Audiofon W. Matyja sp.j.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Audiofon W. Matyja sp.j.

ooo Nowy wpis

Coś ty kiedyś nie grało na linii pracodawca pracownik według jednej osoby widzę. A teraz, jaka atmosfera? Myślałem, żeby podpytać tam o pracę, ale chciałbym aby wszystko grało, wiadomo. Potrzebuje jakiś update od Was chyba ;)

Obecny Nowy wpis
@ooo

Odpowiadając na Twoje pytanie, atmosfera jest bardzo dobra. Nie wiele jest takich pracodawców którzy podchodzą z tak dużym szacunkiem do pracownika. Pracuje tutaj już dobry kawałek czasu, mam za sobą kilka innych miejsc i mogę szczerze powiedzieć ze to jest naprawdę bardzo dobre miejsce.

Marta Nowy wpis

Wszystko pozytywnie. Super atmosfera. Polecam serdecznie!

Zbieram dowody Nowy wpis

Dla zainteresowanych myślę ze założę grupę na FB (na razie nie mam pomysły jak ja nazwać ) której bedziemy wymieniać sie informacjami o przebiegu rozpraw i możliwościach zdobycia dowodów a moze wspólnie sobie pomozemy. Aby skończyć w końcu z ta ich wyższością i groźbami w stosunku do pracowników albo byłych juz pracowników .

eLKA

Sądy jak widać to ich ulubione miejsce.

@eLKA

Z pania bardzo chciałabym porozmawiać ale niestety stary adres Pani nie aktualny a na FB nie mogę znaleźć . Bardzo by mi na tym zależało .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Audiofon W. Matyja sp.j.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nowy

Witam tych wszystkich którzy chcą sprawdzić pracodawcę. Pracowałam w tej firmie było dobrze jak wyrabiałam limity jak nie było limitów nie było pieniędzy. Ale ogólnie dało się zyć. Jednak problem u tego pracowdawcy jest złozony ponieważ jak pracujesz przy pracowniku stażem dluzszym to zaczyna się [usunięte przez moderatora] młodszego pracownika a pracodawca wierzy tylko starszemu pracownikowi. zwolniłam się sama i teraz mam bardzo duże problemu które miejse mają w sądzie.

@nowy

A mozesz powiedzieć czy to ty zlozylas pozew da sądu czy oni ? Bo ja szukam osób które złożyły pozew przeciwko firmie

agu12
@Zbieram dowody

ja też szukam osób które się procesują z nimi jak byśmy mogły się skontaktować ?

Stone
@nowy

Zgadzam się z opinią, ja pracowałam 12 lat. Nie wyrabiałam chorądalnych limitów sama w punkcie, nie miałam nikogo do pomocy, choć w tym punkcie zawsze pracowały dwie osoby i te limity były na dwóch. Tępota i improwizacja pseudo kierowniczków, którzy mydlą oczy górze, że pracują. Góra albo udaje że tego nie widzi albo rzeczywiście jest tak ślepa co dzieje się w regionie podlaskim. Przy rozwiązaniu umowy o pracę, zostało poważnie złamane prawo, podsunięte podstępem dokumenty do podpisania. Sprawa skierowana do sądu, oczywiście moja wygrana. Także jak jest dobrze i zawalasz ponad swój czas ponad normy godzinowe jest ok. Jak tylko nie robisz limitów i targetów jesteś już nikim, traktują Cię jak (usunięte przez administratora) zero szacunku, traktowanie przedmiotowe i za jakiś czas...papiery pod nos i żegnaj.

Bożena
@Stone

12 lat? to jak ta cała kariera tutaj wyglądała, chyba nie byłaś w jednym miejscu aż tyle? Jak wynagrodzenie może tu wyglądać po takim okresie pracy?

@Stone
@Bożena

Praca w punkcie, punkty dojazdowe. Przez 12 lat miałam wiele konfiguracji w pracy co do miejsca pracy. Wynagrodzenie? Jak dostałam na rękę 2500 w momencie zatrudnienia tak zostało do końca. Zawsze były wymówki, by nie dać podwyżki. Doszło do tego, że nowo zatrudniony pracownik , bez jakiegokolwiek doświadczenia dostaje na starcie 2500 zł , czyli tyle ci ja z 15 letnim stażem w branży, która ma Protetyka Słuchu, zrobionego oczywiście nie w Audiofonie, tylko poprzednim miejscu pracy, mam też czeladnika w tym zawodzie a tu Ci łżą (usunięte przez administratora) jedne w oczy i (usunięte przez administratora) głupoty, że jesteś szczęściarzą że u nich pracujesz,, że nigdzie Ci tyle nie dadzą jak w wspaniałomyślnym Audiofonie itp. Szanujmy się, dlatego rozstaliśmy się bo nie pozwolę sobie, by ktoś że mnie robił durnia, nie miał szacunku. W naszym regionie to już prawie wszyscy odeszli z firmy z takim stażem, pozostałe nieliczne jednostki przed emeryturą które dla ich dobra trzymają się tej pracy. Jeśli ktoś chce iść do pracy w tej branży niech idzie od razu do Geersa, czy Audiki ( Sluchmedu ) szkoda czasu i nerwów na Audiofon.

@agu12

Nie wchodzę tu czesto , tez bym chciała porozmawiać bo sadze sie z firmą kilku powodów i przygotowuje kolejne pozwy ale firma bazuje na powielaniu no. Przez swoich wszystkich dyrektorów tych samych wersji , koleżanki które pracują w firmie dawno przestały być koleżankami bo kłamią nawet mimo mocnych dowodów jak sms nagrania itp. Ten kto tam pracuje nie odezwie się , dniem twierdzić ze jest mu opłacona odpowiednią usługą . A nie mogę zdobyć kontaktów ludzi którzy się sadza z nimi albo maja tez dowody tylko to ciagle mało aby z nimi wygrać . U mnie na procesie nawet skłamali ze nigdy nikt ich o nic nie oskarżył , kilkanaście stron jacy to oni świetni i nigdy nie było przypadku mobbingu dyskryminacji i kierowanego traktowania . Rks to w sadzie kłamie nawet na to co dowody są w postaci nagrań . Nie wiem jak mozna się skontaktować bo tutaj nie mozna używać nazwisk .

@Bożena

Ja pracowałam tam 6 lat i 4 pierwsze to nawet znosnie bylo, nie bede jeszcze pisać , bo przygotowuje się do wydania książki o tym. Ale ostatnie dwa lata kiedy zmienił mi się RKS to tragedia to mało powiedziane . Ale nie to jest najgorsze . Kierownik to wiem dlaczego . Najbardziej szokuja mnie Prezesowie i dyrektorowie. To czego dowiesz się po zwolnieniu albo na procesie to włosy ci wypadną ze tak mozna . Kłamstwo goni kłamstwo . Ja jeszcze milcze mimo ze procesy trwają id 4 lat i końca nie widać, bo pieniądze i władza dają duza przewagę prezesom. Ale prawda kiedyś ujrzy światło (zamierzam wydać książki ) i pozostawić ludziom ocenić te nagrania i ich zeznania . Przez 4 lata siedziałam cicho i zbierałam dowody i jest ich mnóstwo . Co do wynagrodzenia kiedyś opowiem moja historię i jak zostałam zastąpiona tańszym bez wykształcenia asystentem który nawet mimo upływu czasu i deklaracji nadal nie jest protetykiem. Jeśli chcesz zarabiać to nie ta firma , mimo ze ja zrobiłam bardzo duzo jak na tamte czasy to wiem ze to sa takie sporadyczne przypadki. Większość cicho siedzi za najniższą krajowa plus premie coraz bardziej okrajaną w stosunku do lat ubiegłych. I najzabawniejsze ze nie warto mieć podstawy dużej bo będą cie trzymać dopóki jesteś potrzebna później zrobią wszystko zeby cie zwolnić łącznie z groźbami.

agi12

firma ta to niczym sekta, na czele ze swoimi kierownikami i dyrektorami. Liczy się tylko kasa, nie robisz stale podwyższanych limitów nie zarobisz. nawet w pandemii podwyższano limity. Jesteś tam nikim , nie masz nic do powiedzenia , tak dużo mówią o swojej świetności, że to rodzinna firma - zgadzam się tylko to rodzina (usunięte przez administratora) O lojalkach nie wspomnę to coś nieziemskiego żądać tyle kasy a ze swojej strony dają ochłapy i przestają płacić jak tylko zechcą - a potem to ty się martw. Zdecydowanie nie polecam pracowałem tam wiele lat i znam ich bardzo dobrze, uważajcie na te sidła !!!!!

Stone
@agi12

Zgadzam się absolutnie z tą opinią - były 12 -letni pracownik.

Jasiek

@Pytanie podbijam pytanko

prawnik

a jakie masz problemy? jeśli złożyłaś wypowiedzenia i zachowałaś jego termin to nie mogą Ci nic zrobić, no chyba, że zwyczajnie nie przyszłaś do pracy to mogą dać dyscyplinarkę i żądać odszkodowania jeśli brak Twojej osoby w pracy spowodował u nich straty finansowe, które potrafią udokumentować.

Zostaw merytoryczną opinię o Audiofon W. Matyja sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Audiofon W. Matyja sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Audiofon W. Matyja sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Audiofon W. Matyja sp.j.