POLOKNO- Michalski i Pasek

Ratowice

Opinie o POLOKNO- Michalski i Pasek

dariusz

witam, chciałbym prosić o nowe opinie na temat tej firmy, ponieważ aktualnie szukam pracy i zastanawiam się czy złożyć do nich dokumenty. proszę o info jakie są zarobki, jaka umowa, czy ewentualnie można wyrobić jakąś premie. z góry dziękuję za odpowiedzi, bo od dawna nie ma nowych wpisów na ten temat.

Oława

proszę o obejrzenie filmu jak firma Polokno zamontowała mi okna (usunięte przez administratora) NIE POLECAM TEJ FIRMY A SZCZEGÓLNIE OPRYSKLIWEGO SZEFA KIEDY WEZMĄ PIENIĄDZE Z PROBLEM ZOSTAJESZ SAM Z PROBLEMEM NA FAKTURZE NIE WIDNIEJE SPRZEDAŻ OKIEN TYKLKO USŁUGA MONTAŻU

Zostaw opinię o POLOKNO- Michalski i Pasek - Ratowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLOKNO- Michalski i Pasek