Global Promotion

Gliwice

Opinie o Global Promotion

dfc

jesli max 3 000 zł brutto wynagrodzenia, to w sumie nie jest jakoś źle, ale też szału nie ma @ypao. A czy Global Promotion szuka może ludzi do pracy?

aga

fajna firma, szybko wyplacaja kase, mila atmosfera

czapi

Global promotion to agencja marketingowa z przyszowic. Do ich zadań należy wsparcie dla nowopowstałych i działających firm w zakresie promocji, reklamy oraz event marketingu. Głównie zajmują się firmami , które nie mają wielkich wymagań jak tylko te aby zaistnieć na rynku. Nie znam ich z żadnych większych akcji

romek

no właśnie chyba nie za bardzi pracownicy no i smai kandydaci angażują się w to forum jakoś,bo nie ma odzewu nadal i nie wiem czy będzie tutj tak naprawde cokolwiek, bo od kiedy zobaczcie nikt się nie udziela, jeszcze w tamtym roku był ostatni post, który tez zawiera szereg pytań, które pozostaja bez odpowiedzi..

ewus

witajcie- czy dzieje sie cos w Global Promotion? jest mozliwosc aby "dorobic" sobie?? Jak ma sie kwestia wynagrodzen i czy nie ma problemow pod tym kątem?? Polecacie ta firme? jak jest aktualnie? dlaczego nikt nic nie pisze? nie wiem co myslec.....

blondi

heeeeej, widać jakieś plusy pracy w global promotion? jak tam atmosfera, stawki są ok? dzienki za odpowiedz.

Lolok

Za darmo kolego to nawet w twarz się nie dostaje. Tym bardziej nie znam pracy gdzie za nic nie robienie płacą pieniądze... Jeżeli wywiązują się z postanowień umowy to plus dla nich.

kamyk

i zarabiasz pieniążki za rozmowę z ludźmi :) brzmi to może zabawnie, ale łatwo na pewno nie jest. Swoje trzeba odstać

zzma

praca jak praca, jak pracowałaś jako hostessa gdzieś indziej to wszędzie jest taka sama robota, wyglądasz, uśmiechasz się..

Magda

To może ktoś wie ile Global Promotion proponuje orientacyjnie hostessą i czy ogółem podoba Wam się praca, bo jestem zainteresowana.

pikej

z tego co ludzie piszą na forach to rzeczywiście jeśli chodzi akurat o kasę to jest wypłacana dość szybko w GP

lendi

Miałam okazję pracować dla nich na początku roku przy promocji spożywczej. Atmosfera bardzo fajna, wypłata ok, polecam.

Ania***

Solidna firma. Wypłata szybko i bez problemów. Generalnie praca bez stresu i spiny, ludzkie traktowanie-miła odmiana :)

oluussia

maya - 2013-01-29 18:59:43 Polecam, dawno nie pracowałam dla tak fajnej babki. Uśmiechnięta, wymaga ale też rozumie wiele rzeczy, do tego płaci bardzo szybko. Potwierdzam, miła atmosfera, wypłata b.szybko, warunki b.fajne!

maya

wierna_rzeka

Ja pracowalam 2 razy dla nich, sa ok, nie mam zadnych zlych opini na ich temat.. Mysle ze dla nas najwazniejsze jest ze placa, jak sie umowisz z babka to nawet w tydz ci kase wyplaci, mimo ze mowi ze w 14 dni.

Czesc, zaczynam sie rozgladac za praca hostessy, na terenie Slaska jest wiele agencji, ale sprawdzam tu czy maja dobra opinie, i jak widze Global promotion ma. Czy ktos moze mi powiedziec jakie akcje robia i czy sa wyplacalni? Piszecie ze tak, ale moze ktos ma jakies inne doswiadczenia? Chcialabym zaczac pracowac dla kogos uczcuwego... Napiszcie cos...

beeea

jak jest zasięg działania tej agencji? ile lat są na rynku? czy są pewną firmą? składałam do nich cv i chciałabym wiedziec

oto ja

hej ja pracowałam też i jestem zadowolona, miła atmosfera, kasa terminowo

kaaasia

ja też dla nich pracowałam, dwukrotnie jestem zadowolona, wypłaty w terminie, promocja fajna-degustacja, kasa w porządku porównując z innymi to jest na serio bardzo dobrze!! polcem

Ania:)))

ewa - 2009-10-19 00:22:06 ja polecam!! wypłaty max 14 dni po skończeniu akcji, a za zwyczaj w dniu jej zakończenia atmosfera super!!! Potwierdzam w 100% Bardzo fajnie się dla nich pracuje, nie ma stresu, jakiś nachalnych kontroli czy gróźb (że jak się nie wyrobi normy to się ma zapomnieć o kasie) co mi się już w innej agencji zdarzało;/ Pani z która wszystko załatwiałam jest bardzo w porządku!! Kasa zawsze na czas (mimo że pracowałam dla nich 3 razy).

ewa

Ula

Czy ktoś pracował dla Global Promotion? Nie widziałam żadnych negatywnych opinii na ich temat, ale może ktoś może coś więcej napisać? Ula

Zostaw opinię o Global Promotion - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Promotion