Opinie o Global Cosmed Group w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Cosmed Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Cosmed Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Cosmed Group w Radom

Prawda

Wszystkie negatywne opinie są uzasadnione i prawdziwe . Nie polecam tej firmy.

Zwykły pracownik

W Radomiu nie jest lepiej, kier Bylica nazywa pracowników (usunięte przez administratora) a pracowników którzy tam pracowali ponad 20 lat nic nie wart fachowcami których w każdej chwili można zastąpić nowymi ludźmi.

Srylica
@Zwykły pracownik

On juz jest nikim . Mam nadzieje ze teraz znajdzie prace taka ze bedą go tak szanowali jak on pracowników szanowal . W Firmie juz nikt o nim nie pamieta. Nieudaczników szybko sie zapomina i oby nowy Kierownik wział sie za tych nierobów mistrzów.

RM
@Srylica

A to Bylice zwolnili ???

Kakao

Proponuje przyjąć jeszcze ze 2 zmianowych bo tych trzech co jest to za mało……kończy taki prace w piątek o 22 i w sobotę leci biegiem do roboty na 6 rano żeby mu 100 % wpadło.Jestem na wypowiedzeniu i głośno powiem jak wyglada praca w globalu.Powiem ale nie tutaj tylko w pip.

Mirek

Witam czy posiada ktoś numer do kadr w Radomiu Global Cosmed. Pozdrawiam prosze o podanie jego.

@Mirek

Szkoda dzwonić. Odpuść sobie.

Bożena
@Zwykły pracownik

Dlaczego szkoda dzwonić? Czemu odpuścić?

@Bożena

Nie da się tego opisać w grzecznych słowach a niegrzeczne zaraz admin usunie. Nie polecam tej firmy, szkoda zdrowia za najniższą krajową.

Afryka
@Zwykły pracownik

Praca tylko dla baranów , osłów i bawołów . Brak warunków do pracy , kierownictwo nie radzi sobie z niczym . Zawalona hala paletami ze nie ma sie jak ruszyc a Panu B. Przeszkadza papierek na ziemi bo przecież do czegoś trzeba sie doczepic, przejazd na 2 hale z kartonami , korkiem , pompka jest niemożliwy gdyż palety są za wysokie i trzeba zdejmowac po kilka warstw zeby móc przejechac , w Afrycje panuja juz lepsze warunki pracy . Praca za najniższa krajowa a wymagania jak bys zarabiał dwa razy tyle. Jest duzo firm oferującym lepsze warunki pracy i zarobki niedługo nie bedzie miał kto robic w tym żłobku stworzonym przez kierownictwo Panów B.

Elka to @
@Zwykły pracownik

Dokładnie szkoda zdrowia. Mnie niestety spotkał mobbing ze strony behapówki i jednej ze współpracownic . Jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie to radzę omijać to miejsce szerokim łukiem.

Złoty

Co tam się dzieje w tym zakładzie? Na mieście ćwierkają, że zakład pada, same zwolnienia ostatnio

@nowa
@Złoty

(usunięte przez administratora) i kolesiostwo ,zwalniają ludzi z dnia na dzień ,którzy poświęcili się dla firmy pracując po 12 godzin i byli do dyspozycji na każde wezwanie ,a zostawili większość nieudaczników którzy nic nie potrafią zrobić .Jakimy kryteriami się kieruje kierownictwo zwalniając ludzi tego nikt nie wie ,jest to jedna wielka niewiadomą.

@@nowa

Od lat pisałem o kartelach w Radomiu, o układach, to się ze mnie śmiali, że niby nie ma

Bioły
@@nowa

Ale to już było... bodajże w 2018 roku jak odeszła znaczną część "starej" załogi. Padały komentarze, że zostali sami nowi i ludzie którzy nic nie potrafią, zakład padnie itd. A zakład miał się świetnie i ci nowi ludzie i cała reszta ogarnęli temat. Teraz zapewne też tak będzie.

@nowa
@Bioły

Wtedy to była sytuacja zupełnie inna bo ludzie sami się zwolnili ,a teraz to zwalniają ludzi ,którzy chcą pracować ,a w okresie pandemii nie wychodzili praktycznie z zakładu ,pracowali cały tydzień często po 12 h ,również w soboty i niedziele ,to jest zapłata kierownictwa i brygadzistów za poświęcenie pracownika dla zakładu

Polak

Witam. Są przyjęcia do pracy teraz?

@Polak

Póki co to są ale zwolnienia. Pewnie będą później przyjmować ale Ukraińców

Krzychu

Niech będzie pochwalony. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Radomia. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Global Cosmed Group? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Krzychu

Wyklęty

Popieram. Firmy z Radomia nie szanują nawet programistów. Masz być tanią siłą roboczą, a dobre posady są tylko po znajomości. Ode mnie urzędnicy chcieli łapówki w zamian za przyznanie dotacji. Tu panuje układ radomski - powiązanie polityków, urzędników, policji i pracodawców. Oni mają nas - ludzi spoza układu za tanią siłę roboczą. Zgłaszałem kartel radomski do prokuratury oraz do międzynarodowych instytucji prawnych, na razie jak widać awansują (usunięte przez administratora) z układu radomskiego. Jeśli nie przestaną łamać prawa wobec nas, jestem za użyciem przemocy Proszę zatem prokuraturę o zaprowadzenie porządku prawnego, w przeciwnym wypadku rozważę sięgniecie po mocniejsze argumenty i kolejne dozwolone prawem metody obrony moich dóbr Nie jednokrotnie widziałem, że łamanie prawa polska policja nazywa porządkiem prawnym. Wielokrotnie sądy przyznawały mi rację, zatem krycie przez Państwa bandytów, nie będzie dalej tolerowane Proszę obywateli miasta Radomia o zaprzestanie głosowania na platformę, gdyż są to osoby powiązane ze światem przestępczym i mam tu na myśli głównie pracodawców, którzy łamią prawo pracy Prezydent Radomia próbował uzależniać wypłatę świadczenia w zależności od tego czy dla jego rodziny z ulicy Kaszubskiej wykonam usługę wartą dużych pieniędzy w stałej cenie (wypłata świadczenia zależeć miała od tego czy wykonam usługę biorąc na siebie ryzyko niepowodzenia biznesu tego Pana, czyli złamali prawo pracy, chcieli przymusić mnie do ZBUDOWANIA biznesu komuś, a zapłacić chcieli za wykonanie usługi). To tak jakbym ja chciał zamówić reklamę w radiu rekord a zapłacił tylko gdy zarobię. Przestrzegam przed tymi ludźmi Od razu zaznaczam, że katolicy z nimi współpracują i wyłapują niezadowolonych z nieuczciwych ludzi, a po cichu i tak z nimi współpracują (przecież pisiory też mają firmy i co? płacą niewiele więcej nić platfusy, nie dajcie się oszukać) Mnie Ci ludzie niszczą, bo popieram pracowników. Nie chcą, bym się wybił i zarobił, bo wiedzą, że bym ten faszystowski układ rozwalił

Majka
@Krzychu

Cześć Krzyśku. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to sugeruję firmę Bunge z Karczewa. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Majka.

Wracaj
@Krzychu

Krzychu , szkoda czasu na tą firme . Tu na rozmowie wszystko pieknie opowiadaja a tak naprawde chcą wycisnac cie jak cytryne , zadnego szacunku od Kierownictwa , najlepiej jak bys założył pampersa i tyral jak baran 8 h ich zawyżone normy a jak cie wycisna w twoje miejsce wezmą kolejnego barana i naopowiadaja mu bajek . Panowie B. Maja nos wiekszy od Pinokia . Nie pozdrawiam były polpakowiec.

Słudzy

Słudzy tylko rozdaja zlecenia przed praca a na koniec wpisują do exela rezultaty a przez reszte dnia płaszczą sie przed swoim Panem i władcą B. A gdy go nie ma umilaja mu czas przez telefon .To nie są nawet Brygadzisci ani Mistrzowie nie obrazajmy fachowców . Mistrzowie - powinni dbac o produkcje , przywozic palety euro pod maszyne , podstawiac korek , pompke pod maszyne , przynosić etykiety , interweniowac podczas awari maszyny , organizowac prace gdy maszyna stoi nie z winy pracownika a te nasze sługusy zupełnie nic nie robią .

Cyrk

Wprowadzono nie mieszanie sie zmian i noszenie maseczek z powodu wiemy jakiego a i tak miejsca po poprzedniej zmianie nie są dezynfekowane i kazdy z każdym sie mija i wita a to w szatni a to na zakładzie a niektórzy i tak po 12h harują . Kazdy nieuk wie ze najlepszym rozwiązaniem były by krótsze godziny pracy o 30 minut by sie mijac zmianamy , to takie logiczne a jednak dla Dyrektorstwa zbyd trudne by na to wpaść.

Maria

Jak wygląda praca na stanowisku laboranta w dziale badań i rozwoju w Jaworze? Czy jest to praca na zmiany? Jak z zarobkami? Czy na rękę jest więcej niż najniższa krajowa?

Czy firma Global Cosmed Group udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Robol

Na żadne , jestes tu nikim i masz charowac za najniższą krajowa i bron boze nie narzekac bo jest tylu chetnych do pracy tylko po 1 lub 2 dniach rezygnuja . Karma powróci do obecnych nieudaczników którzy rządzą tą firma . Jeszcze troche i zostana sami fachowcy w tej firmie typ Mireczek

@Robol

Na prawdę Wam współczuje. Nie tak powinno być. Polecam dorabiać sobie handlem z Chin - zakupy na Aliexpress, sprzedaż na Allegro. Tylko nie mów pracodawcy, bo będzie Cię gnoił z zazdrości, że mu się wyślizgniesz kiedyś jak złapana w sieci ryba

Mam pytanie

Firma (usunięte przez administratora) , nie przestrzega żadnych zasad , mistrz produkcji konczy 3 zmiane o 6 godzinie a o 14 pojawia sie znów w pracy . Tak samo pracownicy produkcji sa wykorzystywani i zdaza sie im z 2 zmiany na 1 albo z 3 na 2 bez odpowiedniej przerwy pozdrawienia dla prostego kierownika a bez premii na cws moge zrobic dwie palety a i tak mi doplacisz do krajowej jak bym zrobil 17 palet wiec po co sie meczyc? Na 18 palecie awaria maszyny albo przejscie a premia do kieszeni kierownika wtedy bo normy nie masz . A barany haruja dalej

PIP

Obecny Dyrektor i Kierownik wogole nie dają sobie rady z zawalona hala produkcyjna towarem którego nie odbiera magazyn , zastawione wyjscia ewakuacyjne , gaśnice , brak wyznaczonej drogi transportowej , brak swobodnego ruchu na hali , pole odkładcze na materiały potrzebne do pracy zastawione , brak możliwości dojscia do nich , wózki elektryczne z podestem obslugiwane przez pracowników nie mających do tego uprawnień kobiety jak i męzczyżni, a paleciaków elektrycznych brak moze PIP by to zainteresowało skoro Kierownik który przebywa codziennie na hali produkcyjnej wraz z Dyrektorem nic z tym nie robi albo nie potrafi. A jałmużna w postaci podwyżek wynikała tylko dlatego ze srednia krajowa wzrosła , a maszyna Cws wogole nie została w jakikolwiek sposób udoskonalona zeby robic te 19 palet raz sie a raz nie , aneksów chyba nie było ze jak sie nie zrobi wygórowanej normy to nie ma premii ? , a kalka , korek , etykieta zamawiana co raz tańsza nie bedzie funkcjonowała z tak przestarzała i zużytą maszyna . Ta firma to istny cyrk i komplikacja nieudacznych Dyrektorów l Kierowników produkcji w Holandii by takie coś nie przeszło . Czysty wyzysk a 1 Stycznia 1863 Abraham Lincoln chyba cos zniosł A global cosmed i jego zarządzajacy chyba nie uważali na lekcjach Historii . Brak szacunku do pracownika . Lepiej omijać ten cyrk i poszukac normalnej pracy.

@PIP

Dzisiaj to co zniósł Lincoln jest bardziej powszechne niż wtedy. Kanciarze psują nasz świat, pomawiają o brak kompetencji, dopchali się do koryta, fałszują rzeczywistość. Konflikt wisi w powietrzu

@Wyklęty

Feudaliści dopchali się do koryta i nie dopuszczają innych. Zasada kapitalistyczna polega na tym, że jeśli jesteś dobry w swojej pracy, powinieneś zarabiać. Wolny rynek powinien to kształtować. Tyle, że nie mamy w Polsce wolnego rynku. Rynek jest blokowane przez wąską grupę ludzi, którzy decydują kto może zarabiać (kto ma kompetencję), a kto ma na nich pracować. Pisałem od lat. Możesz być lepszy od kogoś biurko obok, ale nie dostaniesz więcej. A różnicę między wartością Twojej pracy a przeciętniaka zgarnie pracodawca. W kapitalizmie to jest nie do pomyślenia

Żłobek

Kontrol jakośći ma astystentki od marca które nic nie robia a biora 100% premii , hm za co? Zadnej poprawy wydajnosci i jakości. Polpaki maja Trenerów , również żadnej poprawy wydajnosci wrecz odwrotnie . Idac tym tropem przydali by sie tez asystenci brygadzistom , raportującym , sypiącym butelki , mechanikom , miksującym i operatorom maszyn oraz Panią referentkom a najbardziej Kierownictwu które wogole sobie nie radzi z planowaniem produkcj i porządkiem na hali ale jak widac firma jest bogata opłacać takich nierobów ciekawe czy Dr. M. wie co tu sie wyprawia . Miała byc Bundesliga a jest polska okręgówka :)

korniszon
@Żłobek

Święta prawda.... pseudo pomocniczki kontroli jakości chodzą jak(usunięte przez administratora) i udają że pracują. Mop w rękę i niech zapracuje na swoją pensje..

Pelikan
@Żłobek

Gorzej niż okręgowka…..Muszę (usunięte przez administratora) na maszynie żeby te pasożyty wzięły pensje za łażenie z kąta w kąt

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Global Cosmed Group?

Guguy

Nie, na dworcu PKP

Zwykły pracownik

A niby gdzie ma się odbywać? W Bankrucie?

Czy w Global Cosmed Group występują paczki/bony świąteczne?

Zwykły pracownik

Nie ma nic od kilku lat, bida

kormoran

Ludzie!!!!!!!Sami sobie zrobiliście problem.Jak była norma na cws 15 to robiliście po 18 żeby się pokazać jakim to się super jest pracownikiem.A teraz będzie pensja bez premii bo nikt nie jest w stanie zrobić np. na filtracyjne 34 palety.Ale próbujcie ......Ja już nie będę się spinał żeby zrobić normę bo i tak jej nie zrobię

YES
@kormoran

Jak wprowadzili stałe pensje i system premiowania to zamiast zatrzymać się na starych normach to pupilki nowych brygadzistów i jednego starego robili więcej. Reszta musiała się jakoś dostosować chociaż to nie jest łatwe bo pupilki mają dobra ekipę na maszynie a Ty szary pracownik musisz robić z kim popadnie.

Wąsacz
@kormoran

34 ? Niektóre Barany robia już 38 i sie cieszą że rekord pobili a Łojciec marudzi ze kto takie normy wymysla haha, oby dostal teraz norme 40 palet i robil bez zadnej premi i zeby zamiast chodzic na papierosa stal i zatykal korki

Inperial
@kormoran

Ale to wsZedzie na produkcji tak jest nie tylko w Globalu chcą się wykazać

Biały Niewolnik z Polpaka

Miało skończyć sie przedszkole śpiewał kierownik a wprowadził żłobek dla nieudaczników i (usunięte przez administratora) Najlepiej jak by człowiek założył pampersa i nie odchodził od starych przestarzałych maszyn i robił wygurowane normy za marne grosze tracac swoje zdrowie a co do czego jestes nikim i cie zwolnia by wziąść kolejnego barana na twoje miejsce .

Hej, rozglądam się za pracą ' czy w firmie bo covidowym roku jest dużo zamówień' szukają nowych osób ?

Ktos

Pracuje kilka miesięcy i powiem śmiech na sali, praca na zleceniu daje więcej na rękę niż masz być na umowie o pracę... 2100netto już z premia masakra (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) :D Jeśli chcesz pracować omiń tą firmę Świętochłowice.....

Zostaw merytoryczną opinię o Global Cosmed Group - Radom

• Jak się pracuje w Global Cosmed Group?

Zobacz opinie na temat firmy Global Cosmed Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Cosmed Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Cosmed Group?

Kandydaci do pracy w Global Cosmed Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Cosmed Group