ARS Retail Solutions

Opinie o ARS Retail Solutions

Biedrona

Tragedia !!! Organizacyjny chaos, co chwila zmiana struktury. Brak jasno określonych obowiązków. Ogromna rotacja i to raczej większość pracowników ucieka sama. Przy inwestycji prezes ma oczekiwania aby poświęcać mu 24h/dobę, a jak dochodzi do rozliczenia nadgodzin, lub dojazdów na budowę w innej lokalizacji to okazuje się że czas pracy należy obliczać bez uwzględniania dojazdu.

Wątek o warunkach w ARS Retail Solutions nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne wieści.

Zostaw opinię o ARS Retail Solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARS Retail Solutions