GAEU Consulting

Opinie o GAEU Consulting

Obecnie GAEU Consulting do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Doradca Klienta Biznesowego. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 13 marca.

Nowy wpis

Aktualność
GAEU Consulting z przyjemnością ogłasza kolejną historię sukcesu w ramach programu EIC Accelerator. Nasz klient, Inossia, otrzymał 7,3 miliona euro w forumle finansowania mieszanego (2,3 miliona euro w formie dotacji i 5 milionów euro w formie kapitału) na przeprowadzenie procesu klinicznej walidacji dwóch nowych cementów kostnych z zastosowaniem Inossia® Cement Softener.
Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy zaufanie i wspólnie udało sie zdobyć finansowanie na projekt, który mienić życie milionów pacjentów na całym świecie. Nasz zespół po raz kolejny wykazał się obszerną wiedzą na temat innowacji w dziedzinie life science.
Jeżeli jesteś zainteresowany profilem naszej firmy, zapraszamy na naszą stronę: gaeu.com. Rekrutacja prowadzona jest pod linkiem: https://gaeu.com/recruitment

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do GAEU Consulting. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 13 marca.

Polecam pracę w GAEU! Ogromną zaletą są sympatyczni i pomocni ludzie, elastyczność i możliwość pracy zdalnej, a także benefity (prywatna opieka medyczna, prezenty). Firma zdecydowanie dba o pracownika.

@pracownik

Potwierdzam!

Olga
@pracownik

I godziny pracy też można sobie samemu wybrać czy w tym wypadku jak to wygląda?

@Olga

Staramy się pracować tak jak nasi klienci i reszta zespołu. Nie zaczynamy o sztywnej 8:00 rano, ale w przedziale czasowym, który każdy wybiera według swoich preferencji.

Pracodawca Nowy wpis
@Olga

Pracę zaczynamy pomiędzy 7:30 - 10:00 - każdy pracownik może zadecydować jakie rozwiązanie jest dla niego najbardziej optymalne. Zapraszamy po więcej informacji na stronę: gaeu.com, albo bezpośrednio.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w GAEU Consulting spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Aktualność
Kolejna wygrana naszego zespołu w programie Eurostars. Ostatni rok przyniósł nam wiele sukcesów w tym prestiżowym programie. Jest to możliwe tylko dzięki determinacji naszych pracowników oraz ich zaangażowaniu w każdy realizowany projekt. Genagon Therapeutics wraz z partnerem Mosaique Diagnostics otrzymał finansowanie projektu w programie Eurostars.

Oryginalna treść tego komunikatu prasowego znajduje się na naszym profilu na LinkedIn. Poniżej jego fragment:

Genagon Therapeutics and Mosaique Diagnostics receive a prestigious Eurostars grant to jointly undertake major steps towards the transition from the pre-clinical to clinical development of GEN209 - a drug candidate for triple-negative breast cancer (TNBC). This will be a first-in-class monoclonal antibody-drug conjugate (ADC) targeting Clptm1, a novel molecular target expressed in solid tumors. GAEU Consulting supported the development of the Eurostars grant proposal.

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu, skontaktuj się z nami przez stronę: https://gaeu.com/recruitment

Kpj

Working in GAEU has been great so far. Interesting projects, great people (both on professional as well as personal level) and flexibility that are second to none. If there was a question about taking the past decision again to join the company, the answer would be obviously YES.

Aktualność
Udało się! Zdobyliśmy grant na innowację z obszaru zielonych technologii.

Sukcesem zakończyła się nasza współpraca z klientem Greeniron AB. Technologia Greeniron to innowacyjna produkcja stali bazująca na wodorze, nie powodująca emisji CO2 i nie wymagająca paliw kopalnych, będąca przełomową w sektorze hutnictwa.

Całą treść naszego komunikatu prasowego znajdziecie pod linkiem:

Poniżej jego fragment:
We are proud to announce that our Client Greeniron H2 AB has together with Copperstone Resources AB received 17 MSEK (approx. 1.7 MEUR) from Vinnova to perform a joint R&D project that aims to optimize material handling both before and after GreenIron's process furnace. The project will increase the understanding of the process itself, as well as the various process steps that exist before and after the reduction process.The funding has been granted within Vinnova’s program “Upscaling for a sustainable industry 2022”.

W naszym zespole są specjaliści z najróżniejszych dziedzin. Mamy też ekspertów od #greentechnologies, jeżeli ciekawią Cię takie projekty, chcesz zdobyć ekspozycję na innowacje, które zmienią obecny ekosystem, dołącz do nas:https://gaeu.com/recruitment.

Great to be part of this!

Obecny pracownik

W pracy jest świetna atmosfera, ludzie sobie pomagają, są ciekawe projekty. Pracujemy głównie zdalnie, zdecydowanie polecam!

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w GAEU Consulting? Dodali nowe ogłoszenia 13 marca na GoWork.pl.

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny podzielony jest na trzy etapy: weryfikacja pracownika, pisemny test oraz rozmowa kwalifikacyjna. Zapraszamy do składania CV oraz do kontaktu z nami.

Czy można liczyć w GAEU Consulting na prywatną opiekę medyczną?

Tak, oferujemy naszym pracownikom bogaty pakiet medyczny Saltus.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie GAEU Consulting w mieście Kraków? Jak dotąd nie ma informacji związanych z zatrudnieniem.

Szukając informacji o nas proszę zerknąć na stronę GAEU albo profil LinkedIn, są tam aktualnościm które pozwolą zobaczyć w jakich obszarach działamy. Nasza rozmowa kwalifikacyjna nakreśla dokładnie rolę oraz profil firmy, jak również oczekiwania i możliwości rozwoju. Zapraszam do aplikwoania na alias: info@gaeu.pl, po pierwszym etapie jakim jest test, umówimy się na rozmowę i będzie okazja do zadania wszytskich pytań.

zapytanie

Dzień dobry, jak firma Gaeu motywuje swoje pracowników do pisania zwycięskich aplikacji? Zauważyłem na jednym z portali społecznościowych, że znacząca większość Waszych konsultantów pracuje tam mniej, niż parę miesięcy.

Ile aplikacji fazy 2 Horizon 2020 Gaeu wygrał w przeciągu ostatnich 2 lat?

@Kandydat

Cały czas odnosimy sukcesy, ostatnie wygrane można śledzić na naszym profilu LinkedIn albo stronie www.gaeu.com zakładka News. W zakładce References znajdą Państwo całą listę naszych klientów, dla których zdobyliśmy fundusze. Pokazuje to także przekrój dziedzin w których się specjalizujemy i jakich ekspertów szukamy. Odwołuję do aktualności i sekcji rekrutacja, jeżeli ktoś jest zainteresowany naszym profilem.

Zainteresowana

Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą w branży EU funding i znam Gaeu Consulting. Zauważyłam na waszej stronie, że Wasz zespół zmniejszył się o ponad połowę w przeciągu ostatnich kilku miesięcy: jaki jesttego powód? Szukam stabilnego zatrudnienia, o które teraz ciężko stąd pytanie.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie GAEU Consulting?

Dokładnie

Ma też pracować na dwa etaty w cenie jednego: być liderem ale też pisarzem/konsultantem.

W GAEU Consulting, poszukujemy ekspertów w swojej dziedzinie, którzy poprzez swoja prace będą wspierać zespół oraz kontrybuować do przyszłych sukcesów oraz rozwoju firmy. Obecnie aktywnie poszukujemy team leaderów, którzy będą łączyć umiejętności w niszowej dziedzinie pisania grantów w programie Horizon 2020 oraz posiadających cechy lidera i managera grupy. Osoby zainteresowane i spełniające oba kryteria zapraszamy do kontaktu: info@gaeu.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GAEU Consulting - Kraków

• Jak się pracuje w GAEU Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy GAEU Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAEU Consulting?

GAEU Consulting