Opinie o multipak Centrum Dystrybucji Wędlin w Palowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie multipak Centrum Dystrybucji Wędlin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o multipak Centrum Dystrybucji Wędlin w Palowice

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin?

Czym w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ArTek Nowy wpis

Pracą od poniedziałku do soboty (szkoda, że na wynagrodzeniu tego nie odczujesz) ???? Dodatki ????????‍♂️

Jou jou Nowy wpis

A więc,pracujesz 10 lat. Idziesz na urlop lub zwolnienie to cie (usunięte przez administratora) bo masz 2550 na konto z premia.i jakieś 400 do 900 w kopercie. Urlop albo zwolnienie nalicza z około 2000 podstawy,nie z około 3400 razem z koperta. Jako magazynier nie będziesz miał na 6,bo to lżejsza zmiana. Czasem na 14,ale sporadycznie. Będziesz pracować na 19 lub 22 aż skończysz. Może dwa razy w miesiącu skończysz szybciej. Takto zawsze dłużej.na 6 przychodzi (usunięte przez administratora) szefa, a ty (usunięte przez administratora) Teraz mają nowy budynek, ale dalej śmierdzi. Wątroba serca notorycznie po terminie są wydawane 1 do 2 dni. Szefu oszczędza na czym może. Nawet na rękawiczkach gumowych, co jest podstawą gdy wydajesz mięso podroby.szefu ukrywa zakażenia koronawirusa,to jest temat rzeka, tylko kasa się liczy. Będę co jakiś czas zaglądał na opinie, pytajcie to będę odpowiadać, aczkolwiek szkoda strzępić języka.

Jou jou

Szkoda czasu na multipak. Wszystko jest do bani. Tfu. Nie wiem od czego zacząć.

Klara

Wysokość zarobków jest w dużym stopniu uzależniony od naszej pracy!

wekra

Lux...mój koleś tam pracował, chyba jesteś pracownikiem tej firmy skoro piszesz, że magazynierzy pracują też na drugą zmianę...hahahahaha. Koleś pracował 19-3 i 22-6 to gdzie masz gościu drugą zmianę. Ten na 6 rano ładował auto i wyjeżdżał w trasę...podać jaką, to spytam kolesia

joo
@wekra

noo ja tam robia dwadziescia lot i od zawsze były i są 3 zmiany 6-13 / 13-21/ 21-6..wiec niewiem w jakim dziele twój koles robił :)

Młody

NIE POLECAM tej firmy . pensja marna premia uzależniona jest od wywozu a tak naprawdę dwiesta-trzysta zł nie zawsze jest. godziny pracy rożne kierowcy od 2 - aż skończą rozwózkę magazyn pracuje od 19 albo 22 do czasu aż skończą przygotowywać towar . rotacja ludzi ogromna. niby mieli sie budować rozwijać a tak naprawdę stoja w miejscu . sobota pracująca każda myjesz pojemniki jak za szybko wrócisz , Pozdrawiam pana z AUDI

Małgorzata
@Młody

Jak rozumiem, pracownicy znają zakres swoich obowiązków przed podjęciem zatrudnienia w Multipaku? Czy według Ciebie istnieje możliwość, że system premiowy w firmie ulegnie zmianie? Czy jest szansa, że będzie korzystniejszy dla pracowników? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Edward

@eljot prawie 2 lata minęły od Twojej wypowiedzi, czy od tego czasu zaaplikowałeś do pracodawcy multipak Centrum Dystrybucji Wędlin? Jeśli tak, to mógłbyś podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z pracy w tej firmie? Może ktoś z Was byłby skłonny do takich przemyśleń?

kg

@ eljot - słyhszam od mojej znajomej że włąśnei naprawde warto tam apliko0wac. Nie wiem czy ay na epwno w zakresie tych dwóch działów ale na pewno próbuj wysyłac swoje CV, a ja dopytam znojomej i dam znac

eljot

Czy warto tam aplikować na stanowiska biurowe: handel, marketing...?

jol

Nie polecam tej firmy. Pracuję tam jako kierowca i normalnie jest to koszmar. Mam 12.8/h brutto. Plus jakaś premia związana z utargiem, ale tak naprawdę jest to wielka ściema. Żeby zarobić jakieś przyzwoite pieniądze to trzeba przerobić chyba z 300 godz. Oczywiście nadgodziny wypłacane są 1 do 1 i na dodatek w połowie następnego miesiąca rozliczeniowego ( w kopercie - żeby taniej ). Nie znam osobiście właściciela, ale od razu można poznać, że to jakiś żyd. Żeby było ciekawiej - poza wędlinami przewożone jest świeże mięso, które trzeba czasem osobiście ważyć na sklepach - sama przyjemność !!!!

LUXmulti

Z tego co ja wiem to magazynier pracuje nie tylko w nocy ale tez na drugą zmianę także niewiem skąd masz takie info wekra

wekra

Tak, 24h. Tylko magazynier pracuje w nocy i tylko w nocy. Jak ktoś powie Ci, że na 6 też będziesz pracował, to raczej jako dostawca towaru hahahahaha. Pojeździsz sobie autkiem z towarem, taka firma. Odzież ochronna? To raczej byłby cud...i licz się z pracą 6- dni w tygodniu

Klemens

Jednym słowem porażka. [usunięte przez moderatora], to (usunięte przez administratora) mówią o pracy na 3 zmiany, jest tylko jedna 3-19 za 1800 zł pracujesz 6 dni w tygodniu, może dostaniesz premie w kopercie a może nie, bo wyrównują niedobory na magazynie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Zawsze dowiesz liczeniu towaru na koniec dnia (inwentaryzacja, na koniec miesiąca), stany magazynowe to koszmar, szukasz 100 kg kiełbasy a jej nie ma :):):). Zarządzający firmą to ludzie którzy nie mają pojęcia co się dzieje... NIE POLECAM, LEPIEJ PRACOWAĆ W LG

multisrak

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Jednym słowem nepotyzm.

Zostaw merytoryczną opinię o multipak Centrum Dystrybucji Wędlin - Palowice

• Jak się pracuje w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin?

Zobacz opinie na temat firmy multipak Centrum Dystrybucji Wędlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy multipak Centrum Dystrybucji Wędlin?

Kandydaci do pracy w multipak Centrum Dystrybucji Wędlin napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

multipak Centrum Dystrybucji Wędlin