących w ty zakladzie. Pracownicy tam pracujący jakoś nie narzekają wręcz przeciwnie sa zadowoleni ze swojej roboty i szefostwa

Zostaw merytoryczną opinię o Mad Dawid Maćkowiak - Rawicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mad Dawid Maćkowiak
4/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Łąkowa 10