People Office

Szczecin

Opinie o People Office

Firma wydawała się kompetentna po wstępnych rozmowach w Niemczech nastąpiło podpisanie umowy ale potem czekanie na pracę . Wszystko byłoby dobrze gdyż mieliśmy mieć płacone postojowe i tak minął miesiąc ludzie się denerwowali gdyż zrezygnowali z innych prac , ciągle obiecano że praca zaraz będzie żeby nie podejmować innej pracy , nagle okazuje się że następuje rozwiązanie umowy a postojowe będzie wynosić tylko 300 euro za miesiąc dopiero po rozwiązaniu umowy którą trzeba podpisać i wysłać , w sumie można powiedzieć że \" zrobili nas w balona \" . Stanowczo nie polecam tej firmy .

Zostaw opinię o People Office - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie People Office