Aro Tubi Components Poland

Ozimek

Opinie o Aro Tubi Components Poland

Luiza

Zgadzam się, porażka i tyle, szkoda gadać, obiecują złote góry jak chcą zwerbować ludzi a potem całkiem co innego, kłamstwo i oszustwo to norma, do tego szef i tylko szef decyduje kto i kiedy może sobie urlop wziąć oczywiście o planie zapomni. Wszystko na zasadzie ja tak dziś chce to tak ma być. Strasznie załogi i mobbing to jego metody bo przecież wszystkich można zastąpić.

nick cave

ta firma to porażka pod względem dowodzenia zasobami ludzkimi, (usunięte przez moderatora) należy tam do codziennych obowiązków pracowników, które muszą znosić... szkoda mówić.

Zostaw opinię o Aro Tubi Components Poland - Ozimek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aro Tubi Components Poland