Officomp Sp. z o.o.

Sanok

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Officomp Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Officomp Sp. z o.o.

hoho

do pp. Minęło już kilka lat jak tam już nie pracuje i widzę ze znowu szukają księgowej logistyka za chwile będzie magazynier i ... Ta sytuacja powtarza się cyklicznie ciekawe która to już ekipa :)

ja1

Nie Polecam tej firmy duża rotacja, ogrom pracy wszędzie bałagan w papierach szef wyzywa wszystkich od najgorszych ikt sobie nie radzi z własnymi obowiązkami atmosfera miedzy pracownikami chora!

pp
@ja1 14.08.2013 22:12
Nie Polecam tej firmy duża rotacja, ogrom pracy wszędzie bałagan w papierach szef wyzywa wszystkich od najgorszych ikt sobie n...

leniom wszedzie zle

JJ
@ja1 14.08.2013 22:12
Nie Polecam tej firmy duża rotacja, ogrom pracy wszędzie bałagan w papierach szef wyzywa wszystkich od najgorszych ikt sobie n...

Zgadzam się całkowicie z opinia i nie polecam

Zostaw opinię o Officomp Sp. z o.o. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Officomp Sp. z o.o.