PHU MILKA

Widów

PHU MILKA

Opinie o PHU MILKA

dem

Uwazajcie na ta pseudo Firme nie sa Wyplacalni wcale [usunięte przez admina] . Jesli chce ktos pracowac za 1000zl miesiecznie to Tak Auta Zlomy jakich malo najgorszemu wrogowi nie zycze pracy u tych Prywaciarzy

Zostaw opinię o PHU MILKA - Widów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU MILKA