Nauca.pl

Opinie o Nauca.pl

Zbch
użytkownik zarejestrowany

No jesli chodzi o prace w Warszawie, to zdecydowanie jest co tutaj robić, mam nadzieję, że jest to super sprawa, zwłaszcza gdy czytam o ofertach pracy i tym jakie pieniądze za nie płacą, bardzo polecam

wig-a

kasa rzeczywiście nie jest rewelacyjna, ale mając kilku stałych uczniów można sobie dorobić. Widomo nie jest to praca na cale zycie ale w okresie studiow czy chwile po, jak najbardziej moge polecic

karo

Po prostu NIE.(usunięte przez administratora)śmieszne stawki, zero zleceń (jeśli już to telefon w ostatniej chwili żeby jechać na drugi koniec miasta bo inny lektor nawalił), stanowczo nie polecam. W ciągu roku od podpisania umowy miałam w sumie 1,5 godziny jednorazowo.

Zostaw opinię o Nauca.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nauca.pl