ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY

Olecko

Opinie o ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY

gfru

@mos W Olecku już długo długo nikogo nie potrzebowali i szczerze nie zapowiada się aby to się zmieniło. Czy ostatnie rekrutacje były na umowy o dzieło/zlecenie czy umowę o pracę

Słowa kojarzące się z ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY: Najbardziej nie podobało mi się w

Zostaw opinię o ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKLAD OGOLNO-BUDOWLANY