Randstad

Opinie o Randstad

Filtruj opinie po kryteriach:

Wojtek
Nazwa działu: Produkcja

To dziwne co w tym biurze się działo. Zgadzam się serek.

Anna

Czy praca w firmie jest rzeczywiście jest nieopłacalna? Jest tu ktoś z firmy kto orientuje się jak praca w Randstad wygląda od wewnątrz?

Wojtek
Nazwa działu: Produkcja

Randstad Grossberen przyjął do biura niedorobioną ladacznice. To była szkoła niższa niemiecka bo mi się o swoim zyciu pochwali.

Tak1Nie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Randstad? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gienek

I co ztego nawet, że widziały co podpisywały Jak człowiek bez roboty i dzieciom nie ma co dać na kanapki, to podpiszesz chociaż diabłem umowe i takie firmy to wykorzystuja ja tez robie na takich warunkach , szkoda gadać ale wiele osob np ma komornika w Polsce wiec takie randstady wiedza, jak to wykorzystac i ludzie robiom za 6 euro na lapke Posluchajcie sobie niemieckiej TV Randstad jest czestym bohaterem

Alfred

Jeśli nawet tak tam jest i co z tego. Nie widziały polskie gały co podpisywały?

serek

Nalezy jeszcze dodać, że jak długo nie bedą mieć dla ciebie roboty, to znajda ci jakąkolwiek za 6 euro, bylebyś miał szanse odrobić to co dostałeś na przestoju

Madalinski

Witajcie Co sadzicie o Randstad z Postdamu? Czy ogólnie z Niemiec? Ogólnie ja uważam, że lipa jak nic. Ostatnio wymyslają jakies kursy dla hydraulików, monterów, spawaczy, a potem roboty nie ma za odpowiednią stawkę. Wymyśleli bank nadgodzin, ale tych nadgodzin nie ma!!!!!! Wiec o co chodzi? o to chodzi, że płacą (jesli masz robotę) za 7 godzin dziennie, a reszta idzie do banku. Wiec cały miesiąc tyrasz, ograbiony z np 24 godzin , po to by jak nie mają dla ciebie pracy, a często tak bywa, to łaskawie wypłacą ci to co sobie zaoszczędziłeś Dlatego wielu Niemców nie chce pracować przez Randstad, dlatego szukają naiwnych Polaków, Bułgarow etc

Zostaw opinię o Randstad - Potsdam

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie