Opinie o Metbud Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metbud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metbud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metbud Sp. z o.o. w Zamość

Remik Nowy wpis

Czy macie jakieś informacje o ewentualnej pracy w firmie? Taki spokój to dość dziwne?

Właściciel firmy transportowej Nowy wpis

Witam. Kierowców przestrzegam przed dostarczaniem towaru do tej firmy. Właściciel GBÓR jakich mało słoma z butów wystaje. Wielki bisnesmen a (usunięte przez administratora) i kłamca do potęgi. Wczorajszą sytuacje opiszę. Podjechałem na rozładunek waty ociepleniiowej żeby przyspieszyć rozładunek postanowiłem pomóc wuzkowemu zdjąć towar paleciakiem, lecz owemu GBOROWI nie odpowiadała taka forma pomocy bo palety były u spodu uszkodzone i postanowił zabrać paleciaka i rozebrać dwie strony naczepy.. Czysta złośliwość (usunięte przez administratora) Sytuacja była tak napięta że dużo nie brakło a jeden z nas by tam poległ, niestety odpuściłem (usunięte przez administratora) ze względu na fakt iż robimy usługi bezpośrednie z firmy i nie chciałem narobić bałaganu. Ale Chamie pamiętaj KARMA WRACA. TAKŻE PANOWIE KIEROWCY PRZESTRZEGAM

Anonim Nowy wpis

Nie polecam kiepskie warunki pracy i marne wynagrodzenie (obiecują kokosy na rozmowie żeby tylko kogoś złapać a później dają jak najmniej ) przez to ciągła rotacja ludzi.

Adrian Nowy wpis
@Anonim

"Kiepskie warunki pracy", tzn. jakie dokładnie? Wspomniałeś/aś także, że wynagrodzenie jest "marne". Mowa tutaj o minimalnej stawce godzinowej czy jest to wyższa kwota?

Igor

Słyszałem, że to dobra firma tylko szkoda, że od dawna nikt z pracowników nie znalazł chęci żeby napisać coś istotnego o pracy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Metbud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie polecam, z tego co pamiętam, tak Pan się przedstawiał Andrzej, poleciał za przeproszeniem w balona. Udzielił błędnych informacji odnośnie wymiany drzwi, określił to jako obowiązkowe dla danego osiedla i że mają podpisaną umowę ze spółdzielnią. Okazało się że wymiana nie była obowiązkowa a dobrowolna... za przeproszeniem robie ludzi w balona.

@lllllll Może doczekamy się rozwinięcia tej "opinii" Czy to inspiracja konkurencji?

lllllll

Moje sugestie dla METBUD- Hurtownie Materiałów Budowlanych: dno

Bronisław

Namawiam osoby związane z firmą METBUD w Radomiu do nowych komentarzy, chętnie dowiemy się jak obecnie rozwija się ten pracodawca, jakie to dodatki do płacy oferuję oraz czy w najbliższym czasie planuję stworzyć nowe miejsca pracy w swej firmie? Nowe opinie posłużą pomocą innym!

olek

Hej, a powiedzcie mi czy taki magazynier w hurtowni metbud ma szansę na umowę o pracę, czy jednak zlecenie?

Jerry

Oszukują. Inna cena na wycenie a inna na fakturze. Mało tego nie umieją do tego się przyznać.

mniamacz

nie dostales towaru czy towar byl wadliwy ?

[usunięte przez administratora] Mam bardzo złą opinie o tej firmie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Metbud Sp. z o.o. - Zamość

Metbud Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Jana Kilińskiego 66
    22-400 Zamość