ARS Retail Solutions

ARS Retail Solutions

Opinie o ARS Retail Solutions

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Obserwator

Znalezione w sieci: Maciej Bielak: Jakimi wartościami kieruje się Pan w biznesie? Łukasz Derlacki: Uczciwość intencji i działań. MB: I ostatnie pytanie. Jakie są najważniejsze porady, jakich mógłby Pan udzielić początkującym przedsiębiorcom? ŁD: 1. Ciężko pracować każdego dnia. 2. Dbać o swoich ludzi – pracowników, kontrahentów i partnerów. 3. Nie palić mostów, ale wyciągać wnioski. 4. Być otwartym na zmiany. Ha, ha, ha, ha

Obserwator

Widze ze ten portal ma juz niewiele wspolnego z opiniami na temat pracodawcow. Stal sie portalem promujacym nieudolnych przedsiebiorcow a negatywne opinie bardzo szybko znikaja. Tutaj bylo 20 komentarzy i pozostalo 4 :-)

Prezes

Edyto/Moniko , Dziękuję za twoją opinię. Praca z tobą była bardzo ciekawym doświadczeniem nie tylko dla mnie ale także reszty naszego zespołu. Życzę Ci sukcesów w pracy architekta! Łukasz Derlacki / Prezes ARS Retail Group

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w ARS Retail Solutions? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Wątek o warunkach w ARS Retail Solutions nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne wieści.

Zostaw opinię o ARS Retail Solutions - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARS Retail Solutions