Opinie o Bosmann Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bosmann Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosmann Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn wytwarzających tekstylia, odzież i skóry

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosmann Sp. z o.o. w Łódź

Administrator Nowy wpis

Bosmann Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Magazynier. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bosmann Sp. z o.o.?

Ada Nowy wpis

Katastrofa

Czy w Bosmann Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Ja Nowy wpis

Tam wiatr słychać tylko ????

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bosmann Sp. z o.o.?

Nie ma w tej firmie rekrutacji. Odbywa się tylko jedna rozmowa i to z menadżerką. Jeśli dobrze wypadniesz to zaczynasz pracę. Osobiście nie polecam tej firmy. Umowa na najniższa krajową plus reszta pod stołem. Fatalna atmosfera, brak podziału obowiązków, brak wprowadzenia i szkolenia do pracy. Szefowa, która traktuje wszystkich przedmiotowo. Oskarża o kradzieże i wyzywa od głupków i leni. Jednym słowem Masakra!!!

Anon

Osobiście zgadzam się w zupełności z Twoją opinią. Z taką organizacja za pare miesięcy to ta firma zwinie się pewnie .

Co za brednie zgłaszam na Policję. Ostatniego i do 10 każdego miesiąca są przelewy!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bosmann Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY?
Tymon

Smutne jest to, że firma jest dobrym pracodawcą a i tak znajdą się osoby którym nic nie odpowiada!

@Tymon

Dobrym pracodawcą ???????????????? Świetny żart. Dobry pracodawca dba o dobrego pracownika. A w Bosmannie mobbing na każdym kroku!!!

Stella

Niestety są osoby, którym sprawia przyjemność oczernianie firmy i tyle!

Miron

@Obecny Pracownik Na jakiej podstawie tak uważasz?

Obecny Pracownik

Nie polecam, firma się zwija.

Tomasz

Super warunki pracy, bardzo polecam . Wysoka pensja oraz miłe szefowstwo . Lubię atmosferę w Bosmann Sp. z o.o. za: Najlepsza firma na świecie ,świetne warunki rozwoju oraz gigantyczne bonusy i benefity.

Kazimierz
@Tomasz

Pisząc o wysokiej pensji masz na myśli podstawę, czy wliczają się w nią dodatki w postaci premii? Kilka osób, które wcześniej dodawały swoje komentarze na forum, miały zupełnie inne zdanie o firmie, niż Ty. Czy mógłbyś napisać o obecnych rekrutacjach? Pracodawca szuka pracowników, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

MINI

Radzę omijać szerokim łukiem ta firmę. Brak jakichkolwiek perspektyw na normalne warunki pracy. Ciągły krzyk i awantury. Brak podziału obowiązków i fatalna atmosfera.

Thomas
@MINI

Administracja
@Thomas

Zarząd firmy jak i pracownik powinni trzymać konwersację na poziomie personalnym. Proszę nie wychodzić z problemami na forum publiczne.

Firma bakrutuje , jest w długach oraz szefowstwo jest bezradne na to. Nie polecam tej firmy.

Pensja najniższa krajowa(usunięte przez administratora)

RAJmund

Osobiście odradzam ambitnej osobie robotę w tej firmie. Kompletna amatorka. Zero profesjonalizmu, roztargniona szefowa oraz mały ruch klientów.

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Bosmann Sp. z o.o., którymi warto się podzielić z innymi użytkownikami forum ?

Firma Bosmann Sp. z.o.o w chwili obecnej radzi sobie fatalnie. Większość towaru rozkradzione przez pracowników, maszyneria w ruinie. Firma będzie się borykać z problemami jeszcze długo.

Ktoś od środka

Firma fatalnie sobie radzi. Zarząd ma problemy z ustalaniem priorytetów. Jest to już moment kiedy firma popadnie w bankructwo.

seba 77

nie polecam, tylko liczy sie kasa obiecuja zlote gory i wielka kase. a to dupa. Uwazajcie n atakie firmy

Anonymous
@seba 77

Proszę podać chociaż imię . Uważam ,że szkalowanie imię firmy nie będąc w niej nie jest dojrzałe oraz poważne . Podając sie pod nick seba77 ukazuje ,że pan/pani jest albo dziecinna albo nie poważna .

KK

Beznadziejna firma, najgorsza w jakiej pracowałem, do tego oszuści. Radzę omijać tych ludzi.

Anonymous
@KK

Proszę podać chociaż imię . Uważam ,że szkalowanie imię firmy nie będąc w niej nie jest dojrzałe oraz poważne . Wynajęliśmy ekspertów ,żeby namierzyć dane ip

ELA

Firma jak firma. Ma swoje dobre i złe strony, i każdej jakąś łatkę można dać

Mimi

nie polecam tej firmy !!

Zostaw merytoryczną opinię o Bosmann Sp. z o.o. - Łódź

Bosmann Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Kilińskiego 208-212
    93-106 Łódź