Opinie o Personnel International Sp z o.o.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Personnel International Sp z o.o. i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

maniutek pomorskie
@admin 07.08.2015 07:56

witam. może zacznę jako drugi. dzwoniła do mnie "koleżanka" z zapytaniem o pracę jako pracownik magazynowy. stawka 8,25E brutto na terenie północy Niemiec. od miejsca zamieszkania praca 20 km,mieszkanie około 300E.

Zostaw opinię o Personnel International Sp z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International Sp z o.o.