Supranet

Sosnowiec

Opinie o Supranet

Antek

Witam, szukam pracy i jestem zainteresowany firmą Supranet, czy prowadzą obecnie rekrutację?

marko

Witam , kupiłem prąd od tej firmy , a dokładnie z Energa i jestem zadowolony polecam tą firmę!!!

nowy

Witam pracuję od 2 miesięcy , zajmujemy się obsługą klienta biznesowego i generalnie jest ogień. Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piatku od 8 do 16 , stała pensja plus premia także da sie zarobic. Nie ma tu żadnej sprzedaży anten satelitarnych - tego biura już nie ma . Łatwo nie jest ale nikt nie mówił że będzie łatwo . Jak Ci się nie chce pracować to nie przychodź ale też nie psuj głowy innym . pozd

Szukasz pracy?

nowa

w tym miejscu juz jest nowa normalna firma!!!

NIE dla osztów!

[usunięte przez moderatora] krętacze. Naciągają starszych ludzi na instalację telewizji cyfrowej za gigantyczne pieniądze. Polecam zapoznać sie z opiniami tej firmy w internecie [usunięte przez moderatora]

ja_znam_prawdę

Witam. Poniżaj znajduje się link, a w nim bardzo ciekawy artykuł na temat firmy Log+, Supranet przeczytaj i zdecyduj czy chciałbyś\chciałabyś podjąć zatrudnienie w tej firmir. sosnowiecki.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,200274,id_informacji,495855.html P.S. Jak tak można naciągać starszych ludzi:( gdzie Ci ludzie mają sumienie.

piotr
@ja_znam_prawdę 07.12.2011 15:26

"Witam , byłem na szkoleniu , całkiem przyjemnie to wygląda - obsługa klienta biznesowego ." firma zapewnia samochód oraz stałe wynagrodzenie na umowie polecam!!"

Zostaw opinię o Supranet - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supranet