„TESCO”

Krosno

Opinie o „TESCO”

hajk

@ert niestety rzadko kiedy podają w ogłoszeniu zarobki. A szkoda, moim zdaniem to powinien być obowiązek podania kwoty, bo ktoś idzie w ciemno oczekuje Bóg wie czego a tu zawód...

r-śl

anonim - 2009-02-11 14:19:42 Słowa kojarzące się z „TESCO” stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 3 Atmosfera i ludzie tam pracujący są .OK Od jakiej stawki można negocjować pensję? ZALEżY W JAKIM MIEśCIE OD 2500 BRUTTO Najbardziej podobało mi się w „TESCO”:LUDZIE Najbardziej nie podobało mi się w „TESCO”: Słowa kojarzące się z „TESCO” stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 2 Atmosfera i ludzie tam pracujący są .pracownicy spoko ale [usunięte przez moderatora]" większośc z nich po zawodówie do kitu Od jakiej stawki można negocjować pensję? hha negocjować!! Najbardziej podobało mi się w „TESCO”:pracownicy i atmosfera między nimi Najbardziej nie podobało mi się w „TESCO”: [usunięte przez moderatora], do jednego wora i zakopać chodź jest pare wyjątków

Słowa kojarzące się z „TESCO” (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako miernre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w „TESCO”: Najbardziej nie podobało mi się w „TESCO”:

Zostaw opinię o „TESCO” - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „TESCO”