Opinie o Global Cosmed Group w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Cosmed Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Cosmed Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Cosmed Group w Radom

Morda

Pracowałem w firmie i jeszcze e było tak źle. Praca dobra, choć atmosfera o wiele gorsza niż kilka lat temu, zanim zaczęły się "oszczędności" z powodu nieudanych inwestycji lub błędnych decyzji zarządu(długo by pisać). Spora część załogi po "zmianach ustrojowych" powiedziała dość, a następców nie tak łatwo znaleźć jesli nie ma się nic ciekawgo do zaoferowania. Podsumowując: polecam pracę, ale tylko zdesperowanym.

A mnie tu sie podoba... Widocznie nie pracowaliście nigdzie indziej, bo nie wiecie jak jest naprawdę. Z drugiej strony to jak tak tu marudzicie, że źle to czemu tu jeszcze pracujecie?

Przemęcze się

Nie polecam pracy w tej firmie.za ciężka praca za najniższą krajowa.

Czterobrygadowka

Po co płacić ludziom za pracę w sobotę jak można zrobić czterobrygadowke i wtedy będziemy pracować i w niedziele

CotozaJazda

Dziś 10 a hajsu za grudzień nie ma.

P

Macie wypłatę?

Murzynek
@P

Chyba nikt nie ma. Pewnie wszystko poszło na odprawy, a murzynki mogą poczekać.

Stary
@Murzynek

Dzięki za odprawy panie kierowniku xd

Wkurzony

Ludzie nie dajcie się nabrać na pracę tu bo szkoda paliwa, na OLX obiecują od 2100 do 3500 a na miejscu 1800 brutto na cały etat na trzy zmiany. Rzekomo mają premia nadrobić

Również wkurzony
@Wkurzony

Potwierdzam 1800 brutto a są tacy co pracują za 1500 brutto tak mają na umowie na cały etat nie będę się zniżal do takiego stopnia jak się chce pracować to praca jest w Radomiu za godne wynagrodzenia

kasa
@Również wkurzony

na kasie w sklepie osiedlowym daja 2300 NETTO :D

swinty mikolajov

jak tam premie na swieta ?

Młody
@swinty mikolajov

Ni ma i nie będzie premi.

Nowy zawiedziony

Nie polecam pracy w tej firmie. Mega złe relacje między wszystkimi a nowi pracownicy są najgorzej traktowani i do najgorszych prac. Jeszsze żeby dobrze płacili a tu 1800 brutto a w najlepszym wypadku 2100 brutto i obiecują premie której i tak się nigdy nie zobaczy. Mistrzowie niemili i w ogóle nie pomocni a kierownika nic nie obchodzi co się w firmie dzieje nie mówiąc już o dyrektorze którego niektórzy nigdy nie widzieli na oczy. Jak prezesi nie przejrzą na oczy i nie zmienią kadry kierowniczej to nie wróżę tej firmie nic dobrego.

new
@Nowy zawiedziony

Tu już jest za późno na zmianę kadry kierowniczej

nowy
@new

przyklad idzie z gory..czyli od prezesow. . .

zenon

jestem miszczem.

super handlowiec

nowy dyrektor fajny jest ? jakies nowe rzeczy sie pojawily ? ile osob odejdzie z pracy ?

Dyro
@super handlowiec

Fajny jest bo w ogóle go nie ma xd.

Odchodzę

Za taką harówke jak tu jest to powinno co najmniej być 3000 a nie najniższa krajowa na trzy zmiany

nigdy
@Odchodzę

3 tys za zakrecanie korka , latanie ze (usunięte przez administratora) i ukladanie kartonow ? dobre zarty

Magi
@Odchodzę

Jak miała na imie wcześniejsza Pani dyrektor z przed paru lat?

@nigdy

oprócz tego co się wykonuje liczy się gęstość pracy, bo przecież mozna robić pracę wolniej lub szybciej... w kapilizmie liczy się wartość pracy Czyli jeśli ktoś w czasie 160 godzin w miesiący generuje zysk na poziomie 10.000 powinien zarabiać więcej niż ktoś kto generuje zysk 8.000 zł Proste i logiczne. Tempo pracy można teoretycznie dostosować do wysokości wynagrodzenia

@nigdy

Tylko ciekawe dlaczego kręgosłupy nam wysiadaja. Nie za takie pieniądze to jest harówka

@nigdy

A od czego kręgosłupy nam wysiadły? Ile tu trzeba się nadzwigac. Zastanów się co ty mówisz.

Magi

Jak miała na imie wcześniejsza Pani dyrektor z przed paru lat?

@Magi

buhahahaha

Pracus

Śmieszna praca śmieszny pseudomistrz

smutny

jak tam sie ma nowy dyrektor w firmie ? jaki jest

Kevin
@smutny

Człowiek widmo

Smutny pracownik
@smutny

I dyro i kiero mają już(usunięte przez administratora) najważniejsze żeby im się kasa zgadzała na ich kontach co miesiąc. A my mamy zasuwać za najniższą krajową

B
@Smutny pracownik

I własnie po to były te nowe aneksy, żeby robić tylko za podstawę

Obserwator sytuacji

I już się zaczyna taniec pingwina i łapanie się za głowę

Ki
@Obserwator sytuacji

Aż statek w końcu utonie a kiero razem z nim

zuza
@Obserwator sytuacji

Biuro na produkcję

Szczery do bólu
@zuza

A we wtorek na tzw. "Wigilii firmowej" znów będzie spęd, gratulacje i przemówienia :)

Baranek
@Szczery do bólu

I kolejny cudotwórca przemówi do baranów

Rozczarowany

Ha. Śmieszna firma. Nie polecam

@Rozczarowany

Chciałem złożyć tam papiery ale chyba zrezygnuję. Dlaczego śmieszna firma można coś więcej: jacy są pracownicy, szefostwo itd.

@Nowy

Nie polecam. Samo mówi za siebie to że odchodzą z tej firmy pracownicy którzy pracowali tu po 20 lat. Szefostwo nie poważne. Kiedyś było tu ok i zarobki były w miarę spoko. Wszędzie wzrasta średnia krajowa płacy a tu odwrotnie. Pensje w dół. I co to w ogóle za polityka żeby podstawy mieć 1800. Śmiech na sali. A normy tak podnieśli w góry że szok. Daj sobie spokój z tą firmą. Jest dużo innej pracy za godziwe wynagrodzenie

Decyzja podjęta

Decyzja podjęta. Odchodzę

Bob
@Decyzja podjęta

Tak trzymać niech sobie pracują sami pseudo mistrzowie z pseudo kierownikiem

H
@Bob

I barany co nie mają honoru

nowyy
@H

Będą teraz zapie.....na nowych

Odchodzę

Dokładnie tak. Zero organizacji. Najlepiej jak by zwykły pracownik poszedł sam na magazyn i zamówił sobie kartony korki i tym podobne, a w tym czasie pseudomistrz posiedzi sobie na fb. marne szanse na zarobek. Też odchodzę. Niech nowi wyrabiają normy. Dostali dobrą kasę to niech się wykażą. Nie polecam tu pracy.

robocop

pracowalem tam krotko ale takiego bajzlu nie spotkalem w zyciu. zero organizacji, brak podstwowych narzedzi do pracy, szukaj sobie wagi, stolu i tylko jechac, bo malo. nie polecam tej firmy, jedna wielka porazka

5S

To jest 5S pana kierownika ha ha ha xd

@robocop

Zgodnie z prawem, to pracodawca organizuje prace pracownikowi, nie odwrotnie

@5S

chyba byłego dyrektorka ;)

5S
@Nowy

Byłego dyrektorka jeszcze nie było jak "wprowadzano" 5S

Sebastian
@robocop

Mam rozumieć, że pracownik zatrudniony w firmie Global Cosmed Group nie był wyposażony w narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków? W takim razie, w jaki sposób pracowałeś w tej firmie? Korzystałeś ze swoich narzędzi, czy może wszyscy od firmy mieli dostarczone narzędzia wspólne? Proszę, abyś precyzyjniej przedstawił tę kwestię.

@Sebastian

narzędzia to jedno. Nie wystarczy kupić narzędzi. Należy wskazać co ma robić pracownik, na jakim produkcie, w jakim miejscu, zorganizować pracę - dostarczyć towar do pracy, wskazać co ma być zrobione i jak Na budowie jak nie ma budulca, pracownik czeka na niego, ma płacone za czas oczekiwania. To pracodawca odpowiada za zorganizowanie pracy. Dostarczenie narzędzi to nie wszystko. Czasem postawią kierownicy radomscy pracownika i nie wie on co ma robić, to odpowiedzialność kierownika, by pracownik wiedział co ma robić, skąd brać materiał, narzędzia itp. Pracownik nie musi się o to martwić, kierownik łaski nie robi, takie jest prawo W Radomiu mamy takich biznesmanów, że kupią narzędzia i myślą, że pracownik ma sobie sam pracę organizować, a oni tylko pieniądze wezmą. Pisałem nie raz - biznes to nie udzielanie chwilówek. Zleceniodawca, pracodawca ma zorganizować pracę, nie tylko czekać na efekty i zarobki, bo to śmieszne by było

robocop
@Sebastian

przychodze do maszyny a tam nie ma rolek , kartoniarki. Kazda maszyna powinna posiadac nizbedne rzeczy a nie, lataj po hali i ciagnij z jednego konca do drugiego ciezka kartoniare, gdzie po podlaczeniu okazuje sie ze jest niesprawna. Ludzie to jest sredniowiecze w tej firmie. a czas ucieka. Szukajcie az znajdziecie

mi
@robocop

A mistrz ma wszystko gdzieś

noe
@mi

Od stycznia gdy wszyscy będą mieli taki sam system premiowania to w ogóle kierownictwa nie będzie obchodzić ile sztuk schodzi z maszyny

Ciekawski
@5S

Co to jest 5S?

DwA
@Ciekawski

Zapytaj kierownika xd

Zostaw merytoryczną opinię o Global Cosmed Group - Radom

• Jak się pracuje w Global Cosmed Group?

Zobacz opinie na temat firmy Global Cosmed Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Cosmed Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Cosmed Group?

Kandydaci do pracy w Global Cosmed Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Cosmed Group