Kamopl-Fruit Sp. z o.o.

Milejów

Opinie o Kamopl-Fruit Sp. z o.o.

WIKTOR

Witam wszystkich OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PRACĄ LUB WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ KAMPOL-FRUIT W MILEJOWIE *PRACOWNICY SĄ TRAKTOWANI FATALNIE GORZEJ NIŻ ZWIERZĘTA PAN "Ł[usunięte przez moderatora]"JEST TO CZŁOWIEK, KTÓRY NIE POWINIEN ZAJMOWAĆ TAK WYSOKIEGO STANOWISKA -NIEKOMPETENTNY, PORYWCZY, BEZ KULTURY JAKI TO LIDER!!!!!!!!!!!!....ŹLE TO WRÓŻY WSPÓŁCZUJE WŁAŚCICIELOWI, A DRUGI PAN"J....."SYTUACJA PODOBNA DUŻO MÓWI, A SWOJE KOMPLEKSY ŻYCIOWE WYŁADOWUJE NA PRACOWNIKACH, A I 2 SYNÓW, KTÓRZY ZOSTALI PRZYJĘCI PO PROTEKCJI TATUSIA, PORAŻKA BRAK WIEDZY, ALE JAK SIĘ MAM TAKIEGO TATUSIA, KTÓRY KRYJE WSZYSTKIE BŁĘDY?????? PAN "J" RÓWNIEŻ BEZ KULTURY, OCZERNIANIE WULGARYZMY NA PRACOWNIKÓW SĄ NA PORZĄDKU DZIENNYM- LUDZIE SOLIDNI, KOMPETENTNI SĄ SPROWADZANI DO MARGINESU I OCZERNIANI PRZEZ 2 PANÓW -PANOWIE MUSZĄ SOBIE PODBUDOWAĆ WŁASNE EGO CO ŚWIADCZY TYLKO O TYM ŻE NIE POWINNI ZAJMOWAĆ TAKICH STANOWISK. W TEJ FIRMIE SPOTKAŁEM TYLKO MOŻE 2-CH SUPER GOŚCI KOMPETENTNYCH ZNAJĄCYCH SIĘ NA RZECZY I NA POZIOMIE- JEDEN Z NICH TO MŁODY PAN"SŁAWEK"-ALE WIDZIAŁEM JAK TRAKTUJĄ GO TYCH 2-CH, A ZA PLECAMI DO MNIE OCZERNIAJĄ PANA "SŁAWKA" WIDZIAŁEM TAKIE RZECZY W TEJ FIRMIE -MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 WSZYSTKIM ODRADZAM PRACĘ I WSPÓŁPRACĘ

Zostaw opinię o Kamopl-Fruit Sp. z o.o. - Milejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamopl-Fruit Sp. z o.o.