Opinie o The Polish Bakery w London

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie The Polish Bakery. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w The Polish Bakery o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Polish Bakery w London

Tomko

Ta pseudo-piekarnia to jakaś pomylka. Zaczynając od organizacji, poprzez ludzi po produkcje chleba i skończywszy na "Menagerze". Bród,cieknący z maszyn olej i chleby na podłodze zlatujacy z taśmy do tego sądu oraz brak organizacji ludzi. Nigdy bym chleba stamtąd nie zjadł. ...

Wilk
@ElSzerszeńGTI

Niestety lata swietnosci ta piekarania ma juz za soba. Bardzo sie ladnie rozwijala na poczatku (kosztem niezbyt dobrze oplacanych pracownikow) ale gdzies sie po drodze wszystko posypalo. Zdobycie duzych kontraktow w sieciach takich jak Tesco czy Waitrose niestety odbilo sie na jakosci. Zamiana polskich produktow na lokalne, dluzsze terminty przydatnosci na chlebie (bo klient wymaga) i inne nietrafione pomysly przyczynily sie do powolnego upadku firmy. Niestety, jak sie nie szanuje (finansowo) dobrych pracownikow z wyksztalceniem i placi im tyle samo co innym nie majacym pojecia o pieczeniu to tak sie to konczy. Dobrzy ludzie odchodza a firma musi zatrudniac ludzi z przypadku, czesto uzaleznionych od alho/narkotykow. Firma zadluzona, nie splaca zobowiazan, (usunięte przez administratora)

Tomko

ElSzerszeńGTI
@Tomko

I pewnie dlatego ta firma ma wśród klientów największe brytyjskie supermarkety? Akurat tak się składa, że pracuję dla firmy, która również produkuje żywność dla Tesco, M&S, Waitrose, Sainsbury, i dobrze wiem jak wymagają wymagania higieniczne i audyty, szczególnie te niezapowiedziane, ze strony tych firm. Więc bez ściemy.

Wilk Nowy wpis
@ElSzerszeńGTI

Jakie są warunki zatrudnienia w The Polish Bakery?

Blaszka Nowy wpis

Odradzam. Wszyskie negatywne opinie sa prawdziwe. Dodatkowo firma pada. Radze szukac nowej pracy. Kto nie wierzy niech wejdzie na strone rzadowa i sprawdzi status firmy (in administration) (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Nie szanują pracowników i nie wypłacają wypłat na czas albo proponują śmieszne wypłaty w "ratach". Omijać szerokim łukiem. Polaczki cwaniaczki.

Czy pracownicy The Polish Bakery mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Integracja

Integracja . Picie w czasie pracy taka super integracja

Bronisław
@Integracja

Chyba ne mówisz poważnie. Zdarzały się takie przypadki że ktoś popijał? Ochrona tego nie pilnuje?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie The Polish Bakery? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Stary piekarz

Jeśli chcesz się nabawić pylicy płuc to miejsce dla Ciebie. Zero wentylacji ludzie dusza się a na nosach mają mąkę jak kokę. Musisz być tyranem pracy, nie mieć życia i tylko tyrać po 12 albo 18 godzin. Najważniejsze że kasa jest na czas.

Magdalena
@Stary piekarz

18 godzin? Co niby można aż tyle czasu robić? A co do wentylacji, jeśli faktycznie coś nie gra to może wypada to zgłosić?

Zachęcona do pracy

Witan jak jest teraz z pracą w The Polish Bakery Feltham. Na ekspedycji czy krojenia na noce. Jakie warunki pracy czy przyjmują na self - employer? Namawiają mnie osoby ale teraz po przeczytaniu opini to odechciało mi się tej pracy.

Bożena
@Zachęcona do pracy

a gdzie widziałaś ogłoszenie o pracy w tym miejscu ?

Zachecona do pracy
@Bożena

Nie widziałam poprostu znajomi pracujący już w firmie, namawiają na pracę tam.

Bożena
@Zachecona do pracy

łatwiej sie tam dostac po znajomosci ?

Gosia
@Zachęcona do pracy

Cześć. Można się pomylić bo dwie firmy nazywają sie podobnie. Piekarnia w Feltham to Piekarnia Stary Młyn czyli The Polish Baker Ltd. Praca na nocki jest dostępna i zapraszam do wizyty i próby. Główny komentarz jest o The Polish Bakery na Wembley. Pracuję tu już parę lat a wiele osób pracuje całe lata. Praca na nocki jest wymagająca, ale nie jest źle.

Stary Młyn

Na Feltham jest piekarnia Stary Młyn. A na Hayes jest Polish Village Bread

Czy The Polish Bakery organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

stary pracownik

Nie

nie znajoma

Pracowałam w The Polish Bakery prawie rok i odeszłam stamtąd z powodów osobistych, mając wydać opinie o tej firmie na pierwszy rzut oka powiedziałabym, że jest to dobra firma. Jednak pracując tam z czasem przekonałam się, że jest to prawie jak (usunięte przez administratora) straszne warunki pracy, pracownicy nie mogący wyjść na przerwę współpracownicy albo pijani albo najarali się marśki, chleb walający się poi podłodze, produkty które były wyprodukowane 2 dni wcześniej miały przebijaną datę, do tego chamskie zachowanie 'Menagera' oraz jego brata. Zero zainteresowania pracownikiem ze strony 'Menagera' , kobiety w ciąży, które muszą dzwigać ciężkie skrzynki z chlebem czy też robić nadgodziny, które czasem wynoszą nawet do 2h, do tego ogromny (usunięte przez administratora) i nieład. Zarobki takie sobie raczej niskie i do tego wszystkiego nadgodziny, które nie zawsze są wypłacane, zdarzało się również, że musiałam iść do pracy kiedy przysługiwał mi dzień wolny. Jeżeli chodzi o organizacje pracy i zarządzanie ludzmi moim zdaniem Pan Mateusz nie jest do tego stworzony i kompletnie sobie z takimi rzeczami nie radzi. Wiec jeśli ktoś lubi pracować bez presji i spokojnie nie polecam tej firmy jako miejsca pracy.

Ona
@nie znajoma

Zgadzam się z powyższa opinia, tez tam pracowałam na szczęście tylko kilka miesięcy, nikt nie ma tam wykształcenia w niczym a najwiecej ma do powiedzenia. Osoby z przypadku na każdym stanowisku. Jeszcze tak brzydkiego biura nie widziałam w swoim życiu. Współczuje ludziom co tam musza pracować, jedynie osoby bez języka angielskiego by były zainteresowane praca w takiej firmie .

Migotka
@nie znajoma

Kamila trzeba było nie iść do łóżka z pierwszym lepszym pracownikiem ,który niby miał zostać brygadzista.Aha i sami cie wyrzucili z pracy.

@nie znajoma

Nie rozumiem jak można pozwolić pić w pracy,na piekarni brygadziści piją jak cos się stanie to kto za to odpowie,powinien być porządek w pracy z osobami nadużywającymi alkohol

Marika

@Andrzej to nawet bez języka tu przyjmują? A jakie stawki są?

@Marika

Najniższa pensja.

Praca fatalna, wyzyskuja człowieka na lewo i prawo . Ludzie którzy tam pracują bez wykształcenia chcą rządzić innymi np.Daniel K. Człowiek chamski, bezczelny,który każdego podpiernicza do szefostwa Jeśli nie znasz języka i nie masz wykształcenia to ta praca jest dla Ciebie ale pamiętaj za najniższą pensję.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w The Polish Bakery?

artur

po ile godzin pracujecie??

Zuza

@Klient Czyżby konkurencja tak zainspirowała do tego wpisu? Tu pracownicy powinni korzystać z forum.

Klient

To juz nie pierwszy raz gdy natrafiam na splesnialy chleb z Waszej firmy, wysle zdjecia na Waszego Fb, dáta waznosci jest a chleb splesnialy, zakupy robie w Tesco Carmarthen, przeciez to choré, 3 chleby i 3 splesniale

Nikodem

Dobra firma i pracodawca ale warunek jest jeden, trzeba być dobrym pracownikiem!

Baker

(usunięte przez administratora) kiła mogiła

Ruda

Przepracowałam w tej firmie 3 lata i pracuje nadal, warunki bardzo dobre, pieniądze Ok, nie polecam tym co wola prace na czarno - nie ma szans- tylko legalne zatrudnienie.

Cezary
@Ruda

Cześć, czy pracujesz na Fletham? Stary Młyn?

...

Nie polecam, praca wykończająca fizycznie i psychicznie, brak możliwości rozwoju. Większego syfu nie widziałam nigdy.

gburek

@pawel gilok Możesz rozwinąć swoją jakże krótką opinię? Firma ma dobre opinie więc o co chodzi?

Baker
@gburek

Hehe dobre opinię teraz lamusy straszą pewnego (usunięte przez administratora) ra że zrobił film o konkurencji i że niby was tam zle przedstawił . Niech nakreci film u was z nachlanym mateuszkiem jako przewodnikiem to zmieni tytuł vloga na horror w Londynie frajerzy.

pawel gilok

straszne warunki

prawda

lipa

Zostaw merytoryczną opinię o The Polish Bakery - London

• Jak się pracuje w The Polish Bakery?

Zobacz opinie na temat firmy The Polish Bakery tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Polish Bakery?

The Polish Bakery