PB "DACHBUD"

Środa Śląska

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o PB "DACHBUD"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB "DACHBUD"

franek

Dwa lata temu miałem do czynienia z firmą (robili mi altankę) i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. A nawet duże plusy za to, że zatrudniają też osoby młode, które mogą się przyuczyć tutaj do zawodu. Polecam warto się zakręcić i zdobyć trochę doświadczenia :)

anonim

o ile się nie mylę pracowałam kiedyś dla właścicieli tej firmy tylko w innej branży. intelignetni ludzie muszą być skoro prowadzą działalność w różnych branżach i się rozwijają. no ale pieniążki były kiepskie. jednak nie narzekam. dla ludzi początkujących zawsze to jakiś start.

anonim

Słowa kojarzące się z PB "DACHBUD" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PB "DACHBUD": Najbardziej nie podobało mi się w PB "DACHBUD":

Zostaw opinię o PB "DACHBUD" - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PB "DACHBUD"